• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Похвали към потребителите

Започната от admin, Събота, 27 Октомври, 2012, 23:37:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

admin

Тук можете да споделите Вашите положителни впечатления от потребители на форума.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

admin

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

!.!.!

Изразявам искрени благодарности на админа и Станимир , че се отзоваха моментално в много труден за мен момент и помогнаха без да се замислят да организират прибирането на закъсал колега от другия край на държавата :) Живи и здрави да сте. Радвам се че има такива отзивчиви колеги. :)
Аз съм си Аз. Свиквайте. :)

!.!.!

Аз съм си Аз. Свиквайте. :)

Lorinser

Аз искам да благодаря на driver1 за помоща и насоките по телефона по всяко време на денонощието при моите първи курсове в Европа. :)

Бриги Магнито

Цитат на: В.Димитров - Неделя, 28 Октомври, 2012, 00:08:57
Аз искам да благодаря на driver1 за помоща и насоките по телефона по всяко време на денонощието при моите първи курсове в Европа. :)
Специални благодарности и към двама Ви ,че изтърпехте бацко толкоз време в тоз форум.


ivopifeca

Евала и на админа,и на Драивъра за отзивчивостта към колегите,тва си е похвално вече :)

admin

Цитат на: !.!.! - Събота, 27 Октомври, 2012, 23:43:55
Изразявам искрени благодарности на админа и Станимир , че се отзоваха моментално в много труден за мен момент и помогнаха без да се замислят да организират прибирането на закъсал колега от другия край на държавата :) Живи и здрави да сте. Радвам се че има такива отзивчиви колеги. :)

И от мен една много голяма похвала за Станимир. Наистина без никакво колебание взе нещата в свои ръце и се ангажира с прибирането на колегата. Не всеки на неговото място щеше да постъпи по този начин.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Trucker_Boy

Специално благодарности към Минко Илчев за това, че се старае да редактира неграмотните писания в форума. :)
www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори

admin

Специални благодарности към Минко Илчев и от мен за това, че почти винаги сигнализира за публикации на потребители, които са в разрез с правилата на форума.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

grants

Искам да благодаря на Минко Илчев,Админа и на Лошданчо които направиха всичко да ми помогнат за навигацията.Благодаря ви колеги
Не всичко е пари,но всичко е с пари

МИНКО ИЛЧЕВ

     Благодарности за Димо Велчев или grants! От предната вечер бях заседнал на централна улица в Плевен наравно. Повече от три часа стоя на студа и ми помага да подкараме камиона. Без него едва ли бих успял!
Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!

v1977

Здравейте!
Искам да изкажа искрените си благодарности съм rolly_s.Докато има такива хора като нея,ще се радвам че съм Българин.Аз съм със стаж от 2месеца и благодарение на колежката вече мога да се похваля че съм назначен в голяма и престижна международна транспортна фирма.Ако не беше тя да ме посъветва преди половин година да си взема Е категорията,още да си стоя на баничарката. Положи неимоверни усилия да ми помогне!
Много Благодаря!

Zaron

Хиляди благодарности към Бриги Бичкията, за изнесената информация относно фирма БУЛ-ТИР ООД гр.Пловдив.
Бриги, трябва да се видим на по бира, от мене е.

combatbunny

Възхищавам се на Hino, за компетентни мнения в доста теми. Наистина има какво да се научи от него. С вдигнати две ръце, казвам ДА за Hino - Министър на транспорта :) .

BISER1975

Сърдечни благодарности на Жоро /админа/ за съдействието през тази два дена. Да си жив и здрав, и все така отзивчив.

admin

Цитат на: BISER1975 - Сряда, 18 Май, 2016, 20:58:43
Сърдечни благодарности на Жоро /админа/ за съдействието през тази два дена. Да си жив и здрав, и все така отзивчив.

Благодаря! Изключително много се радвам, че успях да ти помогна с каквото мога, в крайна сметка проблемите ти се разрешиха и отново си на път. Бих препоръчал на всеки колега да има познанство с теб, защото не се и съмнявам, че ти също би бил от полза на хора в нужда и затруднение.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

admin

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!