Цензурата във форума?!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 13:05:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Има ли цензура във форума?
Да - 8 (34.8%)
Не - 13 (56.5%)
Нямам мнение - 2 (8.7%)
Общ брой гласове: 23

Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цензурата във форума?!  (Прочетена 28462 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +927/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #15 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:12:36 »
ОтговорОтговор

Обвиненията по отношение на наложена цензура във форума са напълно безпочвени. Дори бих казал, че е допуснато прекалено свободно поведение в темите, което води до промяната на тематичния им статут и често води до изменяне на концепцията им. Голям проблем е политизирането на чисто технически теми, водещо до излишна конфронтация. Твърдо подкрепям за подобно поведение да се понасят ефективни наказания, а мненията да бъдат изтривани. Писането на български език, чрез латиницата, не само е глупаво, прикрива неграмотност, но е забранено във форума.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:12:36 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #16 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:16:47 »
ОтговорОтговор

Какво ще кажеш за неграмотното писане на модератори?
Или неграмотното им модериране...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:16:47 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:20:41 »
ОтговорОтговор

Щях да ти ръкопляскам ако не беше последното ти изречение и знам от какво е породено то и защо си толкова СМЕЛ!!!

И от какво е породено то според теб? Ти наистина ли вярваш, че ще ти позволя да дращиш из форума каквото ти скимне и удобно дa се извиняваш с правото на лично мнение?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #18 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:24:47 »
ОтговорОтговор

И от какво е породено то според теб? Ти наистина ли вярваш, че ще ти позволя да дращиш из форума каквото ти скимне и удобно дa се извиняваш с правото на лично мнение?

Моля те!!! Дай ми дефиниция на това което съм сгрешил и това което трябва да поправя!!!
И ако обичаш престани да ми отговаряш на въпросите с въпроси!!! Така май можем да се разберем!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Сряда, 12 Февруари, 2014, 21:29:35 »
ОтговорОтговор

Моля те!!! Дай ми дефиниция на това което съм сгрешил и това което трябва да поправя!!!
И ако обичаш престани да ми отговаряш на въпросите с въпроси!!! Така май можем да се разберем!

Правилата на форума:

19. Налагането на бан се извършва в следната последователност. За първо нарушение - 24 часа. За второ нарушение - 72 часа. За трето и последващо нарушение - по 1 месец. Всеки бан лишава потребителя от възможност за публикуване във форума. За писане на латиница вместо кирилица, верижен спам, изразяващ се в публикуване на множество еднакви или сходни публикации или за използване на обидни и нецензурни думи по отношение на съфорумник се налага бан за 15 дни, а всеки следващ бан е за 1 месец. Администрацията на форума си запазва правото и за налагане на бан, водещ до пълна забрана за посещаването му.

Получаваш 15 дни бан за обидни думи към модератор!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1848
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #20 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 07:56:46 »
ОтговорОтговор

Откакто е пусната темата само чета въпреки, че на няколко пъти се изкушавах да пиша, но знаех какво ще стане,,, ама Админе да ти кажа ич не ми пука,,, сложи и на мен БАН ама ще се изкажа,,, твърдения, че тук нямало цензура са направо смешни,,, помниш ли предишния ми бан за какво ми го сложи ама тогава един месец се ядосвах, че не мога да пиша, но сега чакам с нетърпения бана и направо си изтривам този сайт от запаметените на Хрома ,,, Наскоро имаше тема, която ако я е пуснал някой първолак бих я разбрал, ама как да си играем на Трък Симулатор кажи, че не е смешно,,, тогава отговорих с много смях и ти или някой от модовете го изтри,,, е що го изтри бре,,,, нали сме шофери или трябва на симулатора да се учим как се кара камион,,,,  и друго щях да ти пиша ама ме мързи,,,, аре сагай ми бана и да се приключва с този сайт,,,, нямало цензура,,, смешно  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 08:21:07 »
ОтговорОтговор

Откакто е пусната темата само чета въпреки, че на няколко пъти се изкушавах да пиша, но знаех какво ще стане,,, ама Админе да ти кажа ич не ми пука,,, сложи и на мен БАН ама ще се изкажа,,, твърдения, че тук нямало цензура са направо смешни,,, помниш ли предишния ми бан за какво ми го сложи ама тогава един месец се ядосвах, че не мога да пиша, но сега чакам с нетърпения бана и направо си изтривам този сайт от запаметените на Хрома ,,, Наскоро имаше тема, която ако я е пуснал някой първолак бих я разбрал, ама как да си играем на Трък Симулатор кажи, че не е смешно,,, тогава отговорих с много смях и ти или някой от модовете го изтри,,, е що го изтри бре,,,, нали сме шофери или трябва на симулатора да се учим как се кара камион,,,,  и друго щях да ти пиша ама ме мързи,,,, аре сагай ми бана и да се приключва с този сайт,,,, нямало цензура,,, смешно  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Отговарям ти кратко, ясно и точно.

