За спама
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 11:08:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За спама  (Прочетена 5294 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« -: Петък, 18 Април, 2014, 19:55:37 »
ОтговорОтговор

     Спам е чуждица и означава нежелани съобщения. В форумите обикновено се разбира писане извън темата и е евентуално с цел да привлече внимание към себе си автора на спама. Ако може да се предложи българска дума веднага ще сменя заглавието!


    Що се отнася до онова "нещо" отгоре, политизиращо всяка тема и самопровъзгласило се за "валяк", просто трябва да си се уверил, че става дума за обсебен тип. Спамер от класа. Типичен анархист. Измежду такива АТАКА подбира феновете си...Ако влезеш в политическите теми, ще установиш, че няма нито една тема в която ПОСЛЕДНИЯТ коментар да не е негов! Нито една!  И по правило - някаква абсолютна хейтърска глупост. Без аргументи, просто - "Аз го казвам и, туй-то!"

     Не е възможно да има абсолютен контрол и винаги да е в някакви рамки. Понