Кокел БГ
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 15:01:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кокел БГ  (Прочетена 20159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #15 -: Понеделник, 09 Февруари, 2015, 21:00:44 »
ОтговорОтговор

Това е най-добрата фирма, която има български клон,,,,, одеве им звънях в офиса да ги поздравя за новите Скании,,,, ако все още приемат шофьори там, трябва да знаете, че попадате във фирма като никоя друга по нашите географски ширини.


    Трогателен си!  Ухилен  И кого поздрави "в офиса им"? Портиера, или хигиенистката - леля Пена? Важно беше да узнаем за твоите поздравления.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 09 Февруари, 2015, 21:00:44 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #16 -: Понеделник, 09 Февруари, 2015, 22:32:24 »
ОтговорОтговор

Естествено, че леля Пена ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Понеделник, 09 Февруари, 2015, 22:32:24 »

 Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #17 -: Събота, 14 Февруари, 2015, 03:09:16 »
ОтговорОтговор

Носете си маркуч от вкъщи, 'щото служебните се изчерпа'а поради текучество на кадри...и внимавайте да не засмучете...течност за чистачки, тоест не забравяйте упътването към маркучо!!! Освен туй, искам да поздравя господин Седемстотинседемдесетиседмов, че не е продължил да напъва магнум-а под моста, който се оказал малко тесен...на височина, иначе щеше да ми капе на главата при валежи и ръмежи. Както казват французите: "Decapotable, aisiktirrr!"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #18 -: Събота, 14 Февруари, 2015, 09:22:08 »
ОтговорОтговор

Ъ??? Къв Магнум,,,, къв мост Ъ??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #19 -: Неделя, 15 Февруари, 2015, 22:52:25 »
ОтговорОтговор

Бял магнум на прехвалената фирма, нисък мост на френската агенция за пътна инфраструктура (победителят е ясен, ефектът е подобен на старчески бръчки, но върху темето на камион Рено Магнум). За да бъда по-изчерпателен, ще Ви подсетя, че става въпрос за 2012-2013 година и доколкото ми е известно инцидентът е запазен за идните поколения и евентуални извънземни нашествия, благодарение на палавото око на Вашата видеокамера. Вие бяхте в отпуска, а ние управлявахме "вашия" магнум и при размяната (кон за кокошка), Рено Магнум за ДАФ 105, средна кабина в бяло, с ръждясала броня, в района на град Santhia, VC, IT, Вие възкликнахте с размечтано изряжение: "Тоа ДАФ мноу нафта дава!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 15 Февруари, 2015, 23:03:34 »
ОтговорОтговор

Нямам идея кой е тръгнал да минава под нисък мост, но аз НИКОГА не съм го правил,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #21 -: Неделя, 15 Февруари, 2015, 23:45:36 »
ОтговорОтговор

ОК, да приемем, че са били старчески бръчки  Намигване
...и все пак, не мога да проумея, поради каква причина рекламирате това транспортно недоразуменье. Комисионна на килограм "балък", или масивна отстъпка за най-новите метало-керамични членове на WS-Teleshop???

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #22 -: Неделя, 15 Февруари, 2015, 23:50:11 »
ОтговорОтговор

ОК, да приемем, че са били старчески бръчки  Намигване
...и все пак, не мога да проумея, поради каква причина рекламирате това транспортно недоразуменье. Комисионна на килограм "балък", или масивна отстъпка за най-новите метало-керамични членове на WS-Teleshop???

    Мистър Балкански, не ме заподозирайте в симпатии към видео-талибанина Ридър-намкойси, ама в случая с белия Магнум и моста, мислим, в грешка си.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #23 -: Понеделник, 16 Февруари, 2015, 14:11:20 »
ОтговорОтговор

Аре - аре немаш симпатии,,, все съм ти на устата :-)))))))))))))

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
komita62
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #24 -: Понеделник, 28 Септември, 2015, 08:44:31 »
ОтговорОтговор

Фирмата не е това което беше.Шоферите вече се събират от "кол и въже" и без стаж, е били са трактористи ,тролейни,полицаи,пожарникари и какви се сетите.За нарушениятя да не говорим-з а д ъ л ж и т е л н о  .Втора "Перчемлиев".Преместваш багажа и сменяш камиона по често от чорапите си. Стартова заплата-1400евро и чак след година може да си на 1500 ако издържиш.Така е докато се управлва от сърбин.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #25 -: Понеделник, 28 Септември, 2015, 18:20:20 »
ОтговорОтговор

Последното ми инфо от преди година е, че се стартира на 1500€ ,,, що са го смъкнали на 1400 Ъ???   Сигурно Коки нещо го е заболяло сърчицето за тези 100€ ,,,,,, а иначе си прав, че нема качествени шофери там.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +585/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 13 Май, 2016, 14:48:04 »
ОтговорОтговор

Някой да мъцне нещо ново за Кокел? Струва ли си човек да кандидатства?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #27 -: Петък, 27 Май, 2016, 22:18:56 »
ОтговорОтговор

   Не зная "Кокел"- а шава ли още или не, но преди няколко месеца говорих по телефона с бизнес дамата Лилова. Сериозна жена. Иска да се резервира / застрахова / от неприятни изненади. За някаква си джаджа с българско меню иска каране на двойка няколко седмици или седмица..... Карало се и Англия. Плащането като суми прецизирано до ден и евро. Бакшиш никакъв не се допуска. Е па като съм свикнал на подаръци по Коледа и Нова година . поне пуууйка. Намигване
А и доколкото разбрах дамата сега работи с фирма Делакроа. Останах с впечатлението, че трудно може да се почне там и лесно и ненадейно да си носиш обратно багажа.  Успехи!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #28 -: Събота, 28 Май, 2016, 00:41:58 »
ОтговорОтговор

Елена Лилова наистина е изключително свестен човек и от 3 години работи за Делкроа. Преди 2 дни минах през Мойран и говорих със Саша ама забравих да го питам дали сега им трябват шофери,,, днес пак минах от там ама не спирах, че трябваше да се подготвям за уикенда,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +585/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #29 -: Събота, 28 Май, 2016, 09:00:14 »
ОтговорОтговор

Инфо от вчера. Делкроа не търсят шофьори засега, за Кокела ще пиша другата седмица, ще съм в процедура.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!