iGO Primo
Форум на българските шофьори
Петък, 24 Януари, 2020, 16:50:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
mobimax.bg
collapse
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: iGO Primo  (Прочетена 95409 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
цецодебел
Потребител герой

Рейтинг: +68/-55
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 716
Теми: 15

Активност
0.8%

« Отговор #180 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 14:41:26 »
ОтговорОтговор

Малииии а мамалигите зная ли го Ухилен Не им го казвай , и без това твърдят че били наследници на Дако-римската империя Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
« Отговор #180 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 14:41:26 »

Активен
loshdancho
Потребител герой

Рейтинг: +621/-711
Неактивен Неактивен

Публикации: 3614
Теми: 104

Активност
0%

loshdancho
Ел. поща
« Отговор #181 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 15:20:55 »
ОтговорОтговор

Семпер, имат още много докато стигнат Дева, ...години може би. А от Себеш до Сибиу има затворен ичастък около 20км.

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
« Отговор #181 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 15:20:55 »

Активен
SEMPER
Глобален модератор
Потребител герой

Рейтинг: +282/-95
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10

Активност
0%

« Отговор #182 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 21:46:34 »
ОтговорОтговор

Аз  се опитвах да сметна по кой път в момента има повече километри магистрала като се прибирам до Варна
Австрия, Словения, Хърватия, Сърбия и България, или Австрия Унгария Румъния и България.

Май са на кантар, общите километри също са долу горе еднакви.
През Словения и Хърватия може би е малко по бърз маршрута, но пък пътните такси и тунели струват доста повече ...

Бриги, всъщност Херманщадт е по популярното име на Сибиу, на мен в главата също ми останало така, и затова май се стана объркване.

Когато града трайно е станал част от Румъния, тогава са го кръстили на реката, която минава през него.

Историята на града е доста интересна. Основан е от немски заселници, предвождани най вероятно от някой си Херман някъде по времето на кръстоносните походи. Изкарали са късмет, че не се е намерил някой местен левент да ги разпердушини,  както е направил нашия цар Калоян.

Независимо в каква територия е бил през времената - унгарска, австроунгарска или румънска, градът се е ползвал с голяма независимост. Немските заселници са се задържали и развили града. Всичко ново и напредничаво в Румъния е тръгнало от там - култура, изкуство.музика, литература, мода архиктектура, техника, наука, образование... Де факто целият прогрес в Румъния се е дължал основно на този град.

В периода около двете световни войни част от заселниците се изнасят, но по голямата част остават. Дори и управлението на Чаушеско не успява да ги обезличи.

И във момента наследниците на немските заселници имат голямо влияние. Сегашният президент на Руминия е бил дългогодишен кмет на Сибиу и носи съвсем немско име Клаус Йоханес. Въпреки чуждия си произход се ползва в момента с голям авторитет сред всички румънци.

Сещам се че и нашият президент има германска следа в биографията си, но явно да си спал по паркинЗите в Германия изобщо не е достатъчно да си авторитетен президент

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
loshdancho
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Активност
0%

loshdancho
Ел. поща
« Отговор #183 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 22:35:04 »
ОтговорОтговор

Това са липсващите участъци,  И като добавиш  дефилето на Ръмнику Вълча,  Прекрасният път Вълча-Питещ, околовръстното на Букурещ....

* Без име.jpg (388.75 KB, 1366x768 - видяно 196 пъти.)
Активен

SEMPER
Глобален модератор
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Germany Germany

Активност
0%

« Отговор #184 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:05:59 »
ОтговорОтговор

Ясно. Мерси
То дефилето се кара долу горе прилично, след тва обаче Ръмнику Вълчя - Питещи си е направо градско. На букурещката чентура и намерих чалъма. Излизам от едно място доста преди Букурещ, не е като официално кръстовище, а  изхода е буквално от нищото, няма табели, няма нищо, просто мантинелата е прекъсната.  Следва 15  километра наистина отвратителен път, и след това води чак до Джурджу, пътя е съвсем приличен.

Само с  лека кола съм го минавал, не съм следил изрично за камионски забрани но си мисля че и за камиони няма забрани, със сигурност съм се разминавал с камиони...

Въпреки гадния участък, и минаването през 100 села, си мисля че е за предпочитане пред висенето кат прани гащи на околовръстното през пиковите часове.

Другият маршрут също има неприятни моменти освен финансовите. Една граница повече, висенето на Калотина почти винаги е неприятно дълго. По пътя - околовръстното на Белград също е гадост, след това тунелите към Пирот, софийското околовръстно, катаджиите от Драгоман чак до Гара Яна са яко овълчени. И най накрая остава един дълъг участък без аутобан от Ябланица до Белокопитово.
За до към Големо село този маршрут е без алтернатива, но до Варна недостатъците са долу горе като през румънският маршрут.

