Чудя се...
Форум на българските шофьори
Събота, 27 Юли, 2024, 12:00:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудя се...  (Прочетена 20924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #30 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:52:00 »
ОтговорОтговор

Себе си ли визираш с тези думи? Опитваме се съвсем нормално и с добронамерен тон да ти обясним причината РД да не е вече във форума, а ти отново проявяваш глуповато остроумие.


 Не, не визирам себе си. Когато го направя ще имам грижата да го обявя. Пък ти, ако си заинтересован, сам се досети кое изречение се отнася до теб и кое - до Илчев.
   Той, впрочем, се оказа и лъжец! Направих си труда да проверя отново твърдението му, че Рошко бил в истерия и не е имало негови отговори...Ами - лъжеш Илчев! Лъжеш!
   Не пиша всичко това за да ми обяснявате защо Росен не бил във форума. Даже не съм го знаел досега, както писах по-горе. Ама пък да ме прави някой си на гугутка...


   Осбено ме впечатли финала на "монолога" на Росен. Единственото пропуснато да бъде изтрито изречение на "уважаемия" редактор: "...получава бан заради обида на модератор..."

  Тц! Тц! Тц! То модераторите трябва да са като свещени крави, да ги решат по посока на косъма и да има се премълчава, когато се държат като мухльовци...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:52:00 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2361/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2175
Теми: 140



Активност
1.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #31 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:55:02 »
ОтговорОтговор

Абре,момци,не момци и прочее твари,аз съм бил спамер а?

У таз тема аз се чудих за трактор,вие го обърнахте на яко чудене.
Малииииииииииииииииииии смех

     Погледни заглавието! Кой го е озаглавил? Погледни раздела!

     Тук е мястото за свободни приказки, в рамките на културното!





 Не, не визирам себе си. Когато го направя ще имам грижата да го обявя. Пък ти, ако си заинтересован, сам се досети кое изречение се отнася до теб и кое - до Илчев.
   Той, впрочем, се оказа и лъжец! Направих си труда да проверя отново твърдението му, че Рошко бил в истерия и не е имало негови отговори...Ами - лъжеш Илчев! Лъжеш!
   Не пиша всичко това за да ми обяснявате защо Росен не бил във форума. Даже не съм го знаел досега, както писах по-горе. Ама пък да ме прави някой си на гугутка...


   Осбено ме впечатли финала на "монолога" на Росен. Единственото пропуснато да бъде изтрито изречение на "уважаемия" редактор: "...получава бан заради обида на модератор..."

  Тц! Тц! Тц! То модераторите трябва да са като свещени крави, да ги решат по посока на косъма и да има се премълчава, когато се държат като мухльовци...

     Голямо откритие! Май ми се вижда леко си напрегнат?! Я пробвай да намериш тук:

Моля те!!! Дай ми дефиниция на това което съм сгрешил и това което трябва да поправя!!!
И ако обичаш престани да ми отговаряш на въпросите с въпроси!!! Така май можем да се разберем!

Правилата на форума:

19. Налагането на бан се извършва в следната последователност. За първо нарушение - 24 часа. За второ нарушение - 72 часа. За трето и последващо нарушение - по 1 месец. Всеки бан лишава потребителя от възможност за публикуване във форума. За писане на латиница вместо кирилица, верижен спам, изразяващ се в публикуване на множество еднакви или сходни публикации или за използване на обидни и нецензурни думи по отношение на съфорумник се налага бан за 15 дни, а всеки следващ бан е за 1 месец. Администрацията на форума си запазва правото и за налагане на бан, водещ до пълна забрана за посещаването му.

Получаваш 15 дни бан за обидни думи към модератор!

П.П. Една хитринка, кликаш отгоре на цитата и ще те отведе там!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:55:02 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-2013
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #32 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 16:59:23 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Тези "монолози" и на мен ми бяха изпратени и даже не ги и прочетох щото ич не ме вълнува,,,, добре, че е скуката та само въртя ту тук ту Форума Майка ама вземам да го разбирам Росен що му е писнало и е спрел да влиза тук,,,,,,  знайте, че не е заради забраната му за тук,,,,,,,,,,,,,,, Аре наздраве,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1933/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #33 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:05:32 »
ОтговорОтговор

     Погледни заглавието! Кой го е озаглавил? Погледни раздела!

