"Малки", "големи" и конфликтни маневри!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 22:15:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Малки", "големи" и конфликтни маневри!  (Прочетена 11504 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimich87
Старши потребител
****

Рейтинг: +80/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 456
Теми: 5



Активност
0%

« Отговор #45 -: Неделя, 22 Декември, 2013, 19:19:01 »
ОтговорОтговор

В понеделник пътувах от Русе за София с личния си автомобил. След втория тунел посока София имаше знак че се преминава в насрещното. Имаше и колчета поставени и беше тъмно. Престроих се в най-лявата лента и намалих скорорстта. Зад мене се престрои и товарния автомобил, като започна да се приближава към мене, без да намалява. Изпривари ме от дясно и ме засече за да не се блъсне в колчетата. Оказа се че не се преминава в насрещното, а се ползва само най-лявата лента. Но поставения знак е объркващ.
Вчера се прибирах към Русе. В Златна панега влязох и си спазвам ограниченията. Зад мене се залепи отново товарен автомобил. Почна да ми присветва няколко пъти. Намалих още малко за да ме изпревари и пак ми присветва. Подадох десен мигач, но не посмя да ме изпреварва. В този момент вече видях спрелите полицаи. Подминах полицаите, а те спряха товарния автомобил. Може би защото са го видяли че доста нервно пресветва къси-дълги.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Неделя, 22 Декември, 2013, 19:19:01 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!