Чудя се...
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 01:47:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чудя се...  (Прочетена 19223 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #60 -: Неделя, 27 Април, 2014, 22:41:17 »
ОтговорОтговор

Имаш + от мен  Ухилен
Ти да не обърка индийските постройки с летящата чиния на бузлуджа?
Сигурно и архитектите на бай ти тошо са имали близка среща от трети вид, че да измислят тая върховна глупост на комунистическата пропаганда...

Позаинтересувайте се повече по този въпрос.Къщите в Индия са във вид на пресечен -конус.Както се вижда от бай-Тошово време до момента като че ли ни управляват извънземни.ФАКТИТЕ СА НАЛИЦЕ!И си имат поддръжници тук.Не се чудете на няколко съфорумци,където се засягат.Питали един 101 годишен старец доживял времето на бат Бойко.Дядо,кога си живял най-добре?Той им отговорил-по времето на комунистите.То комунисти не е имало никога,защото не може да има такъв строй-утопия.Това не е виц,а е истински случай.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Неделя, 27 Април, 2014, 22:41:17 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #61 -: Понеделник, 28 Април, 2014, 12:45:33 »
ОтговорОтговор

Братле, след всичките пожелания които получих от теб просто ми е неудобно да ти обясня, че не си изобщо прав. И на мен ми беше най-добре при комунизна, че имах безгрижно детство, каквото сега аз пък осигурявам на детето ми. Естествено, че един 101 годишен старец няма как да живее добре независимо кой управлява и какъв строй е. Просто си стар и болен и злобата от тоя факт я отнасят всички наоколо, в т.ч. Бойко, капитализма, времето и прочие. На това което ти даваш за пример му се вика носталгия по младините.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Понеделник, 28 Април, 2014, 12:45:33 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #62 -: Понеделник, 28 Април, 2014, 18:07:39 »
ОтговорОтговор

Братле, след всичките пожелания които получих от теб просто ми е неудобно да ти обясня, че не си изобщо прав. И на мен ми беше най-добре при комунизна, че имах безгрижно детство, каквото сега аз пък осигурявам на детето ми. Естествено, че един 101 годишен старец няма как да живее добре независимо кой управлява и какъв строй е. Просто си стар и болен и злобата от тоя факт я отнасят всички наоколо, в т.ч. Бойко, капитализма, времето и прочие. На това което ти даваш за пример му се вика носталгия по младините.


Прав си Красьо.По принцип аз съм против всякаква организация,която превръща хората в послушковци.Предполаган,че са ти живи и здрави родителите ти и сега и те оценяват,че не са научени да работят на принципите на пазарната икономика.Достатъчно е видно,че сме зле в това направление.Този принцип-да си конкурентен не го владеем.Беше едно време руснаците ни изкупуваха боклуците за да оцелеем.Ти си борбен човек и ще оцелееш.Друг път няма..Успех!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #63 -: Неделя, 16 Август, 2020, 17:20:05 »
ОтговорОтговор

     Чудя се?! През лятото не е ли по-добре да се занимавам с морски патки - гларуси, чайки, корморани... Точно тези патки май въобще не пасат трева, значи ще се издигна и няма да паса патки. Например мога да бъда спасител на патки. То коя ли патка ще тръгне да се дави? Именно тарикатска службичка. В нашата страна има далеч по-безсмислени служби, така че може да стане. В Плевен има гларуси бих могъл да опитам без много промени.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!