Правила на форума - 16. Забранена е употребата само на емотикони в публикациите. Подобни публикации ще бъдат премахвани незабавно!

И не си мисли, че това е някаква моя приумица. Част от правилата са заимствани от други форуми. Повярвай ми, че това правило беше въведено преди много време след множество поредни публикации на потребител, решил да се забавлява по този начин, публикувайки само и единствено емотикони. Ще се радвам, ако успееш да дадеш и друг пример за премахната твоя публикация.

P.S. Недоумявам защо реши, че ще получиш бан заради това, че изразяваш личното си мнение, без да нарушаваш правилата на форума?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #22 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 08:35:20 »
ОтговорОтговор

Откакто е пусната темата само чета въпреки, че на няколко пъти се изкушавах да пиша, но знаех какво ще стане,,, ама Админе да ти кажа ич не ми пука,,, сложи и на мен БАН ама ще се изкажа,,, твърдения, че тук нямало цензура са направо смешни,,, помниш ли предишния ми бан за какво ми го сложи ама тогава един месец се ядосвах, че не мога да пиша, но сега чакам с нетърпения бана и направо си изтривам този сайт от запаметените на Хрома...

     Да, значи много цензура, средна, малка, никаква. Вероятно има някакъв измерител, хубаво би било да изчислим, каква е в момента и как ще е във времето! Дотук казваш имаш изтрити/коригирани 2 от 637 публикации?!
     Да ти кажа не всички успяват да се уредят лесно. Някои много, ама много, много се постарават преди това. Чудя се дали да не ти пратя на лични, съвсем нецензурирани неща от един "твой" човек, който изключително трудно се уреди?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
gadinka
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +53/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 111
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #23 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 10:58:38 »
ОтговорОтговор

Ще го повторя за N-ти път. В този форум няма цензура. Има двадесет и няколко правила, които държa да се спазват. В началото правилата бяха само няколко, но желанието на разни потребители да хитруват на дребно ги разтегли до сегашния брой. Мога по памет да обясня какво е наложило въвеждането на всяко едно правило извън стандартните такива.

По отношение на потребителите в началото форумната платформа предлагаше много голяма свобода на действия, като например промяна на потребителско име от страна на потребителя, изтриване и преместване на собствени публикации и анкети. Тези неща се промениха поради злоупотреби и това в никакъв случай не е цензура!
Мдааа, снощи около полунощ се появи тема за инцидент с камион на ПИМК във Франция. Изчезна има-няма за десетина минути. И понеже няма цензура, започнах да разсъждавам какви биха били аргументите на властимащия. Нямаше писане на латиница, нито изцяло с главни букви, та остава аргумента че, авторът не е представил доказателства и дори не е довел свидетел. Господа властимащи, намираме се във форум за споделяне на знания, опит и информация. То в съдилищата се приемат показания на подставени свидетели и изфабрикувани смехотворни доказателства. Информацията от въпросната тема щеше да се докаже или опровергае струва ми се за 24 часа. Защо я премахнахте след като няма цензура?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 11:22:16 »
ОтговорОтговор

Мдааа, снощи около полунощ се появи тема за инцидент с камион на ПИМК във Франция. Изчезна има-няма за десетина минути. И понеже няма цензура, започнах да разсъждавам какви биха били аргументите на властимащия. Нямаше писане на латиница, нито изцяло с главни букви, та остава аргумента че, авторът не е представил доказателства и дори не е довел свидетел. Господа властимащи, намираме се във форум за споделяне на знания, опит и информация. То в съдилищата се приемат показания на подставени свидетели и изфабрикувани смехотворни доказателства. Информацията от въпросната тема щеше да се докаже или опровергае струва ми се за 24 часа. Защо я премахнахте след като няма цензура?

Нaпрaви ли ти впечaтление използвaнето нa цифрaтa 4 вместо буквaтa Ч в публикaциятa нa потребителя? Фрaнция с глaвнa буквa ли се изписвa? A Шaмбери?

След изпрaщaне нa лично съобщение до потребителя, което пaзя в колекциятa, следвa ли той дa си вземе някaквa бележкa? Рaзглеждaйки неговите предишни публикaции, зaбелязвaме ли множество корекции?

