Пускат още 35 км от Лот 3 на АМ “Тракия”
Форум на българските шофьори
Събота, 01 Юни, 2024, 13:30:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пускат още 35 км от Лот 3 на АМ “Тракия”  (Прочетена 5038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 02:26:25 »
ОтговорОтговор

Я да пусна и аз една тема.  Намигване

Министър-председателят Бойко Борисов ще пусне в експлоатация Лот 3 „Нова Загора – Ямбол” от автомагистрала “Тракия” на 12 юли, четвъртък.
Проектът „Доизграждане на АМ "Тракия" Лот 2, 3 и 4” се съфинансира от Кохезионния фонд на Европейския съюз чрез Оперативна програма „Транспорт“ 2007-2013 г. Общата дължина на участъка от Нова Загора до Ямбол е 35.7 км., а стойността на обекта, е близо 134 млн. лв. с ДДС.

Трасето преминава през територията на две области – Сливен и Ямбол. На събитието ще присъстват министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова, министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски и министърът по усвояване на средствата от Европейския съюз Томислав Дончев.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 02:26:25 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3031
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 09:34:51 »
ОтговорОтговор

Рискуваш да бъдеш опроверган с цитати от статия във вестник "Македонска правда", където авторитетно ще е доказано, че въпросните 35км. отдавна са били в главите, намеренията, идеите, проектите и сънищата на социалистите. На сегашните им е останало само да насипят няколко самосвала чакъл и да го асфалтират (и то некачествено!). На всичкото отгоре с въпросните 35км. самохвалковците от ГЕРБ, най - после се доближават до прословутите 23км. по времето на Станишков. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Четвъртък, 12 Юли, 2012, 09:34:51 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #2 -: Понеделник, 30 Юли, 2012, 17:52:46 »
ОтговорОтговор

Отново си прав Driver.
Ама нещо тука никакъв интерес няма към тази тема бре ?  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #3 -: Понеделник, 30 Юли, 2012, 18:14:27 »
ОтговорОтговор

Какъв интерес бе шефе,като Б.Б си е изпял песента.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Уди кълвача
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-49
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 256
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Понеделник, 30 Юли, 2012, 19:38:58 »
ОтговорОтговор

Рискуваш да бъдеш опроверган с цитати от статия във вестник "Македонска правда", където авторитетно ще е доказано, че въпросните 35км. отдавна са били в главите, намеренията, идеите, проектите и сънищата на социалистите. На сегашните им е останало само да насипят няколко самосвала чакъл и да го асфалтират (и то некачествено!). На всичкото отгоре с въпросните 35км. самохвалковците от ГЕРБ, най - после се доближават до прословутите 23км. по времето на Станишков. Усмивчица

Хахаха, както винаги право в десятката Усмивчица

пп. Прекалено си умен за шофьор.... (в добрия смисъл)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3031
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #5 -: Понеделник, 30 Юли, 2012, 20:11:57 »
ОтговорОтговор

Мани това, ама Админа избива рибата като ни бомбардира със статии от печатни и електронни медии, които съответстват на собствените му политически пристрастия. И щом е писано "у веснико", значи тази ще е истината. А всъщност в повечето случаи е точно обратното. Препоръчвам му да продължи много да чете, (така правя и аз), но и много да съпоставя и да филтрира истината, защото най-лесното е да се замеряме с линкове от статии, но без елемент на собствени разсъждения си е едно зомбиращо папагалско повтаряне на казано от друг.
    Направиха ми впечатление вчера изказвания на бабетата на Бузлуджа. Хал-хабер си нямат от атомна енергетика и икономика, но с гордост обявяваха как са се подписали за референдум за Белене. Няма да се изненадам, ако подобен референдум успее да обърне нещата - червения електорат скача и тръгва в стройни редици в посоката в която го насочат червените шамани. Е, те точно това не искам да бъда...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +978/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #6 -: Понеделник, 30 Юли, 2012, 22:23:29 »
ОтговорОтговор

