.... Виж
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 11:07:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: .... Виж  (Прочетена 56252 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
spa67
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 28
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #60 -: Петък, 06 Април, 2012, 16:04:15 »
ОтговорОтговор

Не,бързай с препоръките,някой път първото впечатление става последно. Поработи,като си решил,и като ти плати сподели .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Петък, 06 Април, 2012, 16:04:15 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #61 -: Събота, 07 Април, 2012, 15:28:36 »
ОтговорОтговор

Мои личен приятел,преди около година ми се оплакваше доста от тях,сега незнам как са,но си имаи едно наум за тия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Събота, 07 Април, 2012, 15:28:36 »

 Активен
bombastik107
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #62 -: Сряда, 30 Май, 2012, 22:07:59 »
ОтговорОтговор

Колеги, някой има ли информация за фирма Карго Линк?


     Не знам дали е тази фирма "карголинк" иди, че разбери какво питаш!!! Тази фирма в Бургас, Русе, село Равни Трапища ли е?
Карай, чат да става.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 30 Май, 2012, 22:27:30 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
BigRig
Начинаещ
*

Рейтинг: +11/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 32
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #63 -: Четвъртък, 31 Май, 2012, 14:25:23 »
ОтговорОтговор

Добре дошъл във форума. Според мен един истински работодател трябва да има сърце да дава пари. А не да брои стотинките и всеки лев да му свиди.

А, какво трябва да има на сърце един истински шофьор?

Привет на всички, коректни и некоректни колеги и работодатели. За мен истината е само една. И наблюденията и опитът ми показват, че съм на прав път. Не говоря за мен, а по принцип. Не искам да обидя никого, но съм забелязал, че в повечето случай ситуацията е следната. Както има некоректни работодатели и фирми, пет пъти по толкова има некоректни шофьори. Когато работника е коректен и точен, но не само на обещания и думи за пред шефа му. Работи в дадена фирма, справя се добре със работата си,знае в коя посока пътува, не прави всеки курс поразии и мисли с главата си. Да е отговорен към работата си и още много други неща, като например, да подържа добра хигиена за себе си и в камиона. Не знам такъв работник, ако имаш какъв идиот трябва да си за да не му платиш на човека, където ти работи и ти вади парите. Ако има такива случай значи наистина работодателя е за черния списък и е пълен идиот. Който те счита за нищожество и се подиграва с теб съвсем съзнателно. Познавам много добри шофьори по фирми с лоши имена, но тези абсолютни професионалисти, работят там от години и си взимат парите. А другите коментират, че са хора на шефа, че били доносници, не знам каква е истината, но познавам работата на тези колеги и знам ,че са много добри в работата си,и когато са поискали пари,не им е отказвано никога. Има изключения, но докато не си променим съзнанието и шофьори и работодатели няма да вървят нещата. Ние гледаме какво и как да откраднем, а те гледат къде и как могат да ни отрежат. Няма доверие, няма синхрон в отношенията. Много пъти и шефовете се самозабравят и не може да се говори с тях, за всичко шофьора им е виновен. А за техническото състояние, досега аз не съм срещнал фирма да подържа на ниво техиката си, винаги си правят оглушки, ако се налага да се дават пари. Това е при всички, няма оправяне, никой не му се дават, всеки иска само да взима. Всеки има право на мнение, аз изказах мой наблюдения, ако някой се е открил в даден пример. Съжалявам.

Абсолютно съм съгласен с колегата!!!

Усмивчица Усмивчица Усмивчица Шефке първо те смъмра,та глей са по принцип ,аз трееше ти се сърдим и да не пиша,а то ко стана ,ти зачезна,че се наказваме  Усмивчица Намигване
Са по темицата за ,,Леватонци,, колегата не го знам,ма е писал следното:
1 Счупи ли се камион ,бай ти Емил бил отдолу ,ма е забравил да уточни,че требе да е сръбнал от сиропу,па и като е отдолу ква файда- никва,само че види и установи кво е и дотам.
2 Карали цимент България-Турция,то мислим и други карат,кат Транс цимент примерно,ако не са пометнали ептен още.
3 Искали дигитал,че то имат дръгели де си незнаат годинките бре.
Та ,а да ви питам с кое от изброените аз бичкията да се светнем,че ,,Леватонци,, били коректни,некой че ми кае ли?
Са да подкрепя па мойта тезичка,че са абсолютни боклуци(сори за израза,да ме съдат ако имат мерак,че ги уважим ма веднагически)та:
1 Работил съм там и забравиха да ми платят изработеното
2 Има едни удръжцици от стила на,щата няма ти го давам,ма решиш ли да напускаш,че ти го набройм кеш  Намигване
3 Имат обяви през месец,понякога и през седмица,че си търсат шофери(само ви светнем не купуват камиони с изключение на този месец де си купиха 6-7 дръгела ма немоат си ги вземат  Усмивчица Усмивчица Намигване)
4 Питайте,ма който и да е колега работеш в сегмента на транспорт на строителни материали и ще Ви разкаже ма колко много са ,,коректни,,(кавичките не са случайни)

Тъй че пича де е писал или е слънчасал или е некой от звездното трио Емил-Наско-Даниелка,то инак не знам какво коректно има там,та да те подтикне да ги бамнеш у белите фирми. Усмивчица Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Аз си се чудим ,що не съм ги цъкнал още у списъко на некоректните ма айде да видат,че съм пич и не съм злопаметен.

