Забрана за пътуване поради жегата
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 15:01:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забрана за пътуване поради жегата  (Прочетена 10111 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doktora
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +33/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 162
Теми: 33



Активност
0%


« -: Сряда, 08 Август, 2012, 14:21:30 »
ОтговорОтговор

Привет колеги мен лично ме мъчи проблема с забраната за пътуване поради жегата Какво прави Държавата за нас когато ни спират полицайте на пътя и мислилисе за паркинги и докога ще се мъчим на тези жеги всички знаем какво е да стойш 7 или 8 часа в жега от 40 градуса около нагретия до почти 90 градуса асвалт Ужас  Ядосан Шокиран Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 08 Август, 2012, 14:21:30 »

 Активен
Димова
Начинаещ
*

Рейтинг: +16/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 24
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #1 -: Сряда, 08 Август, 2012, 15:47:34 »
ОтговорОтговор

Коментирайте и тук, та дано някой чуе
http://btvnews.bg/bulgaria/blgariya-spryala-kamionite-po-ptishchata-zaradi-rumniya.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Сряда, 08 Август, 2012, 15:47:34 »

 Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #2 -: Сряда, 08 Август, 2012, 18:35:33 »
ОтговорОтговор

Проблемът не е от вчера а от много години насам. Мисля че трябва да се реши въпросът с паркингите, това е най важното. А иначе температурни забрани и празнични забрани има навсякъде по света където са високи летните температури.
 Така че не е само у нас.
 Мене ако ме питате трябва превозвачите и фирмите да си направят нещата съобразени с летния процес на работа а не само да мислят за глупости. Тях им е добре в офисите при климатиците и затова никой нищо не прави.
 А относно забраната за петък и неделя аз съм твърдо -за.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 08 Август, 2012, 18:58:28 »
ОтговорОтговор

Проблемът не е от вчера а от много години насам. Мисля че трябва да се реши въпросът с паркингите, това е най важното. А иначе температурни забрани и празнични забрани има навсякъде по света където са високи летните температури.
 Така че не е само у нас.
 Мене ако ме питате трябва превозвачите и фирмите да си направят нещата съобразени с летния процес на работа а не само да мислят за глупости. Тях им е добре в офисите при климатиците и затова никой нищо не прави.
 А относно забраната за петък и неделя аз съм твърдо -за.
А пък мен ако ме питате мен съм твърдо против селската забрана  Ядосан Вчера след забраната от Карнобат до Сливен съм изпреварвал само леки автомобили и нито един камион . Не знам защо не си ходят на море с влака като не могат да ги карат тези коли ?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 08 Август, 2012, 19:08:16 »
ОтговорОтговор

Проблемът не е от вчера а от много години насам. Мисля че трябва да се реши въпросът с паркингите, това е най важното. А иначе температурни забрани и празнични забрани има навсякъде по света където са високи летните температури.
 Така че не е само у нас.
 Мене ако ме питате трябва превозвачите и фирмите да си направят нещата съобразени с летния процес на работа а не само да мислят за глупости. Тях им е добре в офисите при климатиците и затова никой нищо не прави.
 А относно забраната за петък и неделя аз съм твърдо -за.
Баце май си далеко от професията....Никога в Европа не са ме спирали заради жегата-напротив обратното-в Унгария отменят даже и неделната забрана...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 08 Август, 2012, 19:24:21 »
ОтговорОтговор

На юг от нас сигурно превозват с хеликоптери ! Много ми е интересно как турските и иранските шофьори стигат до БГ и каква ли им е реакцията като ги спрат  Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #6 -: Сряда, 08 Август, 2012, 19:24:49 »
ОтговорОтговор

Баце май си далеко от професията....Никога в Европа не са ме спирали заради жегата-напротив обратното-в Унгария отменят даже и неделната забрана...
Няма да се заяждам !!! Прочети хубаво какво съм написал и тогава коментирай.
Не пиши врели-некипели и не драскай тъпотий  и  простотий а пък колко съм до професията ....е извинявай обаче не си ти тоя дето ще ми определя.

Причина за редакция: Премахнати обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 08 Август, 2012, 20:51:08 от admin » Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Сряда, 08 Август, 2012, 19:40:57 »
ОтговорОтговор

Няма да се заяждам !!! Прочети хубаво какво съм написал и тогава коментирай.
Не пиши врели-некипели и не драскай тъпотий  и  простотий а пък колко съм до професията ....е извинявай обаче не си ти тоя дето ще ми определя.

Баце-некаде в моите писания да си видял обида спрямо твоята личност.....Очаквам на секундата да ми се извиниш или изтриеш поста си.....не съм толерантен към обидите....очаквам да направиш това за което ти писах малко по горе....ако имаш нещо да ми кажеш-телефона ми е актуален.

