Велосипедист загина под колелата на ТИР на колелото на Панаира тази вечер
Форум на българските шофьори
Понеделник, 17 Юни, 2024, 06:55:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Велосипедист загина под колелата на ТИР на колелото на Панаира тази вечер  (Прочетена 2784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stoan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +48/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 185
Теми: 95



Активност
0%


Ел. поща
« -: Понеделник, 04 Юни, 2012, 22:20:52 »
ОтговорОтговор

Велосипедист загина тази вечер на колелото на Панаира. Мъжът, на видима възраст около 50 години, чиято самоличност засега не се разкрива от ОДП Пловдив, е бил блъснат тази вечер на едно от най-натоварените пловдивски кръстовища. Полицаи отцепиха района малко след инцидента. От ОДП засефа не съобщават информация за инцидента, както и за виновника за случилото се - дали е по вина на колоездача или на шофьора на ТИР-а.

На кръстовището вече има поставени камери, които ще помогнат за точното изясняване на виновника и пълната картина на това какво се е случило. Очаква се повече информация за инцидента да разкрият от ОДП утре.


(C) Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/356815.html#ixzz1wr0Zeg00

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Понеделник, 04 Юни, 2012, 22:20:52 »

 Активен
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 04 Юни, 2012, 22:29:35 »
ОтговорОтговор

Лоша работа ! Аз току що го прочетох от тук :
http://www.novini.bg/news/68937-%D1%82%D0%B8%D1%80-%D1%83%D0%B1%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82-%D0%B2-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2-%28%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-18-%29.html 

Снимките не са за хора със слаби сърца и под 18 години ! Прочетете какво съм написал преди да отворите линка !!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 04 Юни, 2012, 22:29:35 »

 Активен
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #2 -: Понеделник, 04 Юни, 2012, 23:06:18 »
ОтговорОтговор

Недоумявам що за журналистика е това?!
Да се публикуват такива снимки е нечовешко, ако ще и 100 предупреждения и 18+ знака да има.
А заглавието отново е без коментар. Важното е да има зрелище...
Жалко за човека, мир на праха му.

Нямам претенции да разбирам, а и от камерите ще стане ясно, но за съжаление в такива случаи често причината е попадане на велосипедиста в мъртвата зона на шофьора на камиона.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
Механик-водач
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +60/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 214
Теми: 11



Активност
0%


« Отговор #3 -: Вторник, 05 Юни, 2012, 13:53:05 »
ОтговорОтговор

Каквато и да е факт е ,че вече един живот е приключил и още един се обръща наопаки.
Жалко!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.
Никога не спори с глупак. Хората може да не разберат кой е умният!
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #4 -: Вторник, 05 Юни, 2012, 22:56:32 »
ОтговорОтговор

Недоумявам що за журналистика е това?!
Да се публикуват такива снимки е нечовешко, ако ще и 100 предупреждения и 18+ знака да има.
А заглавието отново е без коментар. Важното е да има зрелище...
Жалко за човека, мир на праха му.

Нямам претенции да разбирам, а и от камерите ще стане ясно, но за съжаление в такива случаи често причината е попадане на велосипедиста в мъртвата зона на шофьора на камиона.

Е жълта каква ! Търсят сензацията . А във Пловдив е нормално да се случват такива неща   Тъжен  Всеки се движи както си знае по пътя ! Нито шофьорите са шофьори , нито пешеходците са пешеходци , а велосипедистите никой не ги знае какви са - те карат както им изнася  Ядосан  За един ден мога да направя 600 км из БГ и да не ме ядоса никой, но като се прибера в Пловдив за 5 ,10 минути съм на ръба на нервна криза - всеки засича камиона все едно е паметник , случвало ми се е пешеходец  да тръгне да пресича м/у ремаркето и камиона  ; и лека кола да се навре между мен и камиона който тегля на буксир  , но никога някой да ми даде предимство когато тръгна да се престроявам или завивам !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #5 -: Вторник, 05 Юни, 2012, 23:04:05 »
ОтговорОтговор

Е жълта каква ! Търсят сензацията . А във Пловдив е нормално да се случват такива неща   Тъжен  Всеки се движи както си знае по пътя ! Нито шофьорите са шофьори , нито пешеходците са пешеходци , а велосипедистите никой не ги знае какви са - те карат както им изнася  Ядосан  За един ден мога да направя 600 км из БГ и да не ме ядоса никой, но като се прибера в Пловдив за 5 ,10 минути съм на ръба на нервна криза - всеки засича камиона все едно е паметник , случвало ми се е пешеходец  да тръгне да пресича м/у ремаркето и камиона  ; и лека кола да се навре между мен и камиона който тегля на буксир  , но никога някой да ми даде предимство когато тръгна да се престроявам или завивам !
В бургаският край положението е същото. Оринталщина.
А в Габровският и Велико Търново е благодат да се кара. Само някакви си 200 км от Пловдив или Бургас, а културата на каране е с европейско. Спира се по пешеходните пътеки, дават си път, изчакват се, няма клаксони. Красота !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +560/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #6 -: Петък, 29 Юни, 2012, 14:31:20 »
ОтговорОтговор

Как да ги пазиш тези велосипедисти, като те сами не се пазят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Velo_idiot_1.JPG (81.2 KB, 1024x768 - видяно 298 пъти.)

* Velo_idiot_2.JPG (87.38 KB, 1024x768 - видяно 310 пъти.)
Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Brix
Начинаещ
*

Рейтинг: +23/-14
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 34
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 29 Юни, 2012, 15:53:02 »
ОтговорОтговор

Към велосипедистите има и изискване за носене на светлоотразителна жилетка. Това масово не се спазва, не съм и чул масово да се глобява за това.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!