Измерване на гориво
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 12:48:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Измерване на гориво  (Прочетена 24486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #30 -: Събота, 29 Март, 2014, 21:51:10 »
ОтговорОтговор

Добре ,значи нема как да се разбере ;DНема и след,като го подтикваш да го разучи,само ти си инженер от космическата промишланост свързана с научните проби от Нефтохима.

Абе млати те трифазнио ток яко.Нито съм инженер,нито космонавт.Казах че няма да намери нищо колкото и да си бие тиквата.Аз не съм го открил сам,показали са ми го хора,които може да се каже,че имат некакви инженерни познания(дали стават за НАСА не знам).Аз си оставам прост шофер научил някой гъделъци в занаята от разни хора,не съм открил и патентовал все още нищо.
И въпреки,че писах защитавайки колега,който пък се оказа измислен,но няма значение,пак се намира един Бай Ганьо да плюе едната страна и да укорява другата за нещо си там наречено нафта.Или може би те е яд че знам нещо,което ти не знаеш,за да доиш кравата?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 29 Март, 2014, 21:51:10 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #31 -: Събота, 29 Март, 2014, 21:59:23 »
ОтговорОтговор

Да доя кравата,и ти си бил прост?Ами щом толко прост ,като тебе е наясно с тия неща,какво остава за някой,който се води за интелегентист да ги разучи тези нещаааа... :)Абе може ли да ме светнеш и мене,ако имаш време,да ставам кравар?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Събота, 29 Март, 2014, 21:59:23 »

 Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #32 -: Събота, 29 Март, 2014, 22:09:20 »
ОтговорОтговор

Не бе, тоя имаше предвид други, не че си кравар, айде не се карайте за глупости
Да приемем, че поставящия въпроса фантазира и няма как да има проблем с кражба. Така е по-спокойно. Не му правете кеф на шефчето.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #33 -: Събота, 29 Март, 2014, 22:23:10 »
ОтговорОтговор

Абе като знае ,или е чул некви финтове,да си трае тоя .....не да се пише на Галилео.

Причина за редакция: Премахната обидна дума!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 29 Март, 2014, 23:21:58 от admin » Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #34 -: Неделя, 30 Март, 2014, 20:03:54 »
ОтговорОтговор

Абе като знае ,или е чул некви финтове,да си трае тоя .....не да се пише на Галилео.

Причина за редакция: Премахната обидна дума!
ОК де хубаво така да е.Казах,че знам нещо,но не съм казал какво или да сам дал някаква минимална насока по въпроса.И пак ти казвам не се пиша за инженер от НАСА,Галилео и който и да било.Показали са ми нещо разни хора,без значение какви са по образование и професия нито пък ще кажа местоработата им.Просто исках тоз "работодател" да не спи спокойно няколко дена,защото разбираш ли има некво откритие неземно.Ама все тая.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #35 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 09:28:07 »
ОтговорОтговор

Като прочетох това веднага се сетих за Актрос.И след няколко мнения прочетох ,че става дума точно за Актрос.Мога да ти кажа ,че те имат слабо място още на заводско ниво,ако ще и 100 GPS-а да има и незнам още колко системи и джунджурийки.Естествено няма да ти кажа слабото място.Бий си сам главата да го намериш,нали сте по-умни чорбаджийте.След като ние можем,значи и вие можете. Намигване
Що за комплексар си, кажи честно?
Човек пита и получава отговор - "Знам ама няма да ти кажа!" Това може да се случи само в български форум...
И защо няма да му кажеш? Чувстваш се велик ли? Сигурно си на седмото небе от щастие, че получи своите 5 минути слава? Сигурно си получил душевен оргазъм, че знаеш нещо, което "чорбаджийте" не знаят?
Еми съжалявам, но ще ти разваля удоволствието - колкото и да не ти се иска, винаги ще си губещ в битката с "чорбаджията"... Дреме му на него, че знаеш някакъв трик да го метнеш - той пък ще ти отреже от заплатата и кръговрата продължава...
За "чорбаджийте" всички шофьори са крадци, а за шофьорите всички "чорбаджий" са мошенници и експлоататори... И така...