Двa досегaшни бaнa достaтъчни ли сa дa "влезе в релсите" или трябвaт още няколко? Той достaтъчно рaзумен човек ли е дa рaзбере, че с поведението си по-скоро пречи, отколкото помaгa?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #25 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 12:25:15 »
ОтговорОтговор

,,, помниш ли предишния ми бан за какво ми го сложи ама тогава един месец се ядосвах, че не мога да пиша, но сега чакам с нетърпения бана и направо си изтривам този сайт от запаметените на Хрома

     Някои потребители се държат като малки деца. Щом не ми даваш това, вече няма да съм ти приятел. Или преведено, щом ми се карате изтрийте ми профила. Практиката показва, че сърденето минава, но един път изтрит профила няма връщане. Възможно е някой да поиска да има в профила си бутон "БАН". Съвсем е просто може да не пишете, да не четете, а и дори да не влизате. Официално съобщавам не се дължат такси за престой на профила!
     Малката разлика която е между гост и регистриран потребител е, че можете да следите непрочетени теми. Ако сте сърдити, нямате какво да споделите просто да не пишете! И аз съм имал такива периоди.



Мдааа, снощи около полунощ се появи тема за инцидент с камион на ПИМК във Франция. Изчезна има-няма за десетина минути. И понеже няма цензура, започнах да разсъждавам какви биха били аргументите на властимащия.

... Защо я премахнахте след като няма цензура?

     Да явно имаме не малко модератори "в сянка"! Ще използвам да обявя, че мястото "Администратор в сянка" е вече свободно. Ако някой иска да казва какво точно да се прави, как точно. Нека заповяда!


     В случаят аз я преместих в недостъпен раздел, но "ценната" информация не е загубена! Ето как изглеждат част от публикациите:

"4 не е Ч, 6 не е Ш

Причина за редакция: Правопис!

гартнер
българия
мило
августин
съштите
некав
нои
дана4но

     Колега знаеш ли, че в някои случаи се използват главни букви?! А, може би, бутона за главни букви не работи?
     А, България знаеш ли как се пише? Този знак "4", е цифра, а "Ч", е буква. Съвсем различно."



     Или тук: http://www.driver-bg.eu/index.php?action=profile;u=2404;sa=showPosts

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #26 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 12:36:01 »
ОтговорОтговор

Съвсем искрено моля да бъда изключен от форума! Не намирам справедливост, свобода на мнението, правото на лично мнение, ограничаване на правата на потребителя! Не искам да се съобразявам с политическите интереси на ръководството! Феърплея е приключил тук!
       Лек и попътен вятър!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2335/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #27 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 14:20:25 »
ОтговорОтговор

    Някои потребители се държат като малки деца. Щом не ми даваш това, вече няма да съм ти приятел. Или преведено, щом ми се карате изтрийте ми профила.

Философията на приятелствата е описана от доброто джудже Хаяско: „Знаеш ли колко е важно да си ми пирятел? Много е хубаво. Можеш да се хвалиш навсякъде. Аз ти позволявам. Да-а-а. Нали ти казвам - много е хубаво да си ми пирятел. Всички пирятели ти дават разни работи. Ти какво ще ми дадеш, като ми станеш пирятел? Имаш ли да ми дадеш малко сок от боровинки?”

Зaбележкa: Хaяско кaзвa пирятел вместо приятел.

Из "Делниците нa един луд" - www.reduta.bg

Съвсем искрено моля да бъда изключен от форума! Не намирам справедливост, свобода на мнението, правото на лично мнение, ограничаване на правата на потребителя! Не искам да се съобразявам с политическите интереси на ръководството! Феърплея е приключил тук!
       Лек и попътен вятър!

Ти мaй сaм не вярвaш в нещaтa, които си нaписaл. Което всъщност е единствено твой проблем. При първa възможност желaнието ти ще бъде удовлетворено!

P.S. A кaто пуснa темaтa зa Избори 2011 - http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=1234.msg13706#msg13706 aз кaкво трябвaше дa нaпрaвя? Не ти ли се стори неподходящa зa форум зa шофьори?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #28 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 15:10:59 »
ОтговорОтговор

   Има точка от правилата, че не може да се влиза в публични спорове с екипът.
Е това ако не е цензура, здраве да е... Защо да не се влиза в спореове с екипа??? Екипът безгрешен ли е??? Мнението на екипа трябва да се споделя от всички ли???
Това е най-малоумното правило в интернет пространството като цяло!!! Подхожда на болшевишки форум...