Причина за редакция: Коригиран цитат и премахнати обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 08 Август, 2012, 20:52:31 от admin » Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #8 -: Сряда, 08 Август, 2012, 19:50:46 »
ОтговорОтговор

Желая ти приятна вечер и нищо няма да трия .... а пък както ти казах по- горе не ти ми определяш колко близо съм до професията. Сам си си сложил знамето на Афганистан.
Лека вечер и не ме занимавай повече ако обичаш.

Причина за редакция: Премахнати обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 08 Август, 2012, 20:53:07 от admin » Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #9 -: Сряда, 08 Август, 2012, 20:00:03 »
ОтговорОтговор

Пиша си името на кирилица,а не като тебе Българино на латиница.....и не се страхувам да си напиша телефона като теб,за да не би някои колега в нужда да ме потърси....в Ким имам много приятели..........казах че в Европа никъде не съм  видял топлинна забрана и се засегна.....не знам-при теб в Норвегия.........и си чакам извинението и да приключваме тая тема...........

Причина за редакция: Премахнати обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 08 Август, 2012, 20:54:11 от admin » Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #10 -: Сряда, 08 Август, 2012, 20:16:16 »
ОтговорОтговор

Пиша си името на кирилица,а не като тебе Българино на латиница.....и не се страхувам да си напиша телефона като теб,за да не би някои колега в нужда да ме потърси....в Ким имам много приятели..........казах че в Европа никъде не съм  видял топлинна забрана и се засегна.....не знам-при теб в Норвегия.........и си чакам извинението и да приключваме тая тема...........
Защото забрани има в Иран Ирак Южна Турция . В Румъния има температурна забрана и не можеш да караш  до септември по магистралите им (2бр.) За Гърция също имаше но не мога да се сетя къде точно беше.
 Понеже ти определяш хората без да си разбрал за какво става въпрос няма за какво да ти се извинявам. Ти ако беше разбрал какво искам да кажа  и беше се извинил пръв - веднага бих се извинил и аз. Но няма за какво!
 Приятна вечер ти пожелах и това е повече няма да ти отговарям. Не ми се спори излишно.

Причина за редакция: Премахнати обидни думи!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 08 Август, 2012, 20:54:53 от admin » Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Сряда, 08 Август, 2012, 20:28:16 »
ОтговорОтговор

Защото забрани има в Иран Ирак Южна Турция . В Румъния има температурна забрана и не можеш да караш  до септември по магистралите им (2бр.) За Гърция също имаше но не мога да се сетя къде точно беше.
 Понеже ти определяш хората без да си разбрал за какво става въпрос няма за какво да ти се извинявам. Ти ако беше разбрал какво искам да кажа  и беше се извинил пръв - веднага бих се извинил и аз. Но няма за какво!
 Приятна вечер ти пожелах и това е повече няма да ти отговарям. Не ми се спори излишно.
Кои от изброените държави са в Европа................за Румъния и България не говоря-тука всичко се прави с цел печалба от винетки.......и аз приклЮЧВАМ с теб-със стена не се спори......лека ти вечер Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Сряда, 08 Август, 2012, 20:35:12 »
ОтговорОтговор

Митко ти си стабилен батка. Нищо че ме мразиш аз не тази вечер обаче утре ще пия един бирЧок за твое здраве. Готин Хайде наистина за последно днеска ЛЕКА ВЕЧЕР Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Сряда, 08 Август, 2012, 20:43:43 »
ОтговорОтговор

Митко ти си стабилен батка. Нищо че ме мразиш аз не тази вечер обаче утре ще пия един бирЧок за твое здраве. Готин Хайде наистина за последно днеска ЛЕКА ВЕЧЕР Готин
Никои и нищо не мразя-дори шефовете си....просто обичам нещата да са ясни....не се притесняваи-не изпитвам лоши чувства към теб....запиши си телефона ми-некаде на пътя мои се срещнем-да пием по ракиика или бира...има една приказка-в спора се ражда истината-затова спорих с теб....извиняваи ако съм те засегнал......но с някои неща в твоя пост не бях съгласен....лека и спокоина вечер Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
Tihomir78
Старши потребител
****

Рейтинг: +32/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 254
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #14 -: Сряда, 08 Август, 2012, 22:24:43 »
ОтговорОтговор

Много колеги казват съгласни са с забраната петък и неделя , ама с температурната забрана не са. Лично аз съм против двете забрани. Това че в цяла Европа ги има си е техен проблем. Всички медии тръбят не излизайте , стойте си на сянка, повече течности и т.н. Всички сте ги чували от тоя сорт. А шофьорите какво .... спират ги насред нищото, нито вода, нито сянка. Навън ако е примерно 35 градуса, в кабината е повече дори и при отворени врати, прозорци, люкове и т.н.  Плюс това забраната е от 13 до 22 часа, поне да беше от 13 до 19 както преди. За забраната петък и неделя има 2 маршрута които са натоварени София-Варна ,София-Бургас, Бургас-Варна и това е само в участъците където няма магистрала. Съгласен съм за там да има забрана, а не за всякакви пътища, магистрали, първокласни и второкласни. Има места където трафика е много слаб но въпреки това забрана има, щото така е по-лесно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!