Юнион-Ивкони международни линии, заплати, отношение, работа?
Форум на българските шофьори
Събота, 20 Април, 2024, 08:42:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юнион-Ивкони международни линии, заплати, отношение, работа?  (Прочетена 26954 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1818/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Събота, 13 Декември, 2014, 12:05:29 »
ОтговорОтговор

Баце на горнобанското лекенце Сашко не му ли врътна два шамара ?
Преди време същият беше наклеветил колега от Ивкони,че точил нафта,естественно според колонката и зареденото се оказа,че няма такова нещо и го глобиха за неправилно превключване на скорости,при положение,че същите са аутомат.
Та в общи линии тва лапе го спасява само факта,че е лапе .
П.П. И за да не е спам и аз ,като всички ще мъцнем,Ювкони не стаат

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 13 Декември, 2014, 12:05:29 »

 Активен
motto_man
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United Kingdom United Kingdom

Публикации: 18
Теми: 3



Активност
0%


Martin-Vasilis Dimitrov, dimitrov225
Ел. поща
« Отговор #16 -: Неделя, 14 Декември, 2014, 16:16:35 »
ОтговорОтговор

Баце на горнобанското лекенце Сашко не му ли врътна два шамара ?
Преди време същият беше наклеветил колега от Ивкони,че точил нафта,естественно според колонката и зареденото се оказа,че няма такова нещо и го глобиха за неправилно превключване на скорости,при положение,че същите са аутомат.
Та в общи линии тва лапе го спасява само факта,че е лапе .
П.П. И за да не е спам и аз ,като всички ще мъцнем,Ювкони не стаат
Цялата работа е че колеги са му давали да кара на линията, самият се е хвалил че и от Ивкони колеги са му давали, когато те държаха 260. Аз имах неблагоразумието да му дам да кара в Горна Баня на нощен курс, да го видя големия шофьор който се хвалеше, та то не беше ли гаснене на ейса и тн, но това е ужасно ПРЕСТЪПЛЕНИЕ за което винаги ще съжалявам, но добре че нямаше сакатлък. Изглежда че някой като мен не му е дал и се е е разсърдил и го е наклепал. Аз шамари не удрам, аз пращам други да го правят, но бих желал да мине време, за да незнае от къде му е дошло. Заслужава си го , защото е прецакал много колеги, а шефа само затова го държи, защото преди да почне само снимал горнобанските рейсове и ги качвал в нета, кой врата нещо имал проблем, кой мръсен и хиляди жалби. Мечтата му е да кара рейс някога, и аз му казах че никога няма да стане, а ако стане, където и да почне ще съжалява. Благодаря за мненията, предлагам да преместим темата към черния списък на работодателите, въпреки че всички си го знаем, Ивкони, учебната школа по-далеч, аз го доказах, че като за начало може да се почне и другаде, не е зор там да става

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Любовта към себе си не е егоизъм. НЕлюбовта към себе си е плод на егото, което иска да бъде харесвано или одобрено отвън, защото не знае, че собственикът му е пълноценна личност, заслужаваща любовта си
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 14 Декември, 2014, 16:16:35 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #17 -: Неделя, 14 Декември, 2014, 17:26:52 »
ОтговорОтговор

... Благодаря за мненията, предлагам да преместим темата към черния списък на работодателите, въпреки че всички си го знаем, Ивкони, учебната школа по-далеч, аз го доказах, че като за начало може да се почне и другаде, не е зор там да става

     Предложението за преместването не се приема. Не съм съдия, че да отсъждам. В раздел "Черен списък" няма нито една изцяло автобусна фирма. Факт е, че тук не се гледа с добро "око" на всеки който може да прави и друго освен да кара камион. Естествено това не от екипът, макар и да са малко тези вдигат много "шум". Друг вариант е, че работещи в тази фирма не могат да "вържат" няколко изречения. Единствено условие е, да не е анонимно и желателно да са изложени факти. Днес имаше "изключително аргументирано", за съжаление от анонимен и се наложи да бъде премахнато. Вижте сами:
Колеги,бягайте колкото можете по далеко от тази обява...

За пари забравете,няма да получите.А проблеми ще си имате безброй...