     Тук е мястото за свободни приказки, в рамките на културното!
Приказки арно,ма се предполагаше да се чудим взаимно,а оно само Драйверо завалията ош се чуди,ма глеам ,че упъти.
Илчев сака ми прекръстиш са заглавието за сетен път,оти погледнато реално никой не се чуди,секи си знае.
Принципно съм чувал ,че има раздел,подраздел и тема за еди кво си и ако в съответната тема за еди кво си,па се драска за незнам си кво си и е приемливо,то означава,че не е нужно да имате теми,а само раздели и подраздели.
Сещаваш ли се кво ти причам или да ти го разясним

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2498/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7190
Теми: 541



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:07:34 »
ОтговорОтговор


 Не, не визирам себе си. Когато го направя ще имам грижата да го обявя. Пък ти, ако си заинтересован, сам се досети кое изречение се отнася до теб и кое - до Илчев.
   Той, впрочем, се оказа и лъжец! Направих си труда да проверя отново твърдението му, че Рошко бил в истерия и не е имало негови отговори...Ами - лъжеш Илчев! Лъжеш!
   Не пиша всичко това за да ми обяснявате защо Росен не бил във форума. Даже не съм го знаел досега, както писах по-горе. Ама пък да ме прави някой си на гугутка...


   Осбено ме впечатли финала на "монолога" на Росен. Единственото пропуснато да бъде изтрито изречение на "уважаемия" редактор: "...получава бан заради обида на модератор..."

  Тц! Тц! Тц! То модераторите трябва да са като свещени крави, да ги решат по посока на косъма и да има се премълчава, когато се държат като мухльовци...

Ще успееш ли да ме убедиш, че Илчев лъже? В случай, че не успееш, ще го приема като обида на съфорумник, от което ще получиш бан за един месец! Считам, че е напълно справедливо.
Ако имаш нужда от помощни материали, мога да ти изпратя на и-мейл скрийншотове от съобщенията на РД.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1933/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #35 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:13:02 »
ОтговорОтговор

Ще успееш ли да ме убедиш, че Илчев лъже? В случай, че не успееш, ще го приема като обида на съфорумник, от което ще получиш бан за един месец! Считам, че е напълно справедливо.
Ако имаш нужда от помощни материали, мога да ти изпратя на и-мейл скрийншотове от съобщенията на РД.
Опа ,освен теб и стари баби,нито КГБ,нито ЦРУ разполагат с такива материали.
Впечетляващо.

Апропо чудим се Илчев са у раздел Новини,да пуснем ли ,,новина",че у таз тема стаа патаклама

Драйвер окина го бацин,върти на МИ6 и МОСАД де ега измъкнат нешо

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #36 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:31:11 »
ОтговорОтговор



...Драйвер окина го бацин,върти на МИ6 и МОСАД де ега измъкнат нешо

   Мани-беги! Тия са влезнали у нек'ъф филм и нема излизане! Връ'теа, сукаа и го докараа до бан! Сая пая треало да доказвам нещо си, на некой си...Га че ли не е очевидно за секи, който е получил апокрифно разпространявания "компромат". Аре, мерси за бана и да ви тежи на съвестта, че си го преместих у другио крачол.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1933/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:45:06 »
ОтговорОтговор

   Мани-беги! Тия са влезнали у нек'ъф филм и нема излизане! Връ'теа, сукаа и го докараа до бан! Сая пая треало да доказвам нещо си, на некой си...Га че ли не е очевидно за секи, който е получил апокрифно разпространявания "компромат". Аре, мерси за бана и да ви тежи на съвестта, че си го преместих у другио крачол.
Е те тва е,шом залафи на нашенски положението е страшново.
Илчев голем пълководец,подкара те у нивето де он е решил да е филма и скиаш ли как го снимаа.
Нишо ,че дирим връзки с българските джадаи и румънските аререта,да дадем некъв отпор,че скиаш ли у Плевен кви генерали са се народили.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2361/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2175
Теми: 140



Активност
1.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #38 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:46:09 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Тези "монолози" и на мен ми бяха изпратени и даже не ги и прочетох щото ич не ме вълнува,,,,

     "Изпратиха ти ги"! Защото беше започнал да коментираш точно това, без да знаеш и другата страна. И най-вече имах доста по-добро мнение за теб. Но аз често греша и в този случай!



