Търся работа като шофьор на бус или камион
Форум на българските шофьори
Събота, 20 Април, 2024, 10:30:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся работа като шофьор на бус или камион  (Прочетена 4261 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petar1991
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-117
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 11



Активност
0%

кат: A2,B,C,M,TKT


« -: Неделя, 30 Декември, 2012, 21:50:50 »
ОтговорОтговор

На 21 години.

От гр. София, кв.Овча Купел 2.

Търся работа като шофьор на БУС(може и над 3,5 тона) или КАМИОН.
Чиста книжка КАТ - А,B,C,M,TKT
СУМПС ми е издадено за пръв път на 04.2011г.
Не пуша, имам лична кола.
В момента работя, но имам желание да се развивам като шофьор и съм готов да напусна работа при добра оферта.
0889 48 50 18

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 30 Декември, 2012, 21:50:50 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #1 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 22:13:52 »
ОтговорОтговор

...
Чиста книжка КАТ - А,B,C,M,TKT
СУМПС ми е издадено за пръв път на 04.2011г.
...


     Не мога да помогна с работа. А, ми се струва, че "добра" оферта, едва ли ще намериш, какво остава да ти предложат. Просто реши кога е подходящия момент и си готов, да работиш за малко пари или без пари. А, не е невъзможно да имаш "добри" глоби и заплатата да не може да ги покрива!

     Понеже съм срещал твои въпроси които са ми странни: Какво е Кале, какво е ДАП, къде се вади дигитална карта?
     Да попитам, какво е "чиста" шофьорска книжка? Това изискване е много често срещано. Все си мисля, че може да го напише само човек който никога не е карал, дори колело!


     По-нормално е да се търси "използвана"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 22:13:52 »

 Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +946/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #2 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 22:22:13 »
ОтговорОтговор

Обявата е добре оформена, като с малко текст се предоставя много информация за кандидата, но наистина понятието "чиста" е неясно.
Успех на petar1991!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2368/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 22:29:40 »
ОтговорОтговор

За всички, които не знаят, ще поясня, че понятието "чиста книжка" означава наличие на пълен размер контролни точки и липса на валидни и съответно неплатени наказателни постановления.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
petar1991
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-117
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 11



Активност
0%

кат: A2,B,C,M,TKT


« Отговор #4 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 22:47:10 »
ОтговорОтговор


     Не мога да помогна с работа. А, ми се струва, че "добра" оферта, едва ли ще намериш, какво остава да ти предложат. Просто реши кога е подходящия момент и си готов, да работиш за малко пари или без пари. А, не е невъзможно да имаш "добри" глоби и заплатата да не може да ги покрива!

     Понеже съм срещал твои въпроси които са ми странни: Какво е Кале, какво е ДАП, къде се вади дигитална карта?
     Да попитам, какво е "чиста" шофьорска книжка? Това изискване е много често срещано. Все си мисля, че може да го напише само човек който никога не е карал, дори колело!


     По-нормално е да се търси "използвана"!

Нормално е като нещо не ми е било ясно да съм питал.И след това съм си свършвал нещата благодарение на тези които са ми отговорили.Освен това много благодарсности на "ИванТ" защото ме насочи точно къде(5-та МБАЛ) да си изкарам медицинското за "C" кат.Иначе от тебе конкретно МИНКО ИЛЧЕВ точен и информативен отговор който да дава ясна представа за това което съм питал никога не съм получил.Давам пример, когато питах къде се издава тахокарта и колко пари струва, ти не ми отговори на нито едното от 2-те.Все пак си модератор, а пък аз гледам на този форум като на сериозно място и когато имам въпроси или търся решение на даден проблем разчитам на него. Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #5 -: Неделя, 30 Декември, 2012, 23:35:59 »
ОтговорОтговор

Нормално е като нещо не ми е било ясно да съм питал.И след това съм си свършвал нещата благодарение на тези които са ми отговорили.Освен това много благодарсности на "ИванТ" защото ме насочи точно къде(5-та МБАЛ) да си изкарам медицинското за "C" кат.Иначе от тебе конкретно МИНКО ИЛЧЕВ точен и информативен отговор който да дава ясна представа за това което съм питал никога не съм получил.Давам пример, когато питах къде се издава тахокарта и колко пари струва, ти не ми отговори на нито едното от 2-те.Все пак си модератор, а пък аз гледам на този форум като на сериозно място и когато имам въпроси или търся решение на даден проблем разчитам на него. Ъ?

     Да. В тема: "Свидетелство за правоуправление от категория "C"." Задаваш въпрос, от съвсем друга тема: http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=10.0
     Към момента, темата е в 13 страници. Ако имаш идея, че само ще задаваш въпроси, често в неподходящи теми. И някой е длъжен да търси вместо теб, възможно е и занапред да е така!

Цитат
Все пак си модератор

     Някакви специални задължения ли имам?!

     И за каквото ме критикува, че не отговарям конкретно. И при теб е същото. Въобще не ми отговори на въпроса?

     

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #6 -: Понеделник, 31 Декември, 2012, 01:42:03 »
ОтговорОтговор

Завърти очи....А към колегата, има една фирма в кв.Суха река,мой познат работи там-разкарват стоки с бусове,ще го питам как стоят нещата и ще ти пиша на лично,ако има некъв вариянт. И, някои хора,ако могат да помагат на търсещите колеги,а не да им задават някакви безмислени въпроси за документите им-какво означавало това онова и т.н.Нека просто ,който има идеи да помага в намирането на работа Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Вторник, 01 Януари, 2013, 22:21:00 »
ОтговорОтговор

Здравейте.И аз като много други останах без работа и си търся.
На 22 години съм от с.Драгичево (Перник) Търся си работа като шофьор.Желая в тази сфера да се развивам.Имам Б,С,Е и валидно психо.Нямам нарушения и карането ми е на доста добро ниво (според мен).Работил съм като куриер в Спиди междуградска и градска линия с бус (Рено Мастер) и бордови камион (Актрос 12т).Карал съм и контейнери,но по рядко.Около година имам там.Това имам в трудовата книжка иначе имам и година в Промаркет с камион (Мерцедес 1317 и Волво),но не фигурира в трудовата по ред причини.Самосвал също съм карал (Актрос 4141).Населеното място няма голямо значение,но Перник и София са с предимство.Имам личен автомобил.
Ако има предложение мога да извадя карта на водача (подлежа на периодично обучение) и дигитал.
Ами общо взето е това млад човек с малко стаж и много желание търси възможност и коректност.
За връзка може тук на ЛС,скайп и телефон.Всичко го има в профила ми.
Тел.0897839587 и скайп black_scull115.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!