Италиански, лозарски и градински малогабаритни трактори
Форум на българските шофьори
Вторник, 19 Март, 2024, 12:00:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Италиански, лозарски и градински малогабаритни трактори  (Прочетена 10093 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« -: Сряда, 23 Октомври, 2013, 22:04:10 »
ОтговорОтговор

Италианците също имат много представители в малкия клас,кой има информация и впечатления от тях,пускам тази тема за да научим повече за тези машини.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 23 Октомври, 2013, 22:04:10 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1776/-3243
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 09:49:35 »
ОтговорОтговор

Италианците също имат много представители в малкия клас,кой има информация и впечатления от тях,пускам тази тема за да научим повече за тези машини.
:'( нишичко не знам ,но като се има навпредвид,че в Италия са едни от най-добрите цени за инвентар и трактори секънд хенд направо се учудвам,че отсъстват от нашият пазар

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 09:49:35 »

 Активен
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 26 Октомври, 2013, 15:16:24 »
ОтговорОтговор

Мен ме учуди многообразието им.Накратко аз също не знам нищо за тях но колега ме помоли да му търся нещо тук и пуснах тази тема,отсъстват от България наверно заради цената на която се намират.За резервни части няма никакви проблеми,има всичко,е да пристигне до наше село си иска малко време,но където съм питал казват почти безпроблемни са.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
skostadinov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 01 Ноември, 2013, 09:33:15 »
ОтговорОтговор

Според мен  не съществува възможност за продажби в България на Употребявана Италианска малогабаритна земеделски техника по следните причини :
-   В Италия съществува около 80 % едро земеделие което експлоатира предимно големи мощни трактори, докато в Япония съществува 100 % дребно земеделие което експлоатира, най-вече за производство на ориз, малогабаритни трактори, мотокултиватори и мини мотокултиватори. Това прави Япония най-големия износител в света на употребявана малогабаритна техника
-   В Италия всички моторни превозни средства се експлоатират най-много в Западна Европа и се купуват от там в най-амортизирано състояние, тоест подобно би било и с Италианските малки трактори, или ако един Японски трактор пристига у нас с 80 % остатъчна експлоатационна възможност то един Италиански едва ли ще дойде и с 10 % дори.
-   Части за Японски трактори в съседна Гърция, най-близо, има всякакви, докато за Италиански едва ли ще намерите нещо
-   В количествено отношение Италия произвежда и експлоатира много по –незначителна част малогабаритна техника от Япония, а да не говорим и че я експлоатира до пълна амортизация

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1776/-3243
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Петък, 01 Ноември, 2013, 09:56:06 »
ОтговорОтговор

Баце предполагам си прав.
Но според мен части се намират по-лесно за италянските отколкото за японските от търсене из Гугле съм открил един единствен магазин с части за япончета и да си призная не е от най-заредените,а това дали частите са в Гърция или Италия вече не е проблем,цената за доставката им е поносима,но наистина жабарете са по-душмани и от нас и е възможно техната техника да е силно амортизирана

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!