.... Виж
Форум на българските шофьори
Вторник, 16 Април, 2024, 09:16:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .... Виж  (Прочетена 57299 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #15 -: Събота, 05 Февруари, 2011, 19:30:37 »
ОтговорОтговор

Смотан Смотан Смотан  Смотан Че поядете ТКЗС  се бре ,аз само исках да мъцнем ,че черно си е черно,сиво има и ала бала,ма чисто бяло трудно и ако има то си спрямо човеко.Пример я бесим глава у едно ТКЗС ,за мен то си е сиво,към черно,за единия колега си е напрао черно,ма за другио си е бело ма бело те тва ви садим тука.
Инак факт всеки бачка за паре ,но за всеки поотделно цифрата 1лв. мое и да е много мое и да е малко.Аз спрех да работим за големи пари да ви светнем ,ма па кво ми е купон всеки ден и ми дреме на шлиферо,лошо че почнах да буксувам у финансите оти всичко тръгнало нагоре его е напролет ,че му каем на моя баце ,че има ли нещо индексация он сигур,че кае ,,ми ми ква индексация бре,, и аз от зор ,че требва да дирим друго ТКЗС оно па нали съм си късметлия,че се окаже па не плаща и требва а дирим па трето и така .И питате ли па мене трактористо па като ме нещат на поечето ТКЗС-та па къв ми е купон и понекога се оказва,че ако съм си висел е било по добре .
....оф  и твойта с тея ТКЗС-та не е лесна ми вземи хвани Пена комбайнерката ама гледай рентичка оттук-оттаме да има,че ако чакаш на чорбаджи Генча да ти вдигне парицата-умрел си отсега ти казвам,без да имам гадателски способности.Щого и аз на наш Роберт му виках за вдигане,па той се почеса у ляво ухо,у дясно после по голото теме и каза"аз обичам да давам ама сега нещо  закъсахме иначе кога имам няма да те забравя..." и аз чакам,и той уж не е забравил.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги има изход
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 05 Февруари, 2011, 19:30:37 »

 Активен
yori_8@abv.bg
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Сряда, 09 Март, 2011, 03:46:57 »
ОтговорОтговор

"Еви-91 - Стоичков" Лтд е една от добре уредените фирми в България. Парите си ги взимаш. Само че не са много, но иначе фирмата е доста коректна, ако и ти си такъв!

Основание за редакция: Писането на кирилица е абсолютно задължително!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 19 Март, 2011, 21:21:13 от admin » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 09 Март, 2011, 03:46:57 »

 Активен
р...
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 160
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #17 -: Сряда, 09 Март, 2011, 15:02:50 »
ОтговорОтговор

"Еви-91 - Стоичков" Лтд е една от добре уредените фирми в България. Парите си ги взимаш. Само че не са много, но иначе фирмата е доста коректна, ако и ти си такъв!
Браво,ето линк към фирмата,ако има заинтересовани.
http://evi91.com/index.php?m=834&lang=1

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 01 Април, 2011, 16:30:56 от admin » Активен

Винаги има изход
penzata
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 37
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #18 -: Четвъртък, 10 Март, 2011, 00:35:20 »
ОтговорОтговор

   yori_8@abv.bg, а дали набират шофьори? Знаеш ли нещо по въпроса?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 09:58:11 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Не парите правят мъж, а мъжът прави пари.
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +375/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 01 Април, 2011, 13:48:10 »
ОтговорОтговор

Колеги ,май пак аз повдигам темата Усмивчица,но с всеки изминал ден и всяко изминало интервю се убеждавам,че коректните(белите) фирми просто изчезнаха.По лошото от цялата ситуация е,че и тези които имаха репутация на коректни и те минаха от другата страна Усмивчица.Това е мое лично впечатление.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #20 -: Петък, 01 Април, 2011, 15:48:44 »
ОтговорОтговор

Повечето фирми имат събрания(бившият ми работодател фирма НиН) веднъж ходи на една такава сбирка  в Шератон и познайте намали разценките разхода.Така си е те си имат СИНДИКАТ ние не.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +375/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #21 -: Петък, 01 Април, 2011, 18:50:58 »
ОтговорОтговор

Колега, защо се махна от тази фирма? Аз също кандидатствах, но нещо условията не ми допаднаха Усмивчица.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 03 Май, 2011, 09:59:50 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 01 Април, 2011, 20:21:01 »
ОтговорОтговор

Колега,защо се махна от тази фирма?Аз също кандидатсвах,но нещо условията не ми допаднаха Усмивчица.

Ами махнах се защото спря да плаща на време след като се върнеш от курс ти дадат 100лв ако си вътрешен човек или ти е 1-2 курс,а за другите чакаш когато има бях натрупал джакпот от 2000лв взех си ги но мина доста време а аз си работех,след като не ги вземеш на куп не е работа.После ме пратиха на курс до Англия двойка с едно момче което беше постъпило за да му покажа някой работи и но оставиха на вътрешни курсове Холандия-Германия към ЛКВ Валтер един месец общо и след като се прибрах ми изчислиха заработка 925лв и се махнах въпреки,че работих 3години там.Изплатиха ми всичко което имах да взимам.     

