Древните пътешественици - конният народ, българи.
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 18:03:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Древните пътешественици - конният народ, българи.  (Прочетена 8039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +142/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #30 -: Понеделник, 11 Февруари, 2013, 18:21:58 »
ОтговорОтговор

Да, абсолютно е така..... Намигване Но както вече написах......напълно нормално е да трябва да мине време за да могат хората да си дадат сметка , че ...."не всичко което хвърчи се яде", респективно, че не всичко което ИМ показват е истината. И респективно да се замислят........
 Поздрави  Намигване
  +

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Понеделник, 11 Февруари, 2013, 18:21:58 »

 Активен
Максимус
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +59/-20
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 106
Теми: 7



Активност
0%


« Отговор #31 -: Четвъртък, 23 Януари, 2014, 19:36:23 »
ОтговорОтговор

Мда-а-а, съвременните московски татаристи, наследниците на Александър, великиот педер - така наречените македонисти, гръкомани и вся остальная юдо-хазарска сволоч, се мъчат векове наред да ни заличат. Ма пусто все не успяват.  Ухилен 

Тангра бди над нас, и така ще бъде и пребъде!

 Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Четвъртък, 23 Януари, 2014, 19:36:23 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #32 -: Четвъртък, 23 Януари, 2014, 23:31:33 »
ОтговорОтговор

Политиците провалят държавата. Не само, че ни разпродадоха, но и ни надупиха на концерните и конгломератите. Огромна и мащабна грешка бе пълната подкрепа на нато при бомбандировките над Сърбия. От тогава загубихме единствените, с които можем да се разберем без преводач. Сърбите ни намразиха, руснаците ни презират.
Говорите на български в Белград в някоя кръчма. До 15 минути някой ще се заяде с вас.
Ходя два пъти годишно на мачовете на Партизан със Звезда - там е още по страшно. Директно могат да те заколят(защото си българин)...
А в Москва? Седнах да пия със стари познати - цяла вечер  трябваше да се обяснявам защо сме дали небе на Америка да  бомбандира братя по произход? Отидох на празника на ВДВ(воздушно-десантные войска), елитът на армията и ме побъркаха, като разбраха, че съм българин. Били сме нагъзени, всеки ни оправял и пр.
Ние българите много мразим някой да ни обижда. Палиме от четвърт и се млатиме до края. Но докъде се докарахме, най-близките ни да ни се подиграват....и нищо да не можем да им кажем...
Много ме боли, че на много малко места, като кажа, че съм българин, не ме разглеждат като триглав опосум. Те това ми е болката. Ядосан Ядосан Ядосан Че се чувствам нагъзен и даже не знам към кого съм се нагъзил, та барем да хвана дряновицата и да го осурвакам как си требе ...
Извинявам се, че оспамих хубавата тема на колегата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +706/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #33 -: Петък, 24 Януари, 2014, 01:08:19 »
ОтговорОтговор

Политиците провалят държавата. Не само, че ни разпродадоха, но и ни надупиха на концерните и конгломератите. Огромна и мащабна грешка бе пълната подкрепа на нато при бомбандировките над Сърбия. От тогава загубихме единствените, с които можем да се разберем без преводач. Сърбите ни намразиха, руснаците ни презират.
Говорите на български в Белград в някоя кръчма. До 15 минути някой ще се заяде с вас.
Ходя два пъти годишно на мачовете на Партизан със Звезда - там е още по страшно. Директно могат да те заколят(защото си българин)...
А в Москва? Седнах да пия със стари познати - цяла вечер  трябваше да се обяснявам защо сме дали небе на Америка да  бомбандира братя по произход? Отидох на празника на ВДВ(воздушно-десантные войска), елитът на армията и ме побъркаха, като разбраха, че съм българин. Били сме нагъзени, всеки ни оправял и пр.
Ние българите много мразим някой да ни обижда. Палиме от четвърт и се млатиме до края. Но докъде се докарахме, най-близките ни да ни се подиграват....и нищо да не можем да им кажем...
Много ме боли, че на много малко места, като кажа, че съм българин, не ме разглеждат като триглав опосум. Те това ми е болката. Ядосан Ядосан Ядосан Че се чувствам нагъзен и даже не знам към кого съм се нагъзил, та барем да хвана дряновицата и да го осурвакам как си требе ...
Извинявам се, че оспамих хубавата тема на колегата.

Така е.Сами сме си виновни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Четвъртък, 05 Февруари, 2015, 09:07:16 »
ОтговорОтговор

Интересно предаване, подкрепено с доста доказателства. Приятно гледане!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gqU1x434qlY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gqU1x434qlY</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: Петък, 13 Февруари, 2015, 09:17:58 »
ОтговорОтговор

Приятно гледане.

https://vimeo.com/57732301

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!