Категория А
Форум на българските шофьори
Петък, 19 Април, 2024, 06:36:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Категория А  (Прочетена 11582 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2244/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #15 -: Петък, 06 Август, 2021, 01:35:00 »
ОтговорОтговор

2007-ма година се бех запалил по моторите и изкарах А категория, тогава беше само полигон, а сега като гледам какви изисквания има.....
С новите книжки като подмених и ми сложиха и А1, А2 тогава си беше само А

     Хубаво, а "АМ" имаш ли? Най-вероятната обяснение е съвсем просто - ГРЕШКА! През 2007 година не е имало такива категории, така че "чистата" категория "А" си я имаш и със същата дата "А1" и "А2", а "АМ" е с дата на старата "М". Ако даваха повече, можеш да си траеш, ама в случая си ощетен. Върви си искай подмяна на свидетелството за тяхна сметка.
     При донаборната комисия, две от трите ми имена бяха сбъркани, но това с нищо не помогна да отложа казармата. Сигурен съм, че ако имах книжка, щяха да сбъркат нещо по нея!


При мен са АМ, А1, А2 и А. Изкарах А категория още през 1998 година като на шега. 5 минути полигон и това беше всичко. Обаче с мотори не се занимавам.

     Недей така: "като на шега за 5 минути", а тези които са карали "бакалавър" шофьор 4 години?! Ще се отчаят колко им е било трудно! И сега въпреки, "милионите километри" - нито могат, нито знаят, нито са поумнели.

     Ей сега чета един където, смята че "СТОП" е с още по-малко непредимство:
"... ми да ти кажа, 10г и 2млн км имам.  Повечето в чужбина. И да-като имам стоп ще си чекам и точка. "

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1628205324757.jpg (20.69 KB, 611x314 - видяно 104 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 06 Август, 2021, 01:35:00 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!