   Мани-беги! Тия са влезнали у нек'ъф филм и нема излизане! Връ'теа, сукаа и го докараа до бан! Сая пая треало да доказвам нещо си, на некой си...Га че ли не е очевидно за секи, който е получил апокрифно разпространявания "компромат". Аре, мерси за бана и да ви тежи на съвестта, че си го преместих у другио крачол.

     НО разбира се си прав, дори и когато фактите са съвсем други! Можеш да отправяш обвинения, можеш да си подбираш въпросите, че можеш и да обиждаш! Виж за преместването в другия крачол имам много голямо съмнение. Вероятно имаш нужда от това и е по-силно от разума?! И определено в случая не знаеш кога да спреш!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #39 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 17:58:20 »
ОтговорОтговор

     ... И определено в случая не знаеш кога да спреш!

   То па на теб не може да ти се угоди - като си замълчах, питаш що мълча и се мъчиш да вадиш дивидент от това. Като ти отговоря се правиш на обидена госпоица...Ако държиш последното изречение да е твое, само кажи, може и да го уредим.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-2013
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #40 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 18:00:20 »
ОтговорОтговор

Илчев, честно хич не ме вълнува кой какво мнение има за мен,,,,,,  от целия форум познавам лично само Росен Димитров и Ники Бичкията ,,, с Валери Цветанов съм разговарял само веднъж по телефона докато бях в Испания,,,, никой друг не познавам от тук ,,,,,, а и Цеци познавам от Бяла ,,,,,,, почвам и аз да си го преметам из крачолите,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2498/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7190
Теми: 541



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 18:14:51 »
ОтговорОтговор

  Мани-беги! Тия са влезнали у нек'ъф филм и нема излизане! Връ'теа, сукаа и го докараа до бан! Сая пая треало да доказвам нещо си, на некой си...Га че ли не е очевидно за секи, който е получил апокрифно разпространявания "компромат". Аре, мерси за бана и да ви тежи на съвестта, че си го преместих у другио крачол.

Моите "компромати" са във вид на снимков материал. Да ти ги пратя ли като жокер или директно да слагам бан?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #42 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 21:14:28 »
ОтговорОтговор

Моите "компромати" са във вид на снимков материал. Да ти ги пратя ли като жокер или директно да слагам бан?
Админче, Жоро, колега и приятелю,
и така докога? Дай да се изпонапсуваме, да си изпораздадем банове и да приключваме. Излиза, че няколкото човека, които дежурно си прекарваме времето тук сме най-заслужили банове... колко жалко.
---
Пия за ваше здраве, леко маа фанало, както се казва по нашия край, утре тръгвам за острова, мамицата му...
Айде не карайте се, ще имам възможност да ви изпатронирам още няколко пъти докато седна в колата и тръгна и после кой знае кога...
Предобрете се, забравете миналото и да се сплотим за доброто на гилдията и за омраза на шефчетата, техната кожа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3101
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #43 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 21:22:29 »
ОтговорОтговор

