Хайде към Англия!
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 13:40:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде към Англия!  (Прочетена 68460 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Красимир Тодоров
Гост
« -: Четвъртък, 17 Април, 2014, 10:12:24 »
ОтговорОтговор

Мерси колеги Усмивчица Аз си тръгвам не от форума, а от една фирма в която до оня ден беше много добре, но от месец насам никак не е добре. А нямам желание да чакам да се поправят.
Отностно книжката, четох, че може и да не я сменявам, но явно ще я сменя, доводоите стават все по обективни.
Ше замина за Стафорд, това е на 150 мили на север от Лондон. Там имало няколко големи транспортни фирми, които наемали. Квартирата -за сега ще съм някъде в малка стаичка , едно креватче... но живот и здраве около 500 паунда е квартирата за цялото ми семейство, моя градски ме уверява, че съм закъснял с решението си да ида, и че ще се справя. Знам ли... аз съм живял в Лондон, ама преди 10 години, нещата сигурно са много различни вече. А никога не съм карал кола там, пък и с десен волан, та съм в потрес как ще карам ... В Лондон само на метро джитках и хич не страдах за кола, ама в малък град просто ще е наложително да имам някакъв таралясник с малка кубатура. Та и това са ми уредили, за 500 паунда. Надявах се моторетките да са по-евтини, ма те излязоха по-скъпи, егаси! Та кола ще е..
Ми това е, сега събирам багажа, чудя се да си взимам ли вездесъщите котлон и туба за вода... мисля да не ги взимам, не за друго, ами ще пътувам от Лондон до Стафорд с автобус 12 паунда и незнам да не ми направят проблем

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 17 Април, 2014, 10:12:24 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!