Инфо за Юроспийд ООД
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 18:29:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Инфо за Юроспийд ООД  (Прочетена 15023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« -: Петък, 21 Декември, 2012, 22:39:33 »
ОтговорОтговор

  Здравейте на всички в форума!

 Имам въпрос за фирма Юроспийд ООД с.Петърч, общ. Костинброд. Някой има ли, каквато и да било вътрешна информация от фирмата за условията на работа, заплащане, коректни ли са като работодатели!?

 Прегледах им фирмения сайт, но информацията им е оскъдна. Да не е от онези фирми, които собствениците са типични българи, управляващи по български. Гледам имат пуснати обяви в jobs.bg.  Има ли някакъв шанс за започване на работа на начинаещи. Бушоните ми няма да издържат на мястото където съм. В момента съм с кат.С. Курса за С+Е съм го започнал вече и дано най - сетне намеря подходящо време да го довърша. Както и да е! Ако някой има информация за фирмата да пише, начинаещите и невежите също сме хора!



Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 21 Декември, 2012, 22:39:33 »

 Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 21 Декември, 2012, 22:45:20 »
ОтговорОтговор

Колега,мисля че сме дискутирали тази фирма.До колкото си спомням там положението е типично българско.Постоянно търсят хора, а фирмата не е толкова голяма,със сигурност ще те вземат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 21 Декември, 2012, 22:45:20 »

 Активен
Красимир
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 69
Теми: 1



Активност
0%


« Отговор #2 -: Петък, 21 Декември, 2012, 22:50:09 »
ОтговорОтговор

Аз пък си мисля,че колегата казва ХОП преди да е скочил
Нищо лично колега,но изкарай си категориите първо,после търси информация и гледай обяви.
До като направиш това,много вода ще да изтече,а в транспорта днес си на върха,утре на дъното.
Успех

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПО-ДОБРЕ 20 МИНУТИ ПО-КЪСНО,ОТ КОЛКОТО 20 ГОДИНИ ПО-РАНО
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« Отговор #3 -: Събота, 22 Декември, 2012, 02:15:15 »
ОтговорОтговор

... има доза истина в коментара за "хоп"! Просто, опитвам да се ориентирам за фирми където евентуално да търся работа по - късно. Вярвам, че ако са хубави фирмите, за месец-два няма да станат изведнъж лоши.... не знам, не съм сигурен вече, в тази страна всичко е като фурнаджийска лопата.

... иначе, вече на две места готово, без да имам категорията С+Е питах за работа, и казват "идвай", само да изкарам категорията искат.  Но тези двете, като на това което съм в момента, както и да е! Аз вярно бях казал на едно-две места тука, че като начинаещ заплащането на е толкова важно за мен, но пък такава гавра за 300 - 400лв, съвсем не е човешко. Както и да е!

... нещо странично! Днес гледам как чистят улиците.... камиона кара с греблото на няколко сантиметра от платното. А то сняг има, не като да няма! Да видим кога ще се изръся за тази година. Не ми се е разминало ни една... късмет обаче, никога нищо не си чупя!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 22 Декември, 2012, 08:20:35 »
ОтговорОтговор

Баце и аз преди питах тук във форума за тази фирма,отговорите бяха,че не ми трябва и сигурно е така.
От информационна агенция ЕШК  научих,че подписваш запис на заповед ,което ич не си е работа ,а за капак на всичко и момента със заплатките се поразмива към ,че имаш да взимаш или опростил съм ти ги.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Събота, 22 Декември, 2012, 11:07:13 »
ОтговорОтговор

Tова,че си нов в света на транспорта не означава да работиш безплатно или за без пари.Всеки е минал през това.Не вярвам някой да се е родил с волан в ръце.Аз съм досущ като теб само дет имам С+Е от 3 месеца и засега само греда.Ще ти трябва и квалификация на водача без нея е 2 пъти по-трудно.
Поздрави и Успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 22 Декември, 2012, 13:28:00 »
ОтговорОтговор

Истината е проста,нямаш ли приятел в тази сфера да ти подаде ръка нямаш шанс Млъкнал Млъкнал или ще те вземе някой който ще се съгласи да те научи но ще ти излезе солено това обучение!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zepp44
Начинаещ
*

Рейтинг: +15/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 45
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #7 -: Събота, 22 Декември, 2012, 13:34:09 »
ОтговорОтговор

Истината е проста,нямаш ли приятел в тази сфера да ти подаде ръка нямаш шанс Млъкнал Млъкнал или ще те вземе някой който ще се съгласи да те научи но ще ти излезе солено това обучение!!!


