Инфо за Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 01:21:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Инфо за Юроспийд ООД  (Прочетена 15025 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« -: Събота, 22 Декември, 2012, 15:54:09 »
ОтговорОтговор

... за коментара, че ми трябва карта за квалификация на водача, да така е! Но все се надявам да мина тънко, да не се охарчвам, защото гледах една таблица, кога да я извадя. Но ако стане на зор, ще я изкарам, какво да се прави!

.... определено е вярно и за шуробаджанащината в БГ. Мисля, навсякъде може би го има, но тука, това си е дълбоко издълбана черта от българския манталитет. Аз и за това, отново си търся работа. Кусур дни стоях без работа в неплатен отпуск и чакам "ваше височество" да се обади да отида на работа. Старите пушки и гъзолизци уредени, а ние какво да правим! Бог знае, колко други като мене има в БГ! Но все пак и ние сме хора, които се нуждаят от пари  за какво ли не. Понякога ме хваща яд, че съм се родил в тази държава!

...колегата, който каза, че има С+Е и бил "на греда" от 3 месеца, ако намери нещо да пише какво става. Аз бях казал, че намерих на 2 места, ама това нещо ще ме осветли евентуално чак за след 2 месеца!

 .... не знам вече какво да кажа...  жална ни майка на всички в тази държава!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Събота, 22 Декември, 2012, 15:54:09 »

 Активен
Етикети: тир камион работа 
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!