Поредният изрод
Форум на българските шофьори
Понеделник, 17 Юни, 2024, 08:23:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредният изрод  (Прочетена 8002 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2449/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« -: Неделя, 01 Май, 2011, 18:29:00 »
ОтговорОтговор

Само няколко дни минаха от зловещата катастрофа в Симеоновград и ето го и поредния изрод на пътя. Не знам вече какво става в тази пародия на държава...

http://www.dnes.bg/crime/2011/04/30/piian-shofior-ubi-priiatelia-si-v-adska-katastrofa.117461

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 01 Май, 2011, 18:29:00 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #1 -: Неделя, 01 Май, 2011, 18:35:18 »
ОтговорОтговор

Наистина , последният безотговорен пияница който кара след като е пил.
Лека му пръст на момчето което е загинало заради този изверг!
Със всеки изминал ден все повече се замислям над лозунга "да спрем войната по пътищата".
Според мен затова , че водачът е употребил алкохол и след това се качил в колата не са виновни нито полицаите , нито правителството , нито пътя просто пътната култура на българина  Тъжен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Неделя, 01 Май, 2011, 18:35:18 »

 Активен
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #2 -: Неделя, 01 Май, 2011, 18:49:37 »
ОтговорОтговор

Наистина , последният безотговорен пияница който кара след като е пил.
Лека му пръст на момчето което е загинало заради този изверг!
Със всеки изминал ден все повече се замислям над лозунга "да спрем войната по пътищата".
Според мен затова , че водачът е употребил алкохол и след това се качил в колата не са виновни нито полицаите , нито правителството , нито пътя просто пътната култура на българина  Тъжен

Момци ,аз имам и друг поглед и той е именно ,че полицай ,държава и бем ли го кой друг също са виновни естественно моето е малко философско мнение ,но ще го изложа .
Така господин водача се напил и изтрепал с возило човек,ми дайте па да се замислим първо,защо аджеба тоя изтрещел народ почна да пие като смокове и да се вози на таксета,дали пък не от хубав живот що ли?
Не съм адвокат или пък най-малкото съдия на някой,но не всичко е така ,както изглежда на пръв поглед,по ваща логика колегите де изтрепаха сумасия народ по Лим,Ямбол,Бяла и бем ли го къде са изверги или па изроди или пък не са ,защото са ги изтрепали ма примерно не са пили,айде моля ви се такъв филм няма.Казвате война по пътищата ,аз да ви питам хубаво съгласен съм война да е ,ма да ви питам само ние ли се трепем ,аз мисля не и тъй хвалената Европа или ако щете оплюваната Русия или де се сетите по света има такава война.
Аз ще ви дам един прост отговор има скорост има произшествия има по-висока скорост има повече и по-тежки произшествия ,ако към това добавите и броя превозни средства увеличаващ се в световен размер ,според мен кво друго чакате освен повече и по-тежки произшествия.
 Мое мнение разбира се ,не казвам,че е достоверно ,но за мен си важи като обяснение.
Да съгласен съм има шофьори де са си купили книжки или просто не им се отдава,но да ви питам ,какво преди нямаше ли ги?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #3 -: Неделя, 01 Май, 2011, 19:03:31 »
ОтговорОтговор

Наистина , последният безотговорен пияница който кара след като е пил.
Лека му пръст на момчето което е загинало заради този изверг!
Със всеки изминал ден все повече се замислям над лозунга "да спрем войната по пътищата".
Според мен затова , че водачът е употребил алкохол и след това се качил в колата не са виновни нито полицаите , нито правителството , нито пътя просто пътната култура на българина  Тъжен

Момци ,аз имам и друг поглед и той е именно ,че полицай ,държава и бем ли го кой друг също са виновни естественно моето е малко философско мнение ,но ще го изложа .
Така господин водача се напил и изтрепал с возило човек,ми дайте па да се замислим първо,защо аджеба тоя изтрещел народ почна да пие като смокове и да се вози на таксета,дали пък не от хубав живот що ли?
Не съм адвокат или пък най-малкото съдия на някой,но не всичко е така ,както изглежда на пръв поглед,по ваща логика колегите де изтрепаха сумасия народ по Лим,Ямбол,Бяла и бем ли го къде са изверги или па изроди или пък не са ,защото са ги изтрепали ма примерно не са пили,айде моля ви се такъв филм няма.Казвате война по пътищата ,аз да ви питам хубаво съгласен съм война да е ,ма да ви питам само ние ли се трепем ,аз мисля не и тъй хвалената Европа или ако щете оплюваната Русия или де се сетите по света има такава война.
Аз ще ви дам един прост отговор има скорост има произшествия има по-висока скорост има повече и по-тежки произшествия ,ако към това добавите и броя превозни средства увеличаващ се в световен размер ,според мен кво друго чакате освен повече и по-тежки произшествия.
 Мое мнение разбира се ,не казвам,че е достоверно ,но за мен си важи като обяснение.
Да съгласен съм има шофьори де са си купили книжки или просто не им се отдава,но да ви питам ,какво преди нямаше ли ги?

Не съм съгласен с тебе баце , защото какво е виновна държавата ,че водачът да употреби алкохол ? Всеки си има някакви трудности и проблеми.Ако не се бъркам в Лим,Ямбол и Бяла станаха катастрофите защото водачите караха МПС-тата с повреди ? За логиката с по-голяма скорост повече произшествия си много прав, затова скоростта винаги трябва да е съобразена.По Европа повечето катастрофи не стават ли заради високата скорост а не защото водач е употребил алкохол или друг опият ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #4 -: Неделя, 01 Май, 2011, 19:16:33 »
ОтговорОтговор

Тракерчо пиян и техническа повреда не са едно и също факт,но единия е изрод,че се напил по бем ли го каква причина ,ми да те питам шефа или шофера на технически неизправния дръгел не е ли изрод ,че е тръгнал да се прави на безсмъртен с дефект примерно,сега ще кажете стват технически причини от нема нищо донекъде бих се съгласил ма не съвсем,както и да е.Исках да Ви обърна внимание на теми от сорта на Симеоновград или пък тази и да ги коментираме вече е свирено,да ставаме съдници или адвокати ,моля Ви не сме ние хората,това според мен де.Само да ви светна ,колко и да се коментира ,едва ли някой ще си извади поука и ще спре примерно да пие и кара.За да се вземе бележка е нужно друго,какво бем ли го не знам.Това исках да ви мъцна ,са ми теглете една,че се заяждам примерно или че съм луд,тъп или какво се сетите ,но моля ви погледнете всички аспекти на нещо ,аз не го правя признавам си,ноооооооо ...................бе се тая.Сориииии ,че ви оспамих темата

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #5 -: Неделя, 01 Май, 2011, 19:23:36 »
ОтговорОтговор

Тракерчо пиян и техническа повреда не са едно и също факт,но единия е изрод,че се напил по бем ли го каква причина ,ми да те питам шефа или шофера на технически неизправния дръгел не е ли изрод ,че е тръгнал да се прави на безсмъртен с дефект примерно,сега ще кажете стват технически причини от нема нищо донекъде бих се съгласил ма не съвсем,както и да е.Исках да Ви обърна внимание на теми от сорта на Симеоновград или пък тази и да ги коментираме вече е свирено,да ставаме съдници или адвокати ,моля Ви не сме ние хората,това според мен де.Само да ви светна ,колко и да се коментира ,едва ли някой ще си извади поука и ще спре примерно да пие и кара.За да се вземе бележка е нужно друго,какво бем ли го не знам.Това исках да ви мъцна ,са ми теглете една,че се заяждам примерно или че съм луд,тъп или какво се сетите ,но моля ви погледнете всички аспекти на нещо ,аз не го правя признавам си,ноооооооо ...................бе се тая.Сориииии ,че ви оспамих темата

Къде по-горе споменавам , че технически неизправно МПС и пиян водач са едно и също нещо ?
Аз не се опитвам да съдя някой загиналите невинни хора не може да се върнат обратно , но се надявам с такива случаи поне един човек да се замисли над постъпките си и малко поне за останалите на пътя  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2449/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Понеделник, 02 Май, 2011, 13:45:18 »
ОтговорОтговор

Ето още един олигофрен на пътя. Някой може ли да ми каже какво става в тази държава?

http://www.dnes.bg/crime/2011/05/02/piian-shofior-pomete-petima-na-peika.117598

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
fxmaster
Младши потребител
**

Рейтинг: +32/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 52
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #7 -: Понеделник, 02 Май, 2011, 21:59:36 »
ОтговорОтговор

Ето още един олигофрен на пътя. Някой може ли да ми каже какво става в тази държава?

http://www.dnes.bg/crime/2011/05/02/piian-shofior-pomete-petima-na-peika.117598

Тези които още сме тука  шефче - ИЗТРЕЩЕХМЕ !
Лошото е, че някои трепят хора заедно със себе си ....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #8 -: Понеделник, 02 Май, 2011, 22:18:36 »
ОтговорОтговор

Ето още един олигофрен на пътя. Някой може ли да ми каже какво става в тази държава?

http://www.dnes.bg/crime/2011/05/02/piian-shofior-pomete-petima-na-peika.117598

Тези които още сме тука  шефче - ИЗТРЕЩЕХМЕ !
Лошото е, че някои трепят хора заедно със себе си ....


Аз просто останах без думи вече , дано поне с темите които пускаме някои да си вземе поука.
Явно всеки ден в България ще бъде свързван в катастрофа със жертви  ! Тъжен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
antoniyu
Старши потребител
****

Рейтинг: +105/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 441
Теми: 10



Активност
0%

ТЕ,искат да се съгласим с ужасяващите снимки върху


Ел. поща
« Отговор #9 -: Вторник, 03 Май, 2011, 10:25:39 »
ОтговорОтговор

Има лек и на това,но мисля няма да стане скоро.Волво бяха първите мисля които пуснаха автомобили и камиони с дрегер,духаш ако не покаже пали автомобила така и трябва да е.
Мисля си също защо не го направят серийно всички производители и държавите да го изискват(говорим за по-новите коли),а за старите пак може да се измисли нещо.   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

цигарените кутии?
А защо няма снимки на гладуващи деца върху опаковките на McDonald's?
Защо няма снимки на измъчвани животни върху опаковките на козметични продукти?Защо не поставят снимки на жертви на пияни шофьори,върху бутилките с алкохол ?Защо да няма снимки на нечестни и крадливи политици.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2449/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Вторник, 03 Май, 2011, 14:02:01 »
ОтговорОтговор

И това няма да помогне. Виж, че идиота е бил с бракувана кола. Всичко опира до съзнанието, но при такива дегенерати за какво съзнание можем да говорим? Вземи за пример Италия. Хванат ли те с алкохол зад волана, конфискуват превозното средство. Ние по-голяма демокрация ли сме от Италия или какво?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
totunio
Начинаещ
*

Рейтинг: +21/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 44
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #11 -: Събота, 20 Август, 2011, 22:57:44 »
ОтговорОтговор

Без коментар.<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dpmciC2OrYA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dpmciC2OrYA</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2449/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 20 Август, 2011, 23:05:41 »
ОтговорОтговор

Направо за рекордите на Гинес е тази "шофьорка". Със сигурност ще се класира за най-ненормално изпълнение на магистрала.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
totunio
Начинаещ
*

Рейтинг: +21/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 44
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 20 Август, 2011, 23:12:24 »
ОтговорОтговор

Не знам само по коя магистрала става случката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Неделя, 21 Август, 2011, 14:14:00 »
ОтговорОтговор

И поредната идиотка!!!               <a href="http://www.youtube.com/watch?v=LK9-Ikcu0sY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=LK9-Ikcu0sY</a>
http://uk.cars.yahoo.com/31032011/36/terrifying-head-smash-caught-camera-0.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 21 Август, 2011, 14:21:23 от bad_kras » Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!