Петко Ангелов БГ ЕООД
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 02 Май, 2024, 03:31:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петко Ангелов БГ ЕООД  (Прочетена 9788 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Don_Bazilio
Старши потребител
****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 395
Теми: 10



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 23 Септември, 2012, 00:35:41 »
ОтговорОтговор

 Към настоящия момент е финансово самоубийство ако започнете работа там! Дори и с обещанието да карате "вътрешно" на твърда заплата от 1500 евро.Ще карате вътрешно, ама не на твърда заплата, а на километър. Какво е разбирането на термина "вътрешно" ще Ви разкажа малко по-късно. А сега подред и хронологически: фирмата не дава телефони, а само карта-трябва да си носите Ваш телефон; задължително трябва да си откриете левова и еврова сметка в Райфайзен банк-в други банки пари не се превеждат. Обикновено за даден курс Ви дават сума, която е по-малка от необходимата-по-късно Ви превеждат нужните 100-200 евро, като таксата за тегленето им от 6% е ЗА ВАША СМЕТКА, нищо че вината не е Ваша.Доенето на пари от шофьорите продължава. Здравната застраховка получавате едва за следващия курс, а така също и пластиките за картите от Райфайзен банк. Често диспечерите ще Ви питат:като не ти стигат служебните пари-дай от себе си 100-200 евро, а после ща се оправим... Като видите камиона си, ще Ви падне шапката: взет на изгоден лизинг от Марслогистик-Истанбул с клауза да се карат стоки от Турция до Европа. Е, ТЕ ТВА Е ВЪТРЕШНОТО КАРАНЕ за Петко Ангелов. Отиваш от БГ за Турция, като на Капъкуле чакаш половин ден, отиваш до турската фирма и чакаш поне половин ден да те натоварят за Марс логистик. Отиваш в Марс и чакаш поне 1 ден да те разтоварят и натоварят за Европа. Следва още половин ден на Капъкуле, половин ден на Сръбската граница, 1 ден на Хърватската, а нататък вече притръпваш и чакаш, без да броиш часовете. Стигаш до Европата, разтоварваш и пак чакаш 3-4 дни-да ти намерят товар за връщане до Турция. И когато завършиш този цикъл, разбираш, че за 22-23 дни си заработил 500-600 евро, ако нямаш глоби-след седмица ти идват по сметката в Райфайзенбанк. А глобите са солени и за всичко, което можеш да се сетиш. Реално ти остават 400-450 евро. Ами как иначе Петко ще си купува камиони? Глобите са перо, равностойно на печалбата от курса. Има купища изисквания и забрани, които и да спазваш, пак ще намери за какво да ти ореже парите! Ако искате да станете спонсори на Петко Ангелов - отивайте! Никого не връщат!!! Будалите нямат свършване. И аз бях будала, но само за 1 курс. Като видях истината - напуснах!
  Вече съм сигурен - НЯМА КОРЕКТНА БЪЛГАРСКА ТРАНСПОРТНА ФИРМА. И затова отново работя в чужбина. Поне получавам това, което сме договорили!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 23 Септември, 2012, 00:35:41 »

 Активен
DENINI
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +25/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 178
Теми: 9



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 22:42:09 »
ОтговорОтговор

Това еко се повтаря постоянно е проблем,но ако се е случило врднъж е нормално.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 24 Септември, 2012, 22:42:09 »

 Активен
Don_Bazilio
Старши потребител
****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 395
Теми: 10



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Понеделник, 01 Октомври, 2012, 22:12:45 »
ОтговорОтговор

Проблем е, защото всички са един дол дренки. Когато и да ги застреляш - все си закъснял. Мошеници!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
totev64
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 03 Октомври, 2012, 19:31:12 »
ОтговорОтговор

Don_Bazilio,
знам те какъв си "майстор шофьор". Работили сме на едно място и имам представа за професионалните ти умения. Работи си в чужбина! Късмет! Ама някак си ми се струва, че когато хулиш някого, трябва първо да си помислиш дали пък си чак толкова прав. Защото малко преувеличаваш мой човек!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DENINI
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +25/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 178
Теми: 9



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 03 Октомври, 2012, 23:57:53 »
ОтговорОтговор

Майстор Шофер краде Нафта в движение Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Четвъртък, 04 Октомври, 2012, 13:09:39 »
ОтговорОтговор

Don_Bazilio,
знам те какъв си "майстор шофьор". Работили сме на едно място и имам представа за професионалните ти умения. Работи си в чужбина! Късмет! Ама някак си ми се струва, че когато хулиш някого, трябва първо да си помислиш дали пък си чак толкова прав. Защото малко преувеличаваш мой човек!
А бе Тотев , ти като си чак толкова много прав що го не обориш човека с някакви аргументи бе а? Или си поредния клакьор дето трябва да каже нещо ей така да е в приказката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
noemia
Начинаещ
*

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Петък, 05 Октомври, 2012, 17:53:18 »
ОтговорОтговор

Аз пък будалата ти платих 1200 EURO заплата даже когато нищо още не знаеше а ти ми направи золуми за 3000 EURO и пак си получи парите до стотинка. Обаче и аз сам ти в черния списък. Грешката е моя за това че винаги сам поемала финансово всички ваши грешки, нека някой да каже ако това не е така. Може би ако нямах такава политика камионите ми щяха да не са на 10 години както ме обвиняваш.Имам твойта биография и всъщност ти не си пропуснал нито една фирма в която си работил да я обрисуваш. Как пък се намери такав специалист че никой не може да те спечели??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DENINI
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +25/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 178
Теми: 9



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Петък, 05 Октомври, 2012, 21:31:17 »
ОтговорОтговор

