Има ли скрита гражданска война?
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 31 Декември, 2020, 14:27:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
mobimax.bg
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли скрита гражданска война?  (Прочетена 2845 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Roshko
Гост
« Отговор #30 -: Неделя, 26 Август, 2012, 13:53:08 »
ОтговорОтговор

Нали си на принципа да имаш собствено мнение,а не да копираш от друго място информацията.

Да квалифицирам ли това изказване? Не, няма! Ще оставя това на аудиторията. Все пак държа да подчертая, че не е написано от първолак, както не веднъж подчерта самият той...!  Смотан Смотан Смотан
Ехо, пичове, хелоу?!?!?
Не съм чел коментар, гледах клипа и извода си е лично мой, а именно:
1. Изобщо не е имало хулигански прояви. Те скачаха в църквата без да докоснат каквото и да било, като преди това най-християнски се поклониха до земята на колене, и се прекръстиха (колко от вас вярващите го правят по този начин?)
2. Те не проповядваха нищо, молеха (по един разбира се нетрадиционен начин) Богородица да прогони Путин от власт
3. Интересно може да се приложи думата оскверни (оскверняваш, несв. и оскверня, св.; кого/какво. Подлагам на поругание; опетнявам, опозорявам. ), но: нямаше нецензурни думи, не се събличаха, нашите чалгаджиики са доста по-голи; нямаше разрушаване на църковна собственост, имаше просто една нетрадиционна молитва, с техен си текст и музика.
4. Е, в. "Дума" баш да не стане на страната на Императора...
5. И да, поддържам си твърдението, не някой тук, а моя милост пак ще каже, че Русия никога не е била демократична страна.

Не виждам какво сте се разпалили срещу тия девойки толкова. Впрочем това няма да направи добра услуга на Путин. Борил узурпатора едно време е горил богомилите на църковния събор, ама нищо не е направил... четете малко история бе хора, никой не се е повредил от малко литература... Всичко се повтаря... За какво са ви тия паузи в камиона?!?! Ухилен Ухилен Ухилен

И все пак имало интелигентни хора...!  Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Неделя, 26 Август, 2012, 13:53:08 »

 Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +218/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #31 -: Неделя, 26 Август, 2012, 15:04:32 »
ОтговорОтговор

Разбира се и ти си в това число.Другите ряпа да ядат Рошко.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Неделя, 26 Август, 2012, 15:04:32 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +431/-407
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #32 -: Петък, 30 Август, 2013, 19:04:15 »
ОтговорОтговор

Отдавна е има.Даже и тук във форума.Намират се и тук колеги,като че ли не виждат как постепенно тази скрита гражданска война ще прерасне в действителна.Може би още тая година-зимата,когато недоимъка нарасне.Кой ще е виновен-единственно-новобогаташите независимо от коя партия са.Какъв диалог може да се води между сития и гладния.Лошото е,че гладните са много,а другите са малко.Едно не могат да разберат някои,че или ще се оправим или ще играе калъчката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!