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +375/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Петък, 01 Април, 2011, 20:23:43 »
ОтговорОтговор

Аз кандидатсвах за вътрешни курсове,по точно за хладилниците,но условията им бяха много нереалистични и за това така и не започнах.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
к100
Начинаещ
*

Рейтинг: +22/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 27
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #24 -: Вторник, 05 Април, 2011, 19:34:31 »
ОтговорОтговор

хахах  Смотан че те 1 лв не ти струват цигарите бе Тракторист,а сивия цвят го използувах,защото идеално няма,моята фирма е сива и обяснявам веднага защо,бяло е ,че взимам най-редовно заплата,не чакам да ми я дадат ,а преди да банкирам към шопско си я спирам,плаща ми на 100% пътните от Пловдив,работя пет дни в седмицата от 9.30-17 ч.всички оф.празници почивам,щото шефа или си ходи по Немско или тачи нашето Банско и най-важното сама съм си у депото и шеф далече,Бог високо ,а черното е,че реално и аз незная какво върша от счетоводител до търговски представител и сие имам за всяка длъжност допълнително трудово споразувение де...а откак го хвана кризата забрави за уговорката ,че на 6 месеца ще върви заплатата нагоре....та събирайки бяло и черно стана сиво  Усмивчица

Според мен , баш си ти е бяла фирмата....
На фона на всички останали няколко капки сиво нищо не са....
В повечето фирми на всеки 6 месеца плащането е надолу и от заплата стават заплатки...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Вторник, 05 Април, 2011, 19:58:23 от admin » Активен
комбайнер
Гост
« Отговор #25 -: Неделя, 10 Април, 2011, 16:33:24 »
ОтговорОтговор

Колеги, за фирма " Петко Ангелов" - Пловдив имате ли впечатления? Не е ли от белите фирми?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +375/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Четвъртък, 14 Април, 2011, 21:02:12 »
ОтговорОтговор

Колеги, за фирма " Петко Ангелов" - Пловдив имате ли впечатления? Не е ли от белите фирми?
До колкото знам и тя не е много бяла Усмивчица.И въобще мисля,че в нашия район на България ,май няма бели фирми.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Strashimir6554
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #27 -: Събота, 14 Май, 2011, 00:31:52 »
ОтговорОтговор

Привет на всички, коректни и некоректни колеги и работодатели. За мен истината е само една. И наблюденията и опитът ми показват, че съм на прав път. Не говоря за мен, а по принцип. Не искам да обидя никого, но съм забелязал, че в повечето случай ситуацията е следната. Както има некоректни работодатели и фирми, пет пъти по толкова има некоректни шофьори. Когато работника е коректен и точен, но не само на обещания и думи за пред шефа му. Работи в дадена фирма, справя се добре със работата си,знае в коя посока пътува, не прави всеки курс поразии и мисли с главата си. Да е отговорен към работата си и още много други неща, като например, да подържа добра хигиена за себе си и в камиона. Не знам такъв работник, ако имаш какъв идиот трябва да си за да не му платиш на човека, където ти работи и ти вади парите. Ако има такива случай значи наистина работодателя е за черния списък и е пълен идиот. Който те счита за нищожество и се подиграва с теб съвсем съзнателно. Познавам много добри шофьори по фирми с лоши имена, но тези абсолютни професионалисти, работят там от години и си взимат парите. А другите коментират, че са хора на шефа, че били доносници, не знам каква е истината, но познавам работата на тези колеги и знам ,че са много добри в работата си,и когато са поискали пари,не им е отказвано никога. Има изключения, но докато не си променим съзнанието и шофьори и работодатели няма да вървят нещата. Ние гледаме какво и как да откраднем, а те гледат къде и как могат да ни отрежат. Няма доверие, няма синхрон в отношенията. Много пъти и шефовете се самозабравят и не може да се говори с тях, за всичко шофьора им е виновен. А за техническото състояние, досега аз не съм срещнал фирма да подържа на ниво техиката си, винаги си правят оглушки, ако се налага да се дават пари. Това е при всички, няма оправяне, никой не му се дават, всеки иска само да взима. Всеки има право на мнение, аз изказах мой наблюдения, ако някой се е открил в даден пример. Съжалявам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 15 Май, 2011, 18:17:01 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2363/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 14 Май, 2011, 00:45:43 »
ОтговорОтговор

Добре дошъл във форума. Според мен един истински работодател трябва да има сърце да дава пари. А не да брои стотинките и всеки лев да му свиди.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #29 -: Неделя, 15 Май, 2011, 10:15:57 »
ОтговорОтговор

Баце Strashimir6554 ,четнах ти поста и почти ме нави да ти кажа,но от друга страна ме хвърли у размисли ,защо моя милост в едни фирми е ,,ценен,, кадър ,а в други си е същия пустиняк,но те решават да ми опростят това,което съм си заработил и ме принуждават да си обирам крушите от тях на мига.Аз не си ли получа обещаната и заработена заплатка много ,много не ги бавя и търсим друго ТКЗС-нце ,че требва да има стинки и за лебец.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!