  За съжаление е така...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 22 Декември, 2012, 14:35:27 »
ОтговорОтговор

А пък може би не искат да взимат хора без опит защото на всички ни е ясно как се изкарва книжка в България и мисля че тази практика трябва да се промени за да се знае че човек който има професионална книжка може да кара!!!
Аз лично съм обучавал човек който е по-голям на години от мен ама в единствения камион който е карал е бил учебния и трябва да ви кажа че беше нещо страшно,а аз имах късмета след като изкарах книжка да се уча сам да карам без да ми виси никой на главата понеже си купих 4 осен самосвал с ремарке и отначало беше приключение голямо Смотан Смотан,обаче като продадох камиона и тръгнах да си търся работа за международен шофьор няма нищо че имах опит като шофьор пак никой не ме искаше и добре че един приятел който имаше транспортна фирма с 4 камиона ми подаде ръка да ме научи иначе още щях да си търся работа сигурно!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 22 Декември, 2012, 14:46:32 »
ОтговорОтговор

Напълно съм съгласен!Има и още един мит,че младите шофьори не могат да карат.
Преди 1-2 години отивам в БГ-Бетон на интервю.Само аз бях на 21 всички други над 30 години.Казаха ми "Да търсиме млади хора като теб,който са работиливи и с амбиции в сектора"
И какво стана не ме взеха мен.Хем търсят млади,хем опитни,ако може и пари да не искат е нестава.
Трудно е наистина е трудно сам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 22 Декември, 2012, 15:16:34 »
ОтговорОтговор

Младите шофьори могат да карат само ако тате е бил камионджия или рейсаджия(като в моя случай) и си се въртял постоянно около него да мръднеш тука малко да паркираш там Намигване,иначе ако единствения камион в който си се качвал е учебния просто забрави !!!! Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Илиян
Младши потребител
**

Рейтинг: +17/-1
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 65
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 22 Декември, 2012, 15:44:39 »
ОтговорОтговор

Баце фани покараи малко Русия за стаж после бегаи по Европа. Само виза си извади че за там че требе и си готов.
Парите нема сда са много ма ша са научиш . Маани таа Европа Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Музикант, Търговец, Курва и Шофьор не се става - раждат се такива!
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« Отговор #12 -: Събота, 22 Декември, 2012, 15:54:09 »
ОтговорОтговор

... за коментара, че ми трябва карта за квалификация на водача, да така е! Но все се надявам да мина тънко, да не се охарчвам, защото гледах една таблица, кога да я извадя. Но ако стане на зор, ще я изкарам, какво да се прави!

.... определено е вярно и за шуробаджанащината в БГ. Мисля, навсякъде може би го има, но тука, това си е дълбоко издълбана черта от българския манталитет. Аз и за това, отново си търся работа. Кусур дни стоях без работа в неплатен отпуск и чакам "ваше височество" да се обади да отида на работа. Старите пушки и гъзолизци уредени, а ние какво да правим! Бог знае, колко други като мене има в БГ! Но все пак и ние сме хора, които се нуждаят от пари  за какво ли не. Понякога ме хваща яд, че съм се родил в тази държава!

...колегата, който каза, че има С+Е и бил "на греда" от 3 месеца, ако намери нещо да пише какво става. Аз бях казал, че намерих на 2 места, ама това нещо ще ме осветли евентуално чак за след 2 месеца!

 .... не знам вече какво да кажа...  жална ни майка на всички в тази държава!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 22 Декември, 2012, 16:01:20 »
ОтговорОтговор

И аз съм така колега.В момента се водим в Пътно поддържане Дупница и чакам да се обадят ама нъцки.Смятай колко съм закъсал щом до там съм стигнал.Ако има нещо ще пиша.Няма се отказваш все ще изникне нещо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« Отговор #14 -: Събота, 22 Декември, 2012, 16:04:35 »
ОтговорОтговор

... търсил съм информация за шофьорите които работят по тази дестинация. И честно казано въобще не ми е на сърце да стартирам по този начин. Ако крайната дестинация е Русия, то там се минават колко държави, Украйна и т.н, не съм гледал картата. Но всички тези държави са извън Евро зоната и не ми се мисли що за нечовешко каране ще е. А и манталитета на руснаците като шофьори като го знам... не съм за там! Няма регламенти , няма почивки сигурно.... не знам, ще кажете вие.

.... за мен по - лесният начин да станеш добър в занаята е работата в Европа. Има си регламенти за всичко! Почиваш си когато трябва и т.н Ако не ти заплащат труда както трябва, поне няма да караш полузаспал на волана.... поне така си мисля, защото нито шофьора, нито собственика на транспортната фирма ще искат солени глоби за нарушения. А и, ако е зима.... аз, като новобранец не се виждам да шофирам в сибирски студ и поледица!  

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: тир камион работа 
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!