Адреси на чужди и коректни фирми които търсят шофьори
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 12:41:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Адреси на чужди и коректни фирми които търсят шофьори  (Прочетена 68754 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
chukche
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 14:53:27 »
ОтговорОтговор

chukche, специално за теб, ако нямаш опит, но си сигурен в себе си, където и да кандидатстваш, не казвай че нямаш стаж, не е трудно, ОК, успех!
Причина за редакция: Правопис.

Така е по принцип ,но ако не си влизал в кабина на някой от тия новите сега,и се чудиш как да го подкараш,нали ше станеш за резил.Макар че в ю туба има достатъчно видеота и може да се видят много неща,въпрос на желание.Благодаря ти за подкрепата все пак.Успех и на теб и лека и безаварийна.

Редактиран цитат!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 31 Март, 2014, 16:13:36 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 14:53:27 »

 Активен
chukche
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #16 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 14:55:38 »
ОтговорОтговор

Нещо сгафих,да ме извинява админа,обаче съм още нов и не съм в час много с писането по форуми

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 14:55:38 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #17 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 15:04:27 »
ОтговорОтговор

Нещо сгафих,да ме извинява админа,обаче съм още нов и не съм в час много с писането по форуми


    Не съм модератор (и слава Богу!), но ти препоръчвам: след като си кликнал на "цитат", кликни на "enter" и свали курсора два-три реда надолу. След това пиши.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
chukche
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #18 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 17:33:51 »
ОтговорОтговор

Благодаря за забележката driver1,ще го имам предвид за в бъдеще.Да те питам една работа,тъй като ми се струва че живееш в Испания,или работиш за испанска фирма.Може ли с българско Е да се работи за испанска фирма?В мойто трафико тук в Сиудад Реал ми обесняват,че ако ми сменят книжката ще ми признаят само С-то,тъй като само него имам приравнено/тоест карах курс/ тук в Испания.Това не е ли нарушение на някое европейско постановление относно признаването на книжките на шофьорите граждани на държава членка?До колкото знам в Англия и Германия нашите ги признават и ти я сменят но не губиш категории.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #19 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 19:38:27 »
ОтговорОтговор

Благодаря за забележката driver1,ще го имам предвид за в бъдеще.Да те питам една работа,тъй като ми се струва че живееш в Испания,или работиш за испанска фирма.Може ли с българско Е да се работи за испанска фирма?В мойто трафико тук в Сиудад Реал ми обесняват,че ако ми сменят книжката ще ми признаят само С-то,тъй като само него имам приравнено/тоест карах курс/ тук в Испания.Това не е ли нарушение на някое европейско постановление относно признаването на книжките на шофьорите граждани на държава членка?До колкото знам в Англия и Германия нашите ги признават и ти я сменят но не губиш категории.

    На тия в Direccion de Trafico им кажи да го духат! Обърни се към Gestor за да придвижи нещата ти. Другия вариант е, oбърни се за помощ ако си член на някой от двата национални синдиката CCOO или UGТ. Ако си член от повече от 1 г. е напълно безплатна адвокатската помощ, ако тепърва ставаш член, таксата е минимална.
   В повечето фирми не правят проблем относно националността на Permiso de conduccion, интересува ги да имаш категорията, а и е предимство да имаш и АДР. Друг е въпроса, че вече има закон, който задължава всички живеещи повече от 6м. годишно в Испания, както и с адресна регистрация тук да заменят книжките си с испански. Същото се отнася и за личните автомобили, ако са с българска регистрация.
   Абсолютно невярно е твърдението на чиновника, че е нужно някакво приравняване на категориите! Българските документи и квалификации са абсолютно адекватни и равностойни на всички испански документи. Изключение правят квалификациите на медицинските кадри и доколкото знам - на юристите.
  Една препоръка от мен: И друг път съм го писал тук - в Испания законът се тълкува различно на две съседни бюра в дадена служба. В този смисъл - след като невежия бюрократ ти е казал, че не ти се признава квалификацията, опитай пак, отиди отново в друг ден, при друг служител, много е вероятно е резултатът да е положителен. Успех!