     Идеално е, работил, работещ в тази фирма да напише. Разбира се може и от теб и да изглежда така: Казвам се... чувал съм за Ивкони... също съм чувал... Моето лично мнение, че е много лоша фирма за работа. Все пак най-добре е работилите там да пишат!

     П.П. Колега, правиш много добро впечатление с писането! Това "бг" силно се надявам да не означава България?!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1818/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Неделя, 14 Декември, 2014, 19:28:35 »
ОтговорОтговор

     Предложението за преместването не се приема. Не съм съдия, че да отсъждам. В раздел "Черен списък" няма нито една изцяло автобусна фирма. Факт е, че тук не се гледа с добро "око" на всеки който може да прави и друго освен да кара камион. Естествено това не от екипът, макар и да са малко тези вдигат много "шум". Друг вариант е, че работещи в тази фирма не могат да "вържат" няколко изречения. Единствено условие е, да не е анонимно и желателно да са изложени факти. Днес имаше "изключително аргументирано", за съжаление от анонимен и се наложи да бъде премахнато. Вижте сами:


     Идеално е, работил, работещ в тази фирма да напише. Разбира се може и от теб и да изглежда така: Казвам се... чувал съм за Ивкони... също съм чувал... Моето лично мнение, че е много лоша фирма за работа. Все пак най-добре е работилите там да пишат!

     
Илчев,мойта особка е бачкала там и въпреки,че някак си не изгорях със стотинките нямам някакъв  добър спомен.
Апропо кат не я пък преместиш няма да спа,тц тц....
Са кат споменаваш,че сите там са неграмотни ми идва на акъл,че си мноо прав е виж я кво чатим на моенски само зарад ювката ша е

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #19 -: Понеделник, 15 Декември, 2014, 01:31:22 »
ОтговорОтговор

Илчев,мойта особка е бачкала там и въпреки,че някак си не изгорях със стотинките нямам някакъв  добър спомен.
Апропо кат не я пък преместиш няма да спа,тц тц....
Са кат споменаваш,че сите там са неграмотни ми идва на акъл,че си мноо прав е виж я кво чатим на моенски само зарад ювката ша е


     Цветанов вече няколко дни мълчи! Да не си взел неговата "Торба с простотии"? Ей, да не вси я взел без разрешение, че съвсем други препоръки съм дал за теб?! Какво е нужно за един скандал? Отговор: Жена и нищо! Това го знаеш, нали имаш толкова почитателки?! Аз добре, че поне съм го чувал. Какви ги забъркваш от нищо и нещо!!! При теб фирма която става, е няколко дена преди да почнеш и като почнеш дотам. Изведнъж какво се случва съвпадения на мнения за Ивкони! Разбирам думите, но не го "навързва" като смисъл. Ако е много наложително местенето, сигурен съм ще намериш сред почитателите си такива които го могат това, след като аз не искам!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2965
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #20 -: Понеделник, 15 Декември, 2014, 01:38:53 »
ОтговорОтговор

     Илчев, да не ти е дала на късо контактната мрежа, а? Гледам - несвързано и с прекъсвания тече това, което вероятно смяташ за мислене...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Amateur
Младши потребител
**

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 74
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #21 -: Вторник, 24 Януари, 2017, 21:47:37 »
ОтговорОтговор

Илчев,мойта особка е бачкала там и въпреки,че някак си не изгорях със стотинките нямам някакъв  добър спомен.
Апропо кат не я пък преместиш няма да спа,тц тц....
Са кат споменаваш,че сите там са неграмотни ми идва на акъл,че си мноо прав е виж я кво чатим на моенски само зарад ювката ша е


Бриги, събирал ли си пари за нафта от пътниците ?

https://www.24chasa.bg/novini/article/6014448

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Абсолютен индианец
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #22 -: Сряда, 25 Януари, 2017, 00:02:15 »
ОтговорОтговор

Хахаха, ми правилно, който е на зор му намира колая Смотан Смотан.

Аз съм я ползвал тази компания преди години - веселото беше че сменната двойка правеше почивката в рейса, след като се смениха не помня първата двойка дали започна почивката в рейса, или слязоха някъде.

