Трактори и трактористи във форума-за и против?(мнения и анкета)
Форум на българските шофьори
Вторник, 19 Март, 2024, 10:12:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: За или против тракторите и трактористите във форума ?
За - 18 (66.7%)
Против - 3 (11.1%)
И те са хора, не ми пречат - 6 (22.2%)
Общ брой гласове: 27

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Трактори и трактористи във форума-за и против?(мнения и анкета)  (Прочетена 10137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1776/-3243
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 11:06:23 »
ОтговорОтговор

Значи моето мнение по-въпроса е следното:
1 Чувам все по-често шофьорите да викат тракторист на свой колега-тоест логично е да се предположи,че са на едно
2 Трактористите притежават СУМПС тоест излиза,че па са колеги
3 Върви мълва,че много наши  голями транспортни фирми набират предимно ако не и изцяло трактористи-излиза,че верно са шофьори
4 Шоферите постоянно реват от големият брой трактористи във бранша-излиза,че определено свирят в една филхармония
5 Шоферите казват,че всичките трактористи станали шофьори-тоест признават,че свирят в един отбор
6 Тракторист може да подкара камион,но има шофери не могът  да подкарат трактор-излиза,че тракториста е и по-голям професионалист по техническата част


Относно тракторите
-са щом шоферите качват снимка на трактор,не мое се очаква трактористите да качат хеликоптер из темите на форума ,ми ше качат трактор-мислим логика ,ма моем и да грешим


И у заключение:
Трактористите откриха ново професионално поле за изява,а шоферите ош си нямат.
С други думи щом тракториста може да стане шофер,шофера мое ли да стане тракторист(примерно)

П.П.Темата е за усмисляне на нещата от живота и ора със слаби нерви е арно си смукнат апчето преди се включат в дискусията

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 11:06:23 »

 Активен
RayH
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 66
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #1 -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 21:35:54 »
ОтговорОтговор

1 Всеки шофьор е и тракторист поне ако има С категория според закона
2 Всеки тракторист с малко сиво вещество в главата ще се справи с камион за обратното не съм сигурен от личен опит
3 В момента проблем във Франция с колега как се закача ремарке качено на "магаре" поради счупени крака па магарето високо  Ухилен само 1 реален тракторист да имаха в софрата от 10 шофьори щеше да им е решил проблема  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 21:35:54 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #2 -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 22:10:31 »
ОтговорОтговор

1 Всеки шофьор е и тракторист поне ако има С категория според закона
2 Всеки тракторист с малко сиво вещество в главата ще се справи с камион за обратното не съм сигурен от личен опит
3 В момента проблем във Франция с колега как се закача ремарке качено на "магаре" поради счупени крака па магарето високо  Ухилен само 1 реален тракторист да имаха в софрата от 10 шофьори щеше да им е решил проблема  Намигване
Да подложат трупи по протежението на линията откъдето биха минали гумите на диференциала....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
RayH
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 66
Теми: 4



Активност
0%

« Отговор #3 -: Сряда, 06 Ноември, 2013, 22:32:50 »
ОтговорОтговор

Въпроса беше чисто риторичен Намигване има 10 начина да си решат проблема но това са уж шофьори наречени в тоя форум трактористи  Ухилен

По ми се мисли че май трактористите трябва да се обиждат  Смотан

Сега съвсем сериозно ще споделя че и аз бях решил преди години да съм фермер  Шокиран

с камините се оправих с но с трактора ми отне доста повече време и усилия да се науча и сега не мога да си дам квалификация тракторист  Засрамен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 09:24:47 »
ОтговорОтговор

Значи моето мнение по-въпроса е следното:
1 Чувам все по-често шофьорите да викат тракторист на свой колега-тоест логично е да се предположи,че са на едно
2 Трактористите притежават СУМПС тоест излиза,че па са колеги
3 Върви мълва,че много наши  голями транспортни фирми набират предимно ако не и изцяло трактористи-излиза,че верно са шофьори
4 Шоферите постоянно реват от големият брой трактористи във бранша-излиза,че определено свирят в една филхармония
5 Шоферите казват,че всичките трактористи станали шофьори-тоест признават,че свирят в един отбор
6 Тракторист може да подкара камион,но има шофери не могът  да подкарат трактор-излиза,че тракториста е и по-голям професионалист по техническата част


Относно тракторите
-са щом шоферите качват снимка на трактор,не мое се очаква трактористите да качат хеликоптер из темите на форума ,ми ше качат трактор-мислим логика ,ма моем и да грешим


И у заключение:
Трактористите откриха ново професионално поле за изява,а шоферите ош си нямат.
С други думи щом тракториста може да стане шофер,шофера мое ли да стане тракторист(примерно)

П.П.Темата е за усмисляне на нещата от живота и ора със слаби нерви е арно си смукнат апчето преди се включат в дискусията


Бриги, нещо да се не косиш? Решено и сделано. Щом някой участва във форума и е шофьор-бивш, настоящ или в проект, има право да споделя мисли и действия. Би било полезно за всички ни да знаем повече за живота. А защо не и тракторни снимки. Ако някой е алергичен, значи повредата е в него.
Ако ги успокоява, да знаят че испанците казват на влекача трактор.
И с право.

Преди два дни ми донесоха куче -помиярче. Мисля да кача няколко снимки. Нещо против?
Кучето е малко още, но е с характер Намигване, знае си правата и си ги търси. Та си мисля, че има и от него какво да се научи. Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1776/-3243
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 18:20:18 »
ОтговорОтговор

Бриги, нещо да се не косиш? Решено и сделано. Щом някой участва във форума и е шофьор-бивш, настоящ или в проект, има право да споделя мисли и действия. Би било полезно за всички ни да знаем повече за живота. А защо не и тракторни снимки. Ако някой е алергичен, значи повредата е в него.

