Инфо за Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 20:08:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Инфо за Юроспийд ООД  (Прочетена 15024 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« -: Събота, 22 Декември, 2012, 14:35:27 »
ОтговорОтговор

А пък може би не искат да взимат хора без опит защото на всички ни е ясно как се изкарва книжка в България и мисля че тази практика трябва да се промени за да се знае че човек който има професионална книжка може да кара!!!
Аз лично съм обучавал човек който е по-голям на години от мен ама в единствения камион който е карал е бил учебния и трябва да ви кажа че беше нещо страшно,а аз имах късмета след като изкарах книжка да се уча сам да карам без да ми виси никой на главата понеже си купих 4 осен самосвал с ремарке и отначало беше приключение голямо Смотан Смотан,обаче като продадох камиона и тръгнах да си търся работа за международен шофьор няма нищо че имах опит като шофьор пак никой не ме искаше и добре че един приятел който имаше транспортна фирма с 4 камиона ми подаде ръка да ме научи иначе още щях да си търся работа сигурно!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 22 Декември, 2012, 14:35:27 »

 Активен
Етикети: тир камион работа 
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!