За заплати споменаха някакви трицифрени суми, аз бях леко изумен, но ми отговориха - такова е положението. Допълваха си доходите с превоз за собствена сметка на дребни пратки от и към Европа.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
down_shiftеr
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 101
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #23 -: Сряда, 25 Януари, 2017, 14:27:36 »
ОтговорОтговор

Аз съм я ползвал тази компания преди години....За заплати споменаха някакви трицифрени суми, аз бях леко изумен, но ми отговориха - такова е положението. Допълваха си доходите с превоз за собствена сметка на дребни пратки от и към Европа.
И с трафик на акцизни стоки. А шофьорите от цървул нагоре - не толкова като квалификация , колкото като манталитет ... повечето беха от дупнишко-кюстендилско-пернишки район.... Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-99
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #24 -: Сряда, 25 Януари, 2017, 17:06:30 »
ОтговорОтговор

Хахаха, абсолютно прав си.
Бях го забравил това - на тръгване разпределяха цигари между пътниците Смотан

И за произхода си прав - диалекта им беше от тоя край, и яко српско през цялото време. Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Бриги Магнито
Потребител герой
*****

Рейтинг: +1818/-3244
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4813
Теми: 304



Активност
0%

Старши некадърник


WWW Ел. поща
« Отговор #25 -: Четвъртък, 26 Януари, 2017, 09:03:42 »
ОтговорОтговор

Бриги, събирал ли си пари за нафта от пътниците ?

https://www.24chasa.bg/novini/article/6014448
Не Баце,но съм ги молил да се местат в друг автобус поради същата причина.
Фирмата доста често остава на сухо и използва два аварийни варианта за зареждане на нафта,но те са валидни за София.
Доста често се зарежда и определено количество гориво,което реално не е достатъчно,но се разчита,че докато бъде изразходвано ,горивният проблем ще бъде решен.
Аз съм зареждал 60литра ,при положение,че са ми необходими 200.

Тва за групата от Перник и Кюстендил е далеч от истината има хора и от там,но в сравнение с Карат С,те са единици.
Иначе за контабандата си е истина

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен


micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #26 -: Събота, 28 Януари, 2017, 22:16:23 »
ОтговорОтговор

Кой източи нафтата на колегата? Усмивчица
https://vesti.bg/bulgaria/kak-bylgarin-na-pyt-za-italiia-spasi-avtobus-6064567

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
emka87
Младши потребител
**

Рейтинг: +6/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Spain Spain

Публикации: 53
Теми: 3



Активност
0%

« Отговор #27 -: Неделя, 29 Януари, 2017, 16:19:36 »
ОтговорОтговор

Преди няколко години карах София-Лондон. По тази линия се работи по следния начин :
София-Мюнхен  двойка  + мен /аз не карам а съм нещо като стюард и касиер /
В Мюнхен слиза първата двойка и се качва втората до квартирата в Лил като се минаваше и през Париж а на Лил слиза втората двойка за пауза.
От Лил до Лондон карам аз правя една девятка пауза и обратно по същата схема до Лил карам аз после почват да карат двойките.

Тези които правят пауза на Мюнхен могат да ги пратят и някъде другаде мно горе-долу 10 дни отстъстват.
А аз като се прибера в България мога да тръгна и на другия ден защото от Лил или от Париж зависи до къде съм карал до българия картата е в джоба. Парите са .... от камион да слезиш на автобус се чудиш кви са тея 30-35 евро единственото хубаво е че товара сам се качва и сам си слиза. По мое време се минаваше през Швейцария от Мюнен слизаш пак в Куфщайн, Инсбрук и газ през цяла Австрия, Сен Гален и т.н.. ставаш луд на автобус не бих се качил повече и доста колеги от автобусите отново се качиха на камиона. надявам се да съм бил полезен

Говорили сме с колеги от друга фирма които караха Варна-Лондон Балкан хорн се казва там парите бяха по-добри и бяха доволни. Тръгват трима от Варна за Лондон и тримата се връщата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ANUBIS
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 16
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #28 -: Сряда, 01 Февруари, 2017, 00:33:40 »
ОтговорОтговор

тая фирма е най-шитнярската в България...нито автобусите им са автобуси нито шофьорите шофьори а имат извънземни изисквания за шофьорите си или поне преди беше така....кошмарно се пътува с тях изобщооо немога да кажа нищо добро....според мен най добре да я закрият нацяло.  Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: ЮНИОН ИВКОНИ ЗАПЛАТИ 
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!