Колега, ти май си на "всяка манджа - мерудия"! Няма форум, където те няма! Всички познаваш, всичко разбираш...! Поспри се малко, хората имат глави на раменете и могат и сами да мислят, без твоята "особено ценна" помощ!

Причина за редакция: Три поредни публикации и последно предупреждение за бан!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 31 Май, 2012, 14:55:46 от admin » Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #64 -: Петък, 01 Юни, 2012, 21:42:55 »
ОтговорОтговор



Колега, ти май си на "всяка манджа - мерудия"! Няма форум, където те няма! Всички познаваш, всичко разбираш...! Поспри се малко, хората имат глави на раменете и могат и сами да мислят, без твоята "особено ценна" помощ!
Симпатяга чуй са да те светнем нещо,първо от няколко дена съм се спрял и кат второ във връзка с твоя пост ще вметна ,,взех си бележка и си го преместих у левият крачол,, има и трето ма на чорбаджи ефенди кат теб ше го спестим. Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


djada
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #65 -: Понеделник, 18 Юни, 2012, 21:59:34 »
ОтговорОтговор

Все пак трябва да има и някакви критерий за да посочим поне една.Да на първо място е заплащането,след това,начина на работа и много много други критерий.И все пак напишете поне една.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #66 -: Събота, 21 Юли, 2012, 20:11:34 »
ОтговорОтговор

Колеги, някой има ли информация за фирма Карго Линк?


     Не знам дали е тази фирма "карголинк" иди, че разбери какво питаш!!! Тази фирма в Бургас, Русе, село Равни Трапища ли е?
Карай, чат да става.

Мислим, че колегата е задал съвсем правилно питанката! Завърти очи Ама само мисля Намигване, що не ми се отдава много, разбираш ли? Защото в BG има само една фирма с това лого:
 http://www.cargolink-bg.com/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikifor_nikiforov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 12
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #67 -: Четвъртък, 31 Януари, 2013, 11:30:42 »
ОтговорОтговор

Колега може да се напишат много коректни фирми,но за съжаление има и много некоректни колеги.А от там и идват некоректните работодатели,защото не може един работник да иска да взема повече от шефа си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #68 -: Четвъртък, 31 Януари, 2013, 19:19:41 »
ОтговорОтговор

Мислим, че колегата е задал съвсем правилно питанката! Завърти очи Ама само мисля Намигване, що не ми се отдава много, разбираш ли? Защото в BG има само една фирма с това лого:
 http://www.cargolink-bg.com/

     Да разбирам, че правиш коментар на червения текст?! Щом на теб ти е съвсем ясно че: "Карго Линк"="карголинк", значи мисленето, много ти се отдава. Аз предпочитам да е ясно, не да правя догадки!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #69 -: Събота, 02 Февруари, 2013, 16:47:11 »
ОтговорОтговор

     Аз предпочитам да е ясно, не да правя догадки!

За тебе знаеме .

Нещо май те зачовърка леката иронийка в поста на Боб и скокна като боен петел,що така ?


П.П.Относно Карго линк всичко ми стана ясно от тази тема,м даааааааа .......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Дългия
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #70 -: Сряда, 24 Април, 2013, 12:14:43 »
ОтговорОтговор

Има и свестни фирми но те не се намират в нета . А и някой да напише че еди коя си фирма е добра за бачкане други ще я наплюят. Ако искате ще пробваме !! Сега ще ви споделя имената на две фирми в който нема лабаво, знам го защото съм говорил с хора които са работили там, и виждам много доволни българи там да бачкат !! КРАЛОВЕЦ се казва и е в Австрия другата е БОМЕКС която офиса и е в София. Намерете няква връзка идете да бачкате там и няма да сбъркате. Намигване Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stenli79
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #71 -: Петък, 10 Май, 2013, 01:36:24 »
ОтговорОтговор

Има добри фирми в нета,само да знаеш къде да ги търсиш и водиш кореспонденцията или на немски или английски.В момента в Холандия и Белгия има фирми които наемат българи,дори местнити шофыори здраво са настроени срещу нас,защото им подбиваме труда.Иначе за Краловец забравете поне до 31.12,тогава падат всички ограничения за Австрия.За Бомекс само добро съм чул и знам,единствения минус –не поемаха пътни а до там не са малко километрите.Скоро ще назначат там и бългаски диспонент.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kamion53
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #72 -: Събота, 01 Февруари, 2014, 11:22:16 »
ОтговорОтговор

M.E.Линк ООД Бургaс 1816 София ул. Плискa 23

Само че там искат перфектен немски.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +299/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #73 -: Неделя, 10 Юни, 2018, 16:52:22 »
ОтговорОтговор

Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!