Don_Bazilio,
знам те какъв си "майстор шофьор". Работили сме на едно място и имам представа за професионалните ти умения. Работи си в чужбина! Късмет! Ама някак си ми се струва, че когато хулиш някого, трябва първо да си помислиш дали пък си чак толкова прав. Защото малко преувеличаваш мой човек!
То стана ясно вече какви са му.Да кара по велосипедни алеи и то за баби и други смехории.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 13:14:19 »
ОтговорОтговор

Не се знае,дали тва за алеите и тия неща е точно така,както ги описва и оцветява тази жена,така че...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
noemia
Начинаещ
*

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 33
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 14:07:20 »
ОтговорОтговор

Колега, аз съм ти колега, не съм "тази жена". Знам повече за работата с водачите от колкото за семейния живот. Така че моля, не съм девойка, тази жена, не съм и ваше момиченце. Предлагам да видим дон базилиано как ще коментира и тогава да прецените кои е крив и кой малко се е пообъркал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2986
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 14:52:46 »
ОтговорОтговор

  Колежке, (трудно ми се обърна езика за да се обърна така към теб, но нищо), не искам да ставам адвокат на колегата Дон Базилио, но тъй като твърдиш, че познаваш много добре работата на шофьорите, ще обогатя знанията ти и с още подробности: Доста често, когато караш с навигация и пропуснеш правилното отклонение към дестинацията, тя (навигацията) започва да преизчислява всяка алтернатива, която е най близо без да се съобразява дали е подходяща за МПС-то с което си, особено, ако няма опция за камион. И нерядко такива отклонения не изглеждат твърде неподходящи, но впоследствие се стесняват все повече, но връщане назад вече е невъзможно. Попадал съм в подобна ситуация в Холандия и велосипедистите ме гледаха доста странно, слава Богу, щети нямаше. Твърдя, че съм подготвен за подобни ситуации и в повечето случаи ги предугаждам и предотвратявам, защото навигацията все пак е машина без разум, но никой не е застрахован. Трудно е да се коментира конкретния случай, защото фактите се виждат от различни гледни точки. Трябва да отчитате, че шофьорът винаги работи под стрес и когато работата му не е станала рутинна, допуска грешки, за които пък вие се хващате...Трябва да се намира разумния баланс, защото все пак не е редно работника да поема част от разходите за щети, които не е допуснал злоумишлено и от немарливост. А ако не е бил достатъчно компетентен за поставените му задачи, част от проблема сте и самите вие, защото се предполага, че предварително сте направили своя подбор и отсяване и сте преценили, че съответната кандидатура е най-подходяща. Ако признавате, че сте сгрешили, това доказва, че и вие грешите, нали?
   Не знам защо, но си мисля, че за подходящи се преценяват обикновено кандидати за които преценката е, че повече ще се навеждат и приемат условия по които по-опитни колеги биха задавали въпроси.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Donq_Baziliana
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-18
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #11 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 14:56:46 »
ОтговорОтговор

Не се знае,дали тва за алеите и тия неща е точно така,както ги описва и оцветява тази жена,така че...


Колеги!
Какво сте тръгнали да се заяждате с колежката?!
Вие работили ли сте с нея или в нейната фирма, за да я упреквате?!

Аз от този Дон Бъзззз...или....Оооо, освен едни празни приказки друго не видях, а щерката Мая изнася факти, които могат да  бъдат подкрепени с необходимите документи!!!
Така че, няма нужда да му бъдете адвокати на този Супермен, оставете го да се защити сам, все пак е мъж и то пораснал/надявам се/ !!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2986
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 15:04:33 »
ОтговорОтговор


Колеги!
Какво сте тръгнали да се заяждате с колежката?!
Вие работили ли сте с нея или в нейната фирма, за да я упреквате?!

Аз от този Дон Бъзззз...или....Оооо, освен едни празни приказки друго не видях, а щерката Мая изнася факти, които могат да  бъдат подкрепени с необходимите документи!!!
Така че, няма нужда да му бъдете адвокати на този Супермен, оставете го да се защити сам, все пак е мъж и то пораснал/надявам се/ !!!


   Аз мисля, че и Мая няма нужда от адвокат, но ето, че се намесваш и адвокатстваш, но по съвместителство си и съдия и издаваш и присъди. Анонимно! Мисля си, че си колегата Тотев и ако е така, значи и травестити се вихрят тука...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 15:08:38 »
ОтговорОтговор


   Аз мисля, че и Мая няма нужда от адвокат, но ето, че се намесваш и адвокатстваш, но по съвместителство си и съдия и издаваш и присъди. Анонимно! Мисля си, че си колегата Тотев и ако е така, значи и травестити се вихрят тука...
Това е,не знаеш вече,какво има под полата-панталона,а колко е лесно да качиш некви снимки на алеи и фирми за да очерниш някого и да се изкараш много свет,чак пък и две или двама се подпомагат да доказват,алал ви вера....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Donq_Baziliana
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-18
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #14 -: Събота, 06 Октомври, 2012, 15:16:10 »
ОтговорОтговор


   Аз мисля, че и Мая няма нужда от адвокат, но ето, че се намесваш и адвокатстваш, но по съвместителство си и съдия и издаваш и присъди. Анонимно! Мисля си, че си колегата Тотев и ако е така, значи и травестити се вихрят тука...


Хахах...ееее, Колега...благодаря, направи денят ми весел Ухилен
Но не, не съм колегата ти Тотев, нито пък травестит /слава Богу/,
и аз като теб колега, съм просто един човек!
Дали адвокатствам или съдийствам - не бих казала....по-скоро
ви ориентирам в реалността, така че няма смисъл от още празни приказки, мисля че е време да дадем думата на Дон-а..........

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!