Speditor.NET
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 21:19:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Speditor.NET  (Прочетена 12348 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Arai^^
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 31 Май, 2013, 18:17:28 »
ОтговорОтговор

Здравейте!
Обръщам се към вас и вашите Фирми да ми помогнете да се регистрирам в спедитор.нет, понеже съм нова фирма и ме задължават за 3 фирми които да ме препоръчат че съм точен и коректен,след което те ще ми активират регистрацията,моята фирма е" ЦС - Директ" ООД! Наистина много ще съм ви благодарен за помощта като пуснете от вашият имел към техния.

За връзка с мен 0883470613 Цветелин

Пример: Здравейте! Пиша ви във връзка с една нова фирма "ЦС - Директ" ООД. която има желание да работи с Speditor.net , но тъй като в нова аз гарантирам за тази фирма че е точна и коректна .

Фирмите които гарантират за мен трябва да работят с Speditor.net, това забравих да допълня!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 31 Май, 2013, 22:32:41 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 31 Май, 2013, 18:17:28 »

 Активен
Arai^^
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 31 Май, 2013, 18:19:13 »
ОтговорОтговор

     Използвай бутона "Промени", за допълване! Един час е активен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Петък, 31 Май, 2013, 22:34:01 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 31 Май, 2013, 18:19:13 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 31 Май, 2013, 18:55:55 »
ОтговорОтговор

Фирмите които гарантират за мен трябва да работят с Speditor.net, това забравих да допълня!

  Тук трудно ще намериш някой, който работи със Спедитор.Нет. Преобладават тези, които работят за тези, които работят със Спедитор.Нет. Ако съм ясен...Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 31 Май, 2013, 19:32:41 »
ОтговорОтговор

Егати,,, аз за сестра ми не бих гарантирал, че е коректна а тук как ли някой ще пише без да чувал даже за тази фирма,,,,,  ама ако има мераклии нека гарантират и за мен,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Arai^^
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Петък, 31 Май, 2013, 23:26:29 »
ОтговорОтговор

Егати,,, аз за сестра ми не бих гарантирал, че е коректна а тук как ли някой ще пише без да чувал даже за тази фирма,,,,,  ама ако има мераклии нека гарантират и за мен,,,,,,,,,,,,,,,

Аз не мисля че е нещо ангажиращо? все едно за кредит карам хората да гарантират за мен .. ако някой може да помогне,ако не без излишни коментари,моля. Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #5 -: Петък, 31 Май, 2013, 23:55:22 »
ОтговорОтговор

Аз не мисля че е нещо ангажиращо? все едно за кредит карам хората да гарантират за мен .. ако някой може да помогне,ако не без излишни коментари,моля. Шокиран

Ти шегуваш ли се?

1. Кой ще гарантира за теб без дори да те познава, да е работил с теб и ден, това да не е баница - рЕзни си, Апни си?
2. Ти управата на въпросната транспортна борса за лукови глАви ли ги имаш?
3. Преди нямаше такова условие, но заради ганьовци кът теб е въведено и вервай ми, нема ти е толку лесно, колкото си мислиш да го заобиколиш. Ако зависеше от мен, само заради тази тема не бих ти дал достъп посмъртно!

Помогнах ли или ти е трудно да асимилираш какво всъщност съм ти написал?

П.П. Мога да ти намеря не три, а триесе фирми да гарантират за теб, ама с какво ще гарантираш ТИ на мен и на тях, че действително си коректен? Изобщо минава ли ти през акъла защо е въведено това условие за да го сравняваш с банкова гаранция!? За мен темата ти е очевиден фишек, но ако не е - фалитът ти в най-кратки срокове е предизвестен!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #6 -: Събота, 01 Юни, 2013, 06:39:14 »
ОтговорОтговор

Баааа ммааамммууу   у наше село ми викат "Коректния" ,, сакам ви помолим да ми станете гаранти па оно язека некой дан мое ви черпим по бира ,,,,,,,,, 
П.П.  В Библията е казано "Не ставай поръчител и на брат си даже"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
scaniavolvo
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-12
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 221
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 01 Юни, 2013, 08:53:40 »
ОтговорОтговор

Баси вие го изядохте тоз човек бе,завидяхте май ,че си е взел камион.Този,който ще гарантира за него няма да подписва документи,ше пише 2 реда и това е .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Arai^^
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 01 Юни, 2013, 09:43:46 »
ОтговорОтговор

Боже Господи,Рошав приятелю,фалит не ми пожелавай защото всичко се връща нали знаеш,нито съм те обидил нито нищо малко грубичък си.


МОДЕРАТОРА МОЖЕ ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА !!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1963
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #9 -: Събота, 01 Юни, 2013, 10:52:53 »
ОтговорОтговор

На никого не завиждам, аз също си взех камион ама смятам, че регистрация в Спедитора си е едно излишно набутване само,,, и пак ще цитирам Библията,,, " Не ставай поръчител никому" ,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Arai^^
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 01 Юни, 2013, 12:25:06 »
ОтговорОтговор

На никого не завиждам, аз също си взех камион ама смятам, че регистрация в Спедитора си е едно излишно набутване само,,, и пак ще цитирам Библията,,, " Не ставай поръчител никому" ,,,,,,,,,,,,,,

Никога не съм завиждал,винаги съм се радвам на успелите хора!! Манталитета на Българина е такъв "Що пък тоя Ганио ще е по добре от мене.." Аз не се смятам за успял човек така че на мен най малко може да се завижда...

Аз мисля че Спедитора е полезен сайт,поне много така казват.. и ми го препоръчват но тъй като съм нова фирма и не съм в час толкова много,но мисля че е най добре аз да си намирам товари.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3048
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 01 Юни, 2013, 12:44:14 »
ОтговорОтговор

... тъй като съм нова фирма и не съм в час толкова много,но мисля че е най добре аз да си намирам товари.

   Добре де, ай стига кряка! Правилно си проумял - намирай си сам товари, изчакай работата да потръгне, това неизбежно ще те срещне с други колеги, ще се утвърдиш и тогава по естествен път следва да намериш гаранти, които ще го направят по убеждение, поемайки отговорност заради теб. Защото начина, по който се опитваш да се регистрираш е, меко казано - заобикаляне на правилата. Така ли смяташ и да работиш и да развиваш бизнеса си по-нататък?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!