Относно правописа:
 Това което го няма тук , е преместено някъде другаде.
Ако правилно съм разбрал гатанката , то това е най-правилно даденият отговор.
 Цензура в този форум няма!!!!! Да, няма цензура в този форум. Никога не съм твърдял че има.
По - особенно отношение към някой ( към мене никога не е имало ) може би, но не и цензура.
Напълно мога да разбера модераторите и админа , колко им е сложно да се оправят с неграмотните публикации на някой .
 А и като знам какви са усилни и мрънкащи някой хора, просто няма как , трябва да им се обърне необходимото внимание, иначе стават невъзможни.
Още веднъж го заявявам: В този форум няма цензура.  
 Понякога са за градивна критика и моди-тата и админ но............. те си вършат работата
 Това което ме радва е , че болни мозъци и мекерета от форума на спедитор нямат възможност да изливат тоновете си ла..на каша тук.
Нищо лично спрямо никой!!! Просто констатация ......... и уверен съм не е само моя.
Илчев, тук колко грешки откри??? А колко коригира???
Дали Й вместо И, 4 вместо Ч или 6 вместо Ш е все тая... Все неграмотност, но едната се редактира, а другата не, че даже и ръкопляскане...
А пълен/кратък член? Малко странно е това "училище" - даскала по математика не знае таблицата за умножение, ама драска с червено по домашните  Намигване

Тук пак се връщаме на спора допустима/недопустима неграмотност...
Да не говорим пък за драсканиците на един друг форумен герой, които са доста трудни за дешифриране - от 3-тия прочит може и да се разбере какво се е опитал да изфъфли... Ама няма нито едно редактирано или изтрито мнение... Странна работа...

Та общо взето обективността на "екипа" е като тази на Ким Чен Ун...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gadinka
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +53/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 111
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #29 -: Четвъртък, 13 Февруари, 2014, 16:01:30 »
ОтговорОтговор

     Някои потребители се държат като малки деца. Щом не ми даваш това, вече няма да съм ти приятел. Или преведено, щом ми се карате изтрийте ми профила. Практиката показва, че сърденето минава, но един път изтрит профила няма връщане. Възможно е някой да поиска да има в профила си бутон "БАН". Съвсем е просто може да не пишете, да не четете, а и дори да не влизате. Официално съобщавам не се дължат такси за престой на профила!
     Малката разлика която е между гост и регистриран потребител е, че можете да следите непрочетени теми. Ако сте сърдити, нямате какво да споделите просто да не пишете! И аз съм имал такива периоди.



     Да явно имаме не малко модератори "в сянка"! Ще използвам да обявя, че мястото "Администратор в сянка" е вече свободно. Ако някой иска да казва какво точно да се прави, как точно. Нека заповяда!


     В случаят аз я преместих в недостъпен раздел, но "ценната" информация не е загубена! Ето как изглеждат част от публикациите:

"4 не е Ч, 6 не е Ш

Причина за редакция: Правопис!

гартнер
българия
мило
августин
съштите
некав
нои
дана4но

     Колега знаеш ли, че в някои случаи се използват главни букви?! А, може би, бутона за главни букви не работи?
     А, България знаеш ли как се пише? Този знак "4", е цифра, а "Ч", е буква. Съвсем различно."



     Или тук: http://www.driver-bg.eu/index.php?action=profile;u=2404;sa=showPosts
Вицът за летящите крокодили с финал, че изток е в сряда много ми хареса и мисля, че тук му е мястото. Темата е за цензура, а всички постове се въртят около неграмотно писане. Тоест цензурата се оправдава с неграмотността на дадени потребители. „Господари на ефира“ всяка делнична вечер ни заливат с подобни грешки дори на национални телевизии, да не говорим за неграмотно писане в електронните медии(където би трябвало да е недопустимо) В тоя форум пишат предимно шофьори и мисля, че в повечето случаи става въпрос за несправяне с клавиатурата. А четящите на 90% не страдат от професионално увреждане на начална даскалица. Това, което се опитвам да кажа е, че подобни грешки дори не ни правят впечатление, важно е смисълът на написаното- каква информация носи. И ако премахването на постове не е цензура, тогава е дискриминация. Значи даден потребител има необходимите категории, това го прави автоматично образован човек, приет е на работа, тоест гласувано му е доверие и са му поверили скъпо струваща техника и товар, а тоя форум го „изплюва“, като го обявява за неграмотен. Имаше някаква мъдра мисъл, която ще цитирам по памет:„ мъдър те правят не познанията ти, а способността да прощаваш грешките на другите“.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!