Берчи ЕООД - България
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 14:23:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Берчи ЕООД - България  (Прочетена 37636 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« -: Неделя, 19 Май, 2013, 13:50:20 »
ОтговорОтговор

Добър ден на Админа и на всички колеги във форума. Благодарности за приемането ми. Ето и още една добра фирма за работа, стига човек да желае да работи. Абсолютно коректна и точна като Швейцарски часовник. Bertschi

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 19 Май, 2013, 13:50:20 »

 Активен
stenli79
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #1 -: Неделя, 19 Май, 2013, 20:22:20 »
ОтговорОтговор

Така е .Преди 5 дена кандидатствах там за диспонент директно на сайта на компанията ,и 1 час след като си пуснах автобиографията се свързаха с мен директно по телефона .Говорих след това с мой приятел холандец който е тираджия и той също ми потвъди че фирмата е стабилна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 19 Май, 2013, 20:22:20 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #2 -: Понеделник, 01 Юли, 2013, 19:52:46 »
ОтговорОтговор

Потвърждавам. Аз също кандидатствах но като шофьор, на другия ден ме викнаха на интервю, в софия или бургас, където дойде.. но не ме устройваше начина на плащане, не сумата.
В смисъл, че осигуряват на цялата сума, а мен това не ме устройва.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
dankata74
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #3 -: Неделя, 18 Август, 2013, 00:17:46 »
ОтговорОтговор

Фирмата е коректна,просто се изисква елементарна степен на владеене на чужд език Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
epiqe
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #4 -: Петък, 23 Август, 2013, 15:52:58 »
ОтговорОтговор

Фирмата е коректна,просто се изисква елементарна степен на владеене на чужд език Усмивчица
Какъв език, колега ? Питам защото владея английски и испански, обаче ми се струва, че трябва да знаеш и немски .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

BGdriver.org
Bertschi
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #5 -: Вторник, 27 Август, 2013, 22:34:24 »
ОтговорОтговор

Не е нужно, да владеете немски. Английски на разговорно ниво е напълно достатъчен. Нужно е, да имате поне 1 година стаж като международен шофьор, АДР за цистерни и дигитална карта. Телефон за контакт: 0884997311. Ел. поща: bertschi.bulgaria@gmail.com

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
p_tanev
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 5
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 21 Септември, 2013, 14:03:32 »
ОтговорОтговор

кога е следващия подбор и къде?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 21 Септември, 2013, 20:30:31 »
ОтговорОтговор

Ако може споделете и точни цифри на заплащането , според какво става км или твърд надник. Имали някакво встъпително обучение по тия цистерни или  става в движение работата. Цикъл на работа , абре  инфо както си му е реда.


ПП.Колега ко ще рече това че не харесваш че те осигуряват на реалния доход!?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #8 -: Сряда, 25 Септември, 2013, 20:16:17 »
ОтговорОтговор

осигуряват на пълния размер заплата, примерно 1600евро грубо 3200 лв, на тая сума... ако нямах запор щеше да е супер, ама при мен не става

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Zaron
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +15/-12
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 215
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #9 -: Вторник, 01 Октомври, 2013, 13:05:24 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги, аз бачкам във фирмата и ви давам информация от извора. Заплащането варира от 1800 до 3000 лв. според зависи колко дни си работил, колко командировки имаш,колко си почивал и тн.
Заплащането е твърдо на командировъчни и надник.Ако ви одобрят минавате двуседмичен курс на разноски на фирмата в Швейцария /път и нощувки/ храната си е за ваша сметка. Ако  минете курса успешно се започва със ''Секса''. Не хранете големи очаквания, нещата се по-промениха бая в тази фирма.
Не е задължително да се знаят и двата езика, един е достатъчно,но да го знаете.
Съветвам ви да внимавате след курса какво се договаряте с Швейцарците защото после мърдане няма.
Успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #10 -: Вторник, 01 Октомври, 2013, 14:46:01 »
ОтговорОтговор

виждам, че заплатите са паднали...
значи пичиве от берчи, ако давате 2 бона в еуро и не съм на БГ договор, може да ми поръчвате билета... ама за тия пари - 900 до 1200 евро примерно... айде мерси... моооом да го кажем и на швейцарски  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #11 -: Вторник, 01 Юли, 2014, 15:07:00 »
ОтговорОтговор

Здравейте, колеги!
Може ли малко информация за това в кои държави се работи? Има ли международни курсове, или се работи в рамките на дадена държава с определени терминали?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
copele
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #12 -: Неделя, 14 Февруари, 2016, 01:14:06 »
ОтговорОтговор

Гледам,че някои хора не пестят хвалебствията за тая фирма,но нещата не са толкова розови колкото изглеждат отвън.В Берчи заплащането е повече от посредствено,а работата се разпределя от един хомосексуалист диспонент,Джон Рагет,по такъв начин,че за българите винаги се пада най-тежката и мръсна част докато за немците е запазена леката страна.Немците почти винаги се прибират по базите в края на седмицата,а българите спят като кучета по паркингите.Камионите са под всякаква критика,макар и нови са напълно негодни за международен транспорт(не преувеличавам изобщо).Резервоарите са по 450л,кабината е тясна и ниска без хладилник но с един напълно неработоспособен стационарен климатик,двигателите са слаби и акумулаторите са с недостатъчен капацитет поради което много често не можеш да запалиш след седмична пауза(бях си направил 10м кабели за помощно стартиране).На Дафовете пък им замръзваха печките и колегите дето ги караха виеха като вълци през зимата.Фирмата мами клиентите си чрез така наречените "неутрални доставки",което означава,че пътувате с 2 ЧМР-та,от които едното е истинско,а другото фалшиво.Докато сте на път показвате на контролните органи истинското,а когато пристигнете при клиента вадите фалшивото и му създавате впечатлението,че произхода на стоката е различен от действителния.Освен това лъжат клиентите и по други начини,за което съм се осведомил без да искам даже,но като си вътре в нещата няма начин да не се светнеш.Имаха голяма глоба преди години за каботаж в Германия и какво ли още не.Не си мислете,че всичко което блести е злато.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hristo Lishev
Старши потребител
****

Рейтинг: +584/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 317
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #13 -: Неделя, 24 Април, 2016, 18:06:54 »
ОтговорОтговор

Някой да мъцне нещо ново за тази фирма? Преди 2 седмици звъннах на уречения телефон, проведохме интервю с господина (така и не пожела да се представи), половината беше на английски, уговорихме се да си пратя автобиография и снимани документи, което и направих и край на мача. Ни вест, ни кост, поне можеше да звънне или да върне мейл с отказ. Казах си стажа колкото е, 4 месеца, не виждам смисъл да лъжа, лесно ще се свърже с предишния ми работодател. Та времето минаваше, викам си: "Бреей, сериозна работа са тези, сигурно няма грам свободно място". Докато вчера не излизам от Русе посока София и на турския паркинг тъкмо преди караулката вдясно гледам поне 7-8 техни камионетки стоят и няма ни една. Та се поучудих малко, даже не малко и реших да постна тук да питам някой по-сведущ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #14 -: Неделя, 24 Април, 2016, 18:13:50 »
ОтговорОтговор

При такова отношение от тяхна страна,какво въобще очакваш,просто търси друга алтернатива,явно това не е нормална фирма.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!