Категория А
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 01:23:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Категория А  (Прочетена 11284 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« -: Неделя, 19 Януари, 2014, 21:50:01 »
ОтговорОтговор

Предполагам, че не съм единственият във форума, който кара мотор. Предлагам да има и една тема за моторите и атв-тата, кой какво кара, снимки, части, оплаквания. хвалби и пр.? Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« -: Неделя, 19 Януари, 2014, 21:50:01 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #1 -: Понеделник, 18 Август, 2014, 13:00:24 »
ОтговорОтговор

Ето този хубавец искам:

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* 143401_bmw_enduro-funduro_r-1150-gs_2001_1920x1200_(www.GdeFon.ru).jpg (374.31 KB, 1920x1200 - видяно 343 пъти.)
Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Понеделник, 18 Август, 2014, 13:00:24 »

 Активен
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 12 Декември, 2014, 13:06:06 »
ОтговорОтговор

Баце,Я не съм моторист,ма да питам.
Кат не съм се качвал на мотор,как мислиш ще имам ли голями проблеми ако реша да си вадя категория А?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


bobikat
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 149
Теми: 2



Активност
0%

WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 12 Декември, 2014, 16:30:00 »
ОтговорОтговор

Проблеми никст. Само, че, като караш курсовете си слагай втора каска, щото я глуха акула, я свирка без топче. ;-) Шегата настрана. Като изкараш А си вземи "Юпитер" с кош, да возиш и бабата. :-P

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zufahrer
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #4 -: Петък, 12 Декември, 2014, 20:19:43 »
ОтговорОтговор

Като го гледам това нещо на снимката, направо ми се ще и на мене  Усмивчица. Не че съм се качвал някога на моторетка или че имам правоспособност.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +737/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #5 -: Петък, 12 Декември, 2014, 20:31:09 »
ОтговорОтговор

Проф. шофьор всичко що е свързано с габарит и движение, много по-лесно го усвоява, в сравнение с всички други. А и карал ли е колело, самата траектория и габарит на мАтора са му ясни и предвидими. Единственото усилие, което полага нашего брата, това е да запомни, че ляв крак сменя скоростите, спирачките са най-горе, а газта се пипа като Памела Андерсън - леко и с кеф Смотан Работа за един-два дни. А след това за някои идват и по-сериозните мАтори, от ония, които от Горубляне за 1,30-1,45h са на морето.
Аз лично съм фен на класиката и обичам вездеходите(крос и ендуро). Мене ми не треба да стигна за 1,45 до морето, мене ми требва мотор, с който да мина красотата Ком-Емине. Но хора различни, на вкус и цвет - товарищей нет.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Петък, 12 Декември, 2014, 22:47:44 »
ОтговорОтговор

Категория "А" имам от далечната 1998 година, но с мотори изобщо не се занимавам. Никога не ми е било тръпка да се пребия качествено.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #7 -: Събота, 13 Декември, 2014, 09:57:02 »
ОтговорОтговор

Бриги, ич ти не трябва матор баце,,, аз карам мотор от началото на осемдесетте години а категория А извадих чак 1987 и бая съм покарал ама два пъти мангасари с Лади са ме удряли без да имам грам вина,,,, та с матора си е опасничко,,,,, джиткай си 190ката и си седи на 4 гуми. Имам един приятел Ижо от Лом,,, той зимата идваше до Австрия с мотора,,, абе тва не е за всеки.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1787/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Събота, 13 Декември, 2014, 10:53:56 »
ОтговорОтговор

Бриги, ич ти не трябва матор баце,,,

Райдер,то ясно,че по магистралата няма да ме видиш на мАтор,но ми се щеше си вземем некое Пиаджио аутомат скутурле и летоска си джиткам по кайветата и да си набикалям земеделието,да съм малко амерички каубой.
Те ония с пикапи маат,ма гледах една баба как си пасе козите на АТВ и ме грабна идеята.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


zufahrer
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #9 -: Събота, 13 Декември, 2014, 14:18:27 »
ОтговорОтговор

А стига бе, .......... тая бабка трябва да излиза със стадото само на равно поле. Щото едва ли някога науката ще създаде ППС което да се опре на  една коза.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 13 Декември, 2014, 15:19:22 »
ОтговорОтговор

Ники,, а тия със скутурлетата как се пребиват не е истина,,,,, или истински мотор или кола.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #11 -: Събота, 13 Декември, 2014, 15:42:46 »
ОтговорОтговор

Като го гледам това нещо на снимката, направо ми се ще и на мене  Усмивчица. Не че съм се качвал някога на моторетка или че имам правоспособност.
Аз пък съм на другия полюс. Кат. "А" имам от 91 година и съм сменил няколко соц мотора, и сега, когато имам възможност да си купя какъвто искам истински мотор... е не искам... А едно време само за това мислех.. глей как се променят хората!
Тия дни ми се въртя в главата една обява за чисто нова хондичка 125 кубика, да си джиткам до работата, ама ми стана студено докато си представих и се отказах... Може би напролет, да цъфне люляка

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2929
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #12 -: Събота, 13 Декември, 2014, 15:58:35 »
ОтговорОтговор

Аз пък съм на другия полюс. Кат. "А" имам от 91 година и съм сменил няколко соц мотора, и сега, когато имам възможност да си купя какъвто искам истински мотор... е не искам... А едно време само за това мислех.. глей как се променят хората!
Тия дни ми се въртя в главата една обява за чисто нова хондичка 125 кубика, да си джиткам до работата, ама ми стана студено докато си представих и се отказах... Може би напролет, да цъфне люляка

   Краси, и аз съм решил да си купя нещо такова - скутер 125куб.см. Нямам категория А, но в Испания до 125куб. се карат с шофьорската книжка. Още повече, че откъм климат съм облагодетелстван - мога да го карам почти целогодишно, а е незаменим за градския трафик, да не говорим за проблемите с паркирането.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
zufahrer
Младши потребител
**

Рейтинг: +7/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 85
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #13 -: Събота, 13 Декември, 2014, 16:06:40 »
ОтговорОтговор

   Ти не беше ли колегата от Англия? Там карат ли ги масово? Лично аз проявявам интерес само към красивата машина. Ако е по-мощна честно казано няма много да ми стиска да се пробвам. Като ученик съм карал само някакво си "Балканче".  Усмивчица. Но много ме кефи гледката на истинския рокер.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #14 -: Неделя, 14 Декември, 2014, 09:59:18 »
ОтговорОтговор

Така е Драйвъре, в Испания е рая на земята.. да знаех испански сигурно нямаше да съм в Англия.
Иначе и тук ги карат постоянно, зимата тук реално е като ранна пролет в България.
Тая хондичка е класически мотор, не скутер. Офертата е 99 паунда кеш и после си тръгвам с него и плащам 3 години по 30 паунда на месец.. нещо такова, дет се казва нищо пари. А в кеш целия е 2 хиляди и нещо.. Ама хондата си е хонда, незнам защо ама най-ги харесвам тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!