"Малки", "големи" и конфликтни маневри!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 18 Април, 2024, 09:06:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Малки", "големи" и конфликтни маневри!  (Прочетена 11526 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pando85
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 175
Теми: 11



Активност
0%

AM,B1,B,C1,C,BE,C1E,CE,Ткт*


Ел. поща
« Отговор #45 -: Понеделник, 23 Декември, 2013, 00:07:26 »
ОтговорОтговор

Бил съм и от двете страни на "барикадата" (и от бързащите и от създаващите препятствие по пътищата) и в двата случай не съм имал проблеми (слава Богу) нито с големи нито с малки. По принцип когато бързам (рядко ми се случва, но все пак ...) и застигнем по бавно движещо се МПС ако мога го изпреварвам, ако ли не почвам да му се показвам "настойчиво" в огледалата, но без да го притеснявам и в повечето случай човека ме пуска да мина (освен в редките случай когато водача е възрастен пенсионер или мангал без книжка). Веднъж возех една много дълга ламарина с платформата (с повече от 50 не можеше да се кара) никой не ме "натискаше" да ме изпревари, но и съм гледал на никой да не преча доколкото е възможно. Друг случай - разлепи ми се предния прозорец на колата и пак ми се наложи да карам много бавно, като ме настигнеше някой от далече му давах знак с "аварийните" и при първа възможност го пропусках. Спускам баир, отдолу ТИР изпреварва друг, очевидно няма как да се разминеме -  намалям, отбивам в дясно и почти спирам, ей шофьора (чужденец беше) щеше да падне от джама да ми маха.... Така че търпението и толерантността му е майката според мен  Ъ?

Там е работата, че са малко такиви като тебе колега, всичко живо вече талибани.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Понеделник, 23 Декември, 2013, 00:07:26 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!