Адреси на чужди и коректни фирми които търсят шофьори
Форум на българските шофьори
Неделя, 28 Април, 2024, 15:52:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Адреси на чужди и коректни фирми които търсят шофьори  (Прочетена 68990 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2980
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #15 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 23:26:55 »
ОтговорОтговор

Благодаря Driver1 за споделеното и за препоръката,te voy ha hacer caso.Дано да имам късмет да попадна на правилния човек.За АДР-то знам,че вече е почти задължително да го имаш,за това аз понеже сега съм на паро,другия месец ше си ходя до БГ и ще се възползвам там да го изкарам,пък и е няколко пъти по ефтино от тук.Между другото трудно ли се взима изпита.Аз почерпих малко инфо тук от форума,но ако желаеш сподели и ти нещо.

    Не, не е никакъв проблем Аз, тъй като съм от София го карах в учебния център на АЕБТРИ на бул. Гоце Делчев бивш Емил Марков. Осигуряват учебни помагала (влизат в цената), но се държи стриктно за присъствието. Първо ниво, доколкото си спомням беше от понеделник до сряда, за цистерни - до четвъртък и за взривни - до петък включително. След завършването изпита е до една или две седмици в зала на министерството на транспорта, оборудвана с камери под ръководството на човек от ДАИ. Нищо особено не е - ако изкараш първо ниво те допускат на второ, ако изкараш и него - отиваш на взривните, зависи за какво си платил. Но знам, че в някои провинциални школи е много по-хлабаво, а и май е по-евтино.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 23:26:55 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!