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
loshdancho
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Активност
0%

loshdancho
Ел. поща
« Отговор #185 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:27:22 »
ОтговорОтговор

Излизаш на отбивката: Джимпац-Гаещ...та право на Джурджу...ама е малко забранено за камиони от магистралата до Джимпац.

* Без име.jpg (345.72 KB, 1366x768 - видяно 194 пъти.)
Активен

SEMPER
Глобален модератор
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Germany Germany

Активност
0%

« Отговор #186 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:43:27 »
ОтговорОтговор

Да, точно от показаното на картата място излизам.  Ухилен

Интересно, че и IGo, и това де ползвам аз за навигация - HERE го показват този изход, а той практически е една дупка в мантинелата, и едно пътче като за трактори между две ниви.

Активен

цецодебел
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Italy Italy

Активност
0.8%

« Отговор #187 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:53:36 »
ОтговорОтговор

Ясно. Мерси
То дефилето се кара долу горе прилично, след тва обаче Ръмнику Вълчя - Питещи си е направо градско. На букурещката чентура и намерих чалъма. Излизам от едно място доста преди Букурещ, не е като официално кръстовище, а  изхода е буквално от нищото, няма табели, няма нищо, просто мантинелата е прекъсната.  Следва 15  километра наистина отвратителен път, и след това води чак до Джурджу, пътя е съвсем приличен.

Само с  лека кола съм го минавал, не съм следил изрично за камионски забрани но си мисля че и за камиони няма забрани, със сигурност съм се разминавал с камиони...

Въпреки гадния участък, и минаването през 100 села, си мисля че е за предпочитане пред висенето кат прани гащи на околовръстното през пиковите часове.

Другият маршрут също има неприятни моменти освен финансовите. Една граница повече, висенето на Калотина почти винаги е неприятно дълго. По пътя - околовръстното на Белград също е гадост, след това тунелите към Пирот, софийското околовръстно, катаджиите от Драгоман чак до Гара Яна са яко овълчени. И най накрая остава един дълъг участък без аутобан от Ябланица до Белокопитово.
За до към Големо село този маршрут е без алтернатива, но до Варна недостатъците са долу горе като през румънският маршрут.
Софийското околовръстно можеш да го отпишеш от списъка . С новата тангента ,от Божурище до Яна си по магистрала

Активен

loshdancho
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Активност
0%

loshdancho
Ел. поща
« Отговор #188 -: Понеделник, 10 Октомври, 2016, 23:54:18 »
ОтговорОтговор

Това е Румъния, всички изходи са такива на старата питещска магистрала...свиквай.
А защо не се изпердашиш през Австрия-Унгария-Сърбия.

Активен

SEMPER
Глобален модератор
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Germany Germany

Активност
0%

« Отговор #189 -: Вторник, 11 Октомври, 2016, 20:00:06 »
ОтговорОтговор

Много дълго става от там за Варна.

С лека кола няма паузи и след 20-22 часа зад волана почва да става много тегаво.

Активен

цецодебел
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Italy Italy

Активност
0.8%

« Отговор #190 -: Вторник, 11 Октомври, 2016, 20:15:06 »
ОтговорОтговор

Много дълго става от там за Варна.

С лека кола няма паузи и след 20-22 часа зад волана почва да става много тегаво.
Семпер ти с лека кола ли си ? Щото ако е така  прекия път Турносеверин - Калафат бил нов и перфектен . Видин - Монтана през Димово също  . През Арчар и не пробвай,  след Брусарци падат калници и зъби Усмивчица

Активен

Bachev81
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2

Активност
0%

« Отговор #191 -: Събота, 03 Март, 2018, 15:02:50 »
ОтговорОтговор

Toll Collect, Eurovignette ,Go Box, Autohof актуални файлове за ИГО,ако може да споделите колеги?
БЛАГОДАРЯ.

Активен

Тоз който падне в бой за свобода,той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой

Рейтинг: +1614/-784
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7064
Теми: 528

Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #192 -: Неделя, 04 Март, 2018, 00:13:54 »
ОтговорОтговор

Toll Collect, Eurovignette ,Go Box, Autohof актуални файлове за ИГО,ако може да споделите колеги?
БЛАГОДАРЯ.

http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=3597.0

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Bachev81
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2

Активност
0%

« Отговор #193 -: Неделя, 04 Март, 2018, 08:04:58 »
ОтговорОтговор

Колега гледам,че тези файлове са стари от 2013 г актуални ли са към днешна дата?

Активен

Тоз който падне в бой за свобода,той не умира!
admin
Администратор
Потребител герой

Рейтинг: +1614/-784
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7064
Теми: 528

Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #194 -: Неделя, 04 Март, 2018, 14:51:55 »
ОтговорОтговор

Колега гледам,че тези файлове са стари от 2013 г актуални ли са към днешна дата?

Обнових файла само за Германия. Ако на някой му се занимава, тук - https://poiplaza.com/index.php?p=ds&s=819 са файловете и за други държави.

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu