Пушене в такси
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 21:09:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пушене в такси  (Прочетена 10439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #15 -: Петък, 11 Октомври, 2013, 08:07:03 »
ОтговорОтговор

Задача от олимпиада по математика:-Ако ви се наложи да се придвижите от т.А до т.В за 1лв с обществения транспорт, защо аджаба да се качите в такси за 10лв? При положение,че не ви предоставя никакви екстри.
Отговори на задачата много:
- защото ще съм сам в таксито;
- защото не искам да ме блъскат и настъпват потни, вмирисани, пияни, надрусани, цигани, клошари или каквито други ползват градския транспорт, само защото минават гратис;
- защото имам 2 куфара с багаж, които е трудно да придвижваш сред горецитираните индивиди;
- защото зимата не е -10 в таксито, покрива не капе, не ми навява сняг във врата;
- защото не ми се чака 30 мин. на спирката при -10, за да се кача в автобус, в който е дори по-студено;
- защото ще стигна 5 пъти по-бързо;
- защото мога да си избера маршрут и няма нужда да обикалям 5 квартала и да спирам на всяка спирка за да се качат още от горецитираните индивиди;

Сега Илчев ще ме обори, ама той е карал 94 - свестни рейсове и студентки.  Ухилен

Иначе по темата:
Не пуша по принцип, в такси не пуша, а ако шофьора попита дали може да запали отговора е НЕ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 11 Октомври, 2013, 08:07:03 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #16 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 23:30:57 »
ОтговорОтговор

- защото не искам да ме блъскат и настъпват потни, вмирисани, пияни, надрусани, цигани, клошари или каквито други ползват градския транспорт, само защото минават гратис;

     Почти същото е, а може и по-лошо. Някой не само да мирише, а да смърди непоносимо. Вероятно в такси по-рядко има такива, те обикновено са неплатежоспособни. И затова са на безплатния транспорт (за тях).
     Не малко хора приемат за нормално да се пуши на такива "безплатни" места.

     Освен "лек" дискомфорт за непушачите, има пепел изгорени седалки. И колкото и да е странно и пожари! А тези неща не са включени в цената на превоза!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 23:30:57 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #17 -: Петък, 08 Ноември, 2013, 17:25:49 »
ОтговорОтговор

     Почти същото е, а може и по-лошо. Някой не само да мирише, а да смърди непоносимо. Вероятно в такси по-рядко има такива, те обикновено са неплатежоспособни. И затова са на безплатния транспорт (за тях).
     Не малко хора приемат за нормално да се пуши на такива "безплатни" места.

     Освен "лек" дискомфорт за непушачите, има пепел изгорени седалки. И колкото и да е странно и пожари! А тези неща не са включени в цената на превоза!
Пожар може да стане и от късо съединение по инсталацията на таксито,и това нещо не е включено...в тарифата му.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Петък, 08 Ноември, 2013, 17:31:29 »
ОтговорОтговор

Пожар може да стане и от късо съединение по инсталацията на таксито,и това нещо не е включено...в тарифата му.

Проблемите по електрическата инсталация на едно такси са грижа единствено на собственика. Докато пожар, причинен от клиент, е проблем на самия клиент.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 08 Ноември, 2013, 22:10:28 »
ОтговорОтговор

Да де,ама кога влизам в таксито и питам пуши ли се,и ми кажат-да... ???Значи кое е проблем на клиента,кое на "бакшиша" Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
boby1444
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 17
Теми: 2



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #20 -: Петък, 08 Ноември, 2013, 23:43:14 »
ОтговорОтговор

Да де,ама кога влизам в таксито и питам пуши ли се,и ми кажат-да... ???Значи кое е проблем на клиента,кое на "бакшиша" Ъ?
Ами може да рискуваш едни 70стотинки за да си поръчаш такси,кеф ти за пушач,кеф ти за не пушач.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Люси
Старши потребител
****

Рейтинг: +73/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 399
Теми: 7



Активност
0%

Ерудиран тъпанар-каруцар!!


liusi.nikolov@gmail.com LNikolov76
Ел. поща
« Отговор #21 -: Събота, 09 Ноември, 2013, 14:46:19 »
ОтговорОтговор

Отговори на задачата много:
- защото ще съм сам в таксито;
- защото не искам да ме блъскат и настъпват потни, вмирисани, пияни, надрусани, цигани, клошари или каквито други ползват градския транспорт, само защото минават гратис;
- защото имам 2 куфара с багаж, които е трудно да придвижваш сред горецитираните индивиди;
- защото зимата не е -10 в таксито, покрива не капе, не ми навява сняг във врата;
- защото не ми се чака 30 мин. на спирката при -10, за да се кача в автобус, в който е дори по-студено;
- защото ще стигна 5 пъти по-бързо;
- защото мога да си избера маршрут и няма нужда да обикалям 5 квартала и да спирам на всяка спирка за да се качат още от горецитираните индивиди;

Сега Илчев ще ме обори, ама той е карал 94 - свестни рейсове и студентки.  Ухилен

Иначе по темата:
Не пуша по принцип, в такси не пуша, а ако шофьора попита дали може да запали отговора е НЕ.

Колега,я си поръчай такси от компания"Сокерс експрес 91280" и получаваш всички горепосочени екстри в 2кв.м. и оставаш доволен че си си поръчал такси,а относно пушенето в такси съм против както и аз да пуша така и водача на таксито да пуши независимо че и аз съм пушач също така мразя да пуша и да ми пушат и в колата и в камиона!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!