Нито една от строящите се автомагистрали не е продукт само на едно конкретно правителство. Решението за строителство на автомагистрала "Тракия" е взето през 1964 година, а строителството започва 1973 година.
Относно последните участъци, например за Лот 2 началото на процедурата избираща изпълнител на сторителните работи е 2009.11.12 (Росен Плевнелиев). Но изграждането на една автомагистрала започва много преди това - с проучване на пътникопотока, предпроектно проучване, оценка за въздействие на околната среда, процедура за проектиране на идеен проект, процедура за проектиране на технически проект, отчуждаване на терени и строителство, като всеки един от тези етапи е съпътстван от обжалвания в съда. Така, че автомагистрала "Тракия" не е резервирана само за едно правителство и само за определен период от време. Лот 5, открит от Сергей Станишев, всъщност е проектиран, изготвен и дори трасиран преди 1989 година, като по време на правителство на тройната коалиция са извършени само строителните работи, основното е направено много преди 2005 година.
С автомагистрала "Люлин" положението е съвсем сходно. Изграждането и започва 2007.01.31, като проектирането започва по време на кабинета на Иван Костов.
Искам да обърна внимание на това, какви проекти ще бъдат оставени от това правителство към бъдещите такива. Необходимо е да спомена, че някаква абсолютно никаква яснота за продължението на автомагистрала "Хемус", няма никакъв проект, няма доклад за оценка на въздействието на околната среда, няма отчуждения. Всичко това са няколко години време, преди старта на строителството. А без проект няма как да се кандидатства за финансиране по оперативна програма "Транспорт", а началото на следващия програмен период е твърде близо - 2014 година. Състоянието на тунела под проход "Шипченски проход" е сходно, както и с Лот 3 на автомагистрала "Струма" и разбира се автомагистрала "Черно море". Това, което искам да покажа с примерите в този абзац, е че следващото правителство (без значение кое е), няма да може да изгражда автомагистрали, тъй като липсва какъвто и да било проект за тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Вторник, 31 Юли, 2012, 02:05:22 »
ОтговорОтговор

Мани това, ама Админа избива рибата като ни бомбардира със статии от печатни и електронни медии, които съответстват на собствените му политически пристрастия. И щом е писано "у веснико", значи тази ще е истината. А всъщност в повечето случаи е точно обратното. Препоръчвам му да продължи много да чете, (така правя и аз), но и много да съпоставя и да филтрира истината, защото най-лесното е да се замеряме с линкове от статии, но без елемент на собствени разсъждения си е едно зомбиращо папагалско повтаряне на казано от друг.

Мани това, ами все си мисля, че в този форум всеки има право да изрази именно собствените си политически пристрастия. Коя статия от "вестнико" не ти хареса и я считаш за невярна и тенденциозна? Онази в "Тагес цайтунг" сигурно е без елемент на собствени разсъждения от страна на двамата й автори. Както и да е. Само времето ще покаже кой от нас е разсъждавал в правилната посока. Аз обаче продължавам да твърдя, че Борисов води България към блатото. Намирам го за изключително некомпетентен в поне половината области, в които се опитва да блести с нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #8 -: Вторник, 31 Юли, 2012, 10:21:58 »
ОтговорОтговор

Да,така е ние сме на дъното и ровим в калта.Истината в икономиката не са политическите пристрастия,а тя да рзботи и да има износ.Именно правителството носи отговорност за затъването ни.Пуснаха магазини Лидъл,Кауфланд и други,които не ни трябват.Парите отиват в чужбина.Нищо не печелим от тях,Само се залъгваме.А тези магистрали-с чужда пита помен правим.Б.Б-беше марионетка с бай Тошо на СССР,а сега е същия,само че на американците.Щом пожарникари почнаха да ни управляват-тежко и горко ни.Но ние сме си го избрали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #9 -: Вторник, 31 Юли, 2012, 13:07:00 »
ОтговорОтговор

Мани това, ами все си мисля, че в този форум всеки има право да изрази именно собствените си политически пристрастия. Коя статия от "вестнико" не ти хареса и я считаш за невярна и тенденциозна? Онази в "Тагес цайтунг" сигурно е без елемент на собствени разсъждения от страна на двамата й автори. Както и да е. Само времето ще покаже кой от нас е разсъждавал в правилната посока. Аз обаче продължавам да твърдя, че Борисов води България към блатото. Намирам го за изключително некомпетентен в поне половината области, в които се опитва да блести с нещо.
       