  Хоппаляаа! Посипвам си главата със пепел! Ама не в опит да избегна бана! Нее! Просто съм нарекъл Илчев лъжец. А в конкретния повод той е само манипулатор. Хитрее, начи!
   За кво става дума? Направих си труда и се свързах с Рошко. Разпитах, кво що, защото наистина не съм знаел за поредните изсилвания на Н.В. Та наистина в скайпа е писано само и единствено от Рошко. Но пък това е било в отговор на писаниците на Илчев тук. То така е много удобно - издействаш бан заради обидената си невинност и после си пишеш глупостите без някой да те апострофира и да ти пречи! Сиреч - велик си! И в публиката остава горчивия привкус на подлостта, когато разбере какво всъщност се е случило.
   Илчев, един малък куешчън, плийз: Спомена някъде, че на съфорумника Рошко е сложен вечен бан? Заради обида на съфорумник (публиката да разбира - Н.В.), та би ли ми пратил скрийншот (колко модерно, а?) на мястото, където този "вечен" бан е обявен? И отсъствието на въпросния потребител не е ли в резултат на собственото му желание да бъде изтрит акаунта му, (ако те затруднявам, да кажа - профилът му?), а не заради някакъв вечен бан, какъвто си измисли. Страх ме е да кажа - излъга, защото това се наказвало...Пък измислител...не е благозвучно някак си.
   Та за кви снимки, за кви скрийншотове става дума тук? Бе хора! Що не слизате отвреме-навреме и на земята? Какво доказвате? С какво се борите? Съдебен процес ли ще ми устройвате? Та доказателства да представям, та снимков материал...Боже, прибери си вересиите! Други занимания нямате ли? Ако един тип съм го идентифицирал като боклук, който не харесвам, просто не го харесвам и туй то! Ся па трябвало да му доказвам що па не го харесвам? Е, опитах да го обяснявам в началото, ма после се оказа, че и адвокат ми трябвало, па и Мосад да занимавам...Дебела стана работата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2498/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7190
Теми: 541



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Понеделник, 21 Април, 2014, 21:56:01 »
ОтговорОтговор

  Хоппаляаа! Посипвам си главата със пепел! Ама не в опит да избегна бана! Нее! Просто съм нарекъл Илчев лъжец. А в конкретния повод той е само манипулатор. Хитрее, начи!
   За кво става дума? Направих си труда и се свързах с Рошко. Разпитах, кво що, защото наистина не съм знаел за поредните изсилвания на Н.В. Та наистина в скайпа е писано само и единствено от Рошко. Но пък това е било в отговор на писаниците на Илчев тук. То така е много удобно - издействаш бан заради обидената си невинност и после си пишеш глупостите без някой да те апострофира и да ти пречи! Сиреч - велик си! И в публиката остава горчивия привкус на подлостта, когато разбере какво всъщност се е случило.
   Илчев, един малък куешчън, плийз: Спомена някъде, че на съфорумника Рошко е сложен вечен бан? Заради обида на съфорумник (публиката да разбира - Н.В.), та би ли ми пратил скрийншот (колко модерно, а?) на мястото, където този "вечен" бан е обявен? И отсъствието на въпросния потребител не е ли в резултат на собственото му желание да бъде изтрит акаунта му, (ако те затруднявам, да кажа - профилът му?), а не заради някакъв вечен бан, какъвто си измисли. Страх ме е да кажа - излъга, защото това се наказвало...Пък измислител...не е благозвучно някак си.
   Та за кви снимки, за кви скрийншотове става дума тук? Бе хора! Що не слизате отвреме-навреме и на земята? Какво доказвате? С какво се борите? Съдебен процес ли ще ми устройвате? Та доказателства да представям, та снимков материал...Боже, прибери си вересиите! Други занимания нямате ли? Ако един тип съм го идентифицирал като боклук, който не харесвам, просто не го харесвам и туй то! Ся па трябвало да му доказвам що па не го харесвам? Е, опитах да го обяснявам в началото, ма после се оказа, че и адвокат ми трябвало, па и Мосад да занимавам...Дебела стана работата.

Манипулаторът в случая си именно ти. Първоначално РД беше с временен бан. След словоизлиянията му по мой адрес, които съм ти изпратил на и-мейл, банът стана "вечен". Накрая по изрично негово настояване профилът му беше премахнат. Успя ли вече да схванеш хронологията на случая?
И аз като теб ако един тип съм го идентифицирал като боклук, който не харесвам, просто не го харесвам и туй то!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!