iGO Primo
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 22:23:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: iGO Primo  (Прочетена 135540 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +464/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.6%


« Отговор #180 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:53:36 »
ОтговорОтговор

Ясно. Мерси
То дефилето се кара долу горе прилично, след тва обаче Ръмнику Вълчя - Питещи си е направо градско. На букурещката чентура и намерих чалъма. Излизам от едно място доста преди Букурещ, не е като официално кръстовище, а  изхода е буквално от нищото, няма табели, няма нищо, просто мантинелата е прекъсната.  Следва 15  километра наистина отвратителен път, и след това води чак до Джурджу, пътя е съвсем приличен.

Само с  лека кола съм го минавал, не съм следил изрично за камионски забрани но си мисля че и за камиони няма забрани, със сигурност съм се разминавал с камиони...

Въпреки гадния участък, и минаването през 100 села, си мисля че е за предпочитане пред висенето кат прани гащи на околовръстното през пиковите часове.

Другият маршрут също има неприятни моменти освен финансовите. Една граница повече, висенето на Калотина почти винаги е неприятно дълго. По пътя - околовръстното на Белград също е гадост, след това тунелите към Пирот, софийското околовръстно, катаджиите от Драгоман чак до Гара Яна са яко овълчени. И най накрая остава един дълъг участък без аутобан от Ябланица до Белокопитово.
За до към Големо село този маршрут е без алтернатива, но до Варна недостатъците са долу горе като през румънският маршрут.
Софийското околовръстно можеш да го отпишеш от списъка . С новата тангента ,от Божурище до Яна си по магистрала

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #180 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:53:36 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!