П.П.: Тая тема за пореден път ми затвърди мнението, че никога не бих наел шофьор от този форум... Тези, които "стават" не си търсят работа (защо ли  Ухилен), а тези които си търсят са "нямам думи"...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #36 -: Понеделник, 31 Март, 2014, 09:55:50 »
ОтговорОтговор

Павлов,
чудя се, как успя да станеш старши потребител със сума ти мнения във шофьорски форум, без да си професионален шофьор
Ако можеш да ни обясниш на нас простаците и комплексарите... как да станем старши потребители или модератори на форума на българските хирурзи..
Освен да им разказваме вицове, друг вариант не се сещам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
pumix
Старши потребител
****

Рейтинг: +66/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 360
Теми: 2



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #37 -: Вторник, 01 Април, 2014, 20:16:41 »
ОтговорОтговор

Що за комплексар си, кажи честно?
Човек пита и получава отговор - "Знам ама няма да ти кажа!" Това може да се случи само в български форум...
И защо няма да му кажеш? Чувстваш се велик ли? Сигурно си на седмото небе от щастие, че получи своите 5 минути слава? Сигурно си получил душевен оргазъм, че знаеш нещо, което "чорбаджийте" не знаят?
Еми съжалявам, но ще ти разваля удоволствието - колкото и да не ти се иска, винаги ще си губещ в битката с "чорбаджията"... Дреме му на него, че знаеш някакъв трик да го метнеш - той пък ще ти отреже от заплатата и кръговрата продължава...
За "чорбаджийте" всички шофьори са крадци, а за шофьорите всички "чорбаджий" са мошенници и експлоататори... И така...

П.П.: Тая тема за пореден път ми затвърди мнението, че никога не бих наел шофьор от този форум... Тези, които "стават" не си търсят работа (защо ли  Ухилен), а тези които си търсят са "нямам думи"...
Чорбаджи,аз работа не си търся,имам си.Не се чувствам велик.Не съм и на седемдесетото небе,нито съм получил 5 минути слава.Ако ти мислиш така,аз съм на друго мнение.Колкото и да ти се иска не съм губещ в битката,шефа ми не ме реже в заплатата,просто не пипам резевоара(засега).Дава си парите редовно,пари които ми стигат да живея кажи речи нормално,абе стигат ми ама може и още малко,но не се оплаквам.На него-шефа ми,не му дреме какво знам и какво не,иска работа да се върши,за която заплаща възнаграждение-РЕДОВНО.А за такива като теб дето всички шофьори са крадци,все на такива да попадаш.А как реши че съм комплексар от три изречения изобщо не мога да загреем Смотан. ама май и ти имаш неколко Актросчета и ся се чудиш едно такова комплексирано дали и твоите "роби" не знаят малката тайна.Еми дано да я знаят,да ти е по вървежен бизнеса.
Цитат
"Знам ама няма да ти кажа!"
Еми няма да Ви кажа мили драги и не толкова драги работодатели.На колега бих споделил ама не в интернет пространството,че много мърши има.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

На руска кола вратата и на жена устата,се затварят с удар!!!
dino412
Старши потребител
****

Рейтинг: +126/-8
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 472
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #38 -: Вторник, 10 Юни, 2014, 23:29:58 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Та то всеки който мине покрай Актрос може да го види това "слабо място".Е......стига очите Му да не са на нечий задник.Щом и Мадара-джия като Мен го знае........  Смотан Смотан Смотан явно е обществена тайна. Шокиран Шокиран Шокиран

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Шофьор не се става шофьор се ражда. Колкото и да имаш желание не идва ли Ти отвътре не става...
Най-слабото място в софтуера на всички системи за безопасност на МПС-тата си остава софтуера на задкормилното устройство.
Felge
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #39 -: Понеделник, 26 Октомври, 2020, 04:13:18 »
ОтговорОтговор

от измервания тръгна,стигна до липси. Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #40 -: Понеделник, 26 Октомври, 2020, 19:22:53 »
ОтговорОтговор

от измервания тръгна,стигна до липси. Ухилен

     Не те разбрах, той ли или ти?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!