 И кой намираш за компетентен??? Серго ли ? Или оня мангасарин Ахмед Доган?!? Дето гепа над 2млн. за бездарните си консултантски услуги. Примери ще ти дам безброй от предишните крадливи гадове.
Бойко Борисов е единствения който прави нещо в тази помиярска държава обаче всеки гледа да му пречи да го клевети и т.н.
Аз смятам че само ГЕРБ е правилния избор в БГ. и смело заявявам че ще гласувам за него на другите избори ако съм в БГ.
 Всичко което се прави от това правителство се вижда ЯСНО а преди нищо не се виждаше  защото само се крадеше.
 Не знам някоя политическа сила да направи нещо за страната освен лично облагодетелствуване!!!
 Но всеки си има виждане!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Вторник, 31 Юли, 2012, 17:22:05 »
ОтговорОтговор

Ама Борисов наистина ли прави нещо, или всичките му срязани лентички са плод на вестникарски и телевизионни измислици? Защото аз като се огледам около мен, трудно мога да забележа нещо повече от половинчати ремонти с наличие на доста кражби и далавери. И в случая не намесвай предишните управляващи, защото в момента коментираме политиката на Борисов. А самият той имаше 3 години на разположение, за да извади кирливите им ризи. Но странно защо до момента не го е направил.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Вторник, 31 Юли, 2012, 18:56:24 »
ОтговорОтговор

Ами да ти кажа прави страшно много неща!!!
Не те знам за какви виртуални телевизионни измислици говориш Ъ?
 Понеже преди два дни се прибрах от автогара София - централна до Ямбол за 3ч. и 35мин. с автобус и тъй като от 330 км  318 бяха магистрала да ти кажа за мен това си е постижение.
 Няма нищо виртуално а напротив всичко си беше абсолютно реално.
 Да има някакви кражби и далавери обаче те се осъществяват само от бивши компартйини кадри учавствуващи в сегашното управление на местно ниво избрани от болни пенсионерски мозъци или получили място с купуване на цигански вот.
 Досега полвинчат ремонт не съм видял при това управление Шокиран
обаче клакьори и плюещи накуп ..... верно скоро не е имало толкова много. Дано поне да вадят по за един студен бирчок мекеретата....то комунягите за повече няма и да им дадат.
 Админ не те слагам в нито една лоша категория!!! Просто си мисля че имаш недотам реална представа за някой неща но както казах по -горе всеки си има мироглед и мнение.
За доста неща си прав но за някой просто .....не си!!!
Не ми се спори и не искам да засягам никого. Просто вярвам на видяното. О.К.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Сряда, 01 Август, 2012, 00:46:08 »
ОтговорОтговор

Досега полвинчат ремонт не съм видял при това управление Шокиран

Ела в Благоевград някой път и ще те разходя да видиш за какви безобразия става дума. И днес даже видях пропаднали тротоари на прясно ремонтирана улица. Не твърдя, че директно Борисов е виновен, но не мисля, че неговото управление се различава кой знае колко от управлението на предишните. Просто при него пропагандата е на по-високи обороти.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +978/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #13 -: Сряда, 01 Август, 2012, 11:38:35 »
ОтговорОтговор

Това е задължение и отговорност на съответната общинска администрация, тъй като изцяло тя определя проект, осигурява финансиране, избира изпълнител, избира и строителен надзор. В този случай държавата няма абсолютно никакво участие и не е редно да бъде намесвана.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Сряда, 01 Август, 2012, 12:10:54 »
ОтговорОтговор

Това е задължение и отговорност на съответната общинска администрация, тъй като изцяло тя определя проект, осигурява финансиране, избира изпълнител, избира и строителен надзор. В този случай държавата няма абсолютно никакво участие и не е редно да бъде намесвана.


В някаква грешка си! Лично премиерът Борисов идва през 2009 година в Благоевград да обяснява, че ще отпусне пари за довършване на започнатите ремонти.
И парите бяха отпуснати от Министерството на регионалното развитие и благоустройството.

http://www.struma.com/obshtestvo/premierut-b-borisov-nagazi-kalta-v-razkopaniya-blagoevgrad-k-paskalev_2465/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!