      П.П. Прочети това:  http://www.blgari-v-chuzhbina.es/news/evropejskiyat-parlament-glasuva-vsichki-dokumenti-v-es-bez-prevod-i-legalizatsiya-/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
chukche
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #20 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 22:15:24 »
ОтговорОтговор

Благодаря Driver1 за споделеното и за препоръката,te voy ha hacer caso.Дано да имам късмет да попадна на правилния човек.За АДР-то знам,че вече е почти задължително да го имаш,за това аз понеже сега съм на паро,другия месец ше си ходя до БГ и ще се възползвам там да го изкарам,пък и е няколко пъти по ефтино от тук.Между другото трудно ли се взима изпита.Аз почерпих малко инфо тук от форума,но ако желаеш сподели и ти нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #21 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 22:26:55 »
ОтговорОтговор

Благодаря Driver1 за споделеното и за препоръката,te voy ha hacer caso.Дано да имам късмет да попадна на правилния човек.За АДР-то знам,че вече е почти задължително да го имаш,за това аз понеже сега съм на паро,другия месец ше си ходя до БГ и ще се възползвам там да го изкарам,пък и е няколко пъти по ефтино от тук.Между другото трудно ли се взима изпита.Аз почерпих малко инфо тук от форума,но ако желаеш сподели и ти нещо.

    Не, не е никакъв проблем Аз, тъй като съм от София го карах в учебния център на АЕБТРИ на бул. Гоце Делчев бивш Емил Марков. Осигуряват учебни помагала (влизат в цената), но се държи стриктно за присъствието. Първо ниво, доколкото си спомням беше от понеделник до сряда, за цистерни - до четвъртък и за взривни - до петък включително. След завършването изпита е до една или две седмици в зала на министерството на транспорта, оборудвана с камери под ръководството на човек от ДАИ. Нищо особено не е - ако изкараш първо ниво те допускат на второ, ако изкараш и него - отиваш на взривните, зависи за какво си платил. Но знам, че в някои провинциални школи е много по-хлабаво, а и май е по-евтино.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
chukche
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 23
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #22 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 22:56:55 »
ОтговорОтговор

Благодаря за инфото.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
трайчо
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #23 -: Сряда, 02 Април, 2014, 15:55:10 »
ОтговорОтговор

Здравейте,Шумахер би ли ми писал малко инфо на меил diida74@abv.bg

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #24 -: Понеделник, 07 Април, 2014, 21:08:23 »
ОтговорОтговор

Здравейте,Шумахер би ли ми писал малко инфо на меил diida74@abv.bg

Трайчо, виждам, че това е първия ти пост във форума, който няма нищо общо с тема "Адреси на чужди и коректни фирми които търсят шофьори". Публикацията ти се приема за .
Съвет : Под аватара (снимката на shumaher-dk ) има бутон за ЛС (лично съобщение), натисни го и пиши. След като го изпратиш, Шумахер ще получи съобщението ти.

ЛЕКИ ПЪТИЩА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ангело
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #25 -: Вторник, 03 Ноември, 2015, 22:03:09 »
ОтговорОтговор

здравеите колеги.можели никои да ми даде адреси на итлиански саит за работа.благодариа  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #26 -: Сряда, 03 Февруари, 2016, 11:32:45 »
ОтговорОтговор

Търся инфо за естонската фирма с офис в Свиленград. Карат до Естония и до Турция, като в Свиленград  се откача ремаркето и закачва друго със стока от Турция за нагоре. Други карат стоката за Турция с откаченото ремарке.
Търся телефонни номера, име на фирмата, свъкъква информация.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #27 -: Петък, 11 Март, 2016, 13:26:08 »
ОтговорОтговор

       ангело -         http://www.timakoagency.com/pagina-de-start .   Buona fortuna anjelo .  

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
m_a_rtins
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +24/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 111
Теми: 6



Активност
0%

« Отговор #28 -: Петък, 11 Март, 2016, 13:32:06 »
ОтговорОтговор

    Ще се уточня ,,, осъществих контакт с италиански работодател чрез тази агенция . Успех на всички .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivo_drifta
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 31
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #29 -: Вторник, 13 Юни, 2017, 11:49:12 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги,някой да знае фирма да не е Българска която търси шофьори с бг диспонент.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Бързата работа – срам за майстора.
Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!