Баце повече мнения за нещо дават най-ясна представа за самото нещо.
Повече мнения за различни неща служат за обогатяване на погледа и предпоставят база както за научаване на нещо,така и за затвърдяване на знанията за нещо познато(квалификацията и/или професионализма се повишават)
Преди два дни ми донесоха куче -помиярче. Мисля да кача няколко снимки. Нещо против?

Да имам против.
Има Бенджи,Нервен Бенджи,Бенджи пичагата,Бенджи Дзвяра и прочее Бенджита ,но помиярче няма щом е твойто Бенджи
Ако ги успокоява, да знаят че испанците казват на влекача трактор.
И с право.
И англетата така му редът -Трактор  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


caterpillar
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +40/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 144
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #6 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 18:21:41 »
ОтговорОтговор

Вероятността шафиор каращ в България да опре до услугите на Ристо трактористо е доста по голема от колкото обратното повервайте ми Намигване Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Всеки неуспял шофьор става багерист!!!
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 19:25:11 »
ОтговорОтговор

На Италиански също е трактор,хубава тема захванахме.Ще е хубаво да ги наредим по тип,или както ги водят,полезно е да научим повече за тия машини Усмивчица.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #8 -: Четвъртък, 07 Ноември, 2013, 19:30:03 »
ОтговорОтговор

Вероятността шафиор каращ в България да опре до услугите на Ристо трактористо е доста по голема от колкото обратното повервайте ми Намигване Смотан
Е особено,като се развилнее Снежаната...направо ще ги разцелуваме,като ги видиме от преспите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1776/-3243
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Петък, 15 Ноември, 2013, 19:34:12 »
ОтговорОтговор

Едно Уично мнение относно погледа на шоферите към трактористите изразено в снимче

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 5.jpg (70.33 KB, 636x552 - видяно 817 пъти.)
Активен


Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #10 -: Неделя, 17 Ноември, 2013, 00:14:59 »
ОтговорОтговор

Вероятността шафиор каращ в България да опре до услугите на Ристо трактористо е доста по голема от колкото обратното повервайте ми Намигване Смотан
Не е баш така, щото Ристо Трактористо не мое си закара дините до Латвия или слънчогледа у холандия с Юмезето. Па аз можем с камиона и много съм ги карал. А досега Ристо още не ме е теглил  Ухилен Все пак респект към трактористите. Вчера гледах некъде по пътя изорали на едни големи буци сигур 30 см.... викам си малей, тоя дет ще скача по тия буци да ги дообработва, много ще има да се друса. Аз един жп прелез минем па ми криво, а Ристо днеска цял ден само по прелези кара.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Valiosport
Начинаещ
*

Рейтинг: +67/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 41
Теми: 0



Активност
0%

Категории: АМ, А, B, C, D, BE, CE, DE, Tkt


Ел. поща
« Отговор #11 -: Неделя, 13 Декември, 2020, 12:27:54 »
ОтговорОтговор

Недейте така бе момчета, прочетах темичката нищо че е старичка и се сетих за един случай, който няма как да не споделя.
Бяхме се събрали на маса и дойде на масата един стар тракторист(името е без значение в случая) да кажем Христо. Всички знаем каква е максималната скорост на един трактор било то и съвременен. И бай Ристо записва номера на всеки който го е освиркал по пътя и като дойде зимата започва веселбата, като иде да го изтегли с трактора и сверява номера на автомобила със списъка и ако номера фигурира в списъка водача е изгорял като стар бушон Ухилен Досещате се че ще си помисли дали ще го изтегли след като преди го е бил "освиркал"  Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Рейсаджия
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #12 -: Понеделник, 14 Декември, 2020, 00:14:10 »
ОтговорОтговор

Недейте така бе момчета, прочетах темичката нищо че е старичка и се сетих за един случай, който няма как да не споделя.
Бяхме се събрали на маса и дойде на масата един стар тракторист(името е без значение в случая) да кажем Христо.

     То в тази тема все Ристо и Христо.


Всички знаем каква е максималната скорост на един трактор било то и съвременен. И бай Ристо записва номера на всеки който го е освиркал по пътя и като дойде зимата започва веселбата, като иде да го изтегли с трактора и сверява номера на автомобила със списъка и ако номера фигурира в списъка водача е изгорял като стар бушон Ухилен Досещате се че ще си помисли дали ще го изтегли след като преди го е бил "освиркал"  Ухилен Ухилен

     И колко е максималната скорост на тракторите? В Италия май шпоркат на магистралата със 70 км/ч? Другото се казва, колелото се върти и нещата се сменят. А уж камионите са с повече колела, а явно не са забелязали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Valiosport
Начинаещ
*

Рейтинг: +67/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 41
Теми: 0



Активност
0%

Категории: АМ, А, B, C, D, BE, CE, DE, Tkt


Ел. поща
« Отговор #13 -: Понеделник, 14 Декември, 2020, 19:19:44 »
ОтговорОтговор

Колко да вдигне на John Deere 6-та серия километража ти е до 60

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Рейсаджия
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #14 -: Понеделник, 14 Декември, 2020, 22:12:02 »
ОтговорОтговор

Колко да вдигне на John Deere 6-та серия километража ти е до 60

     Почти всички стари машини от всякакъв вид в изкачване вдигаха 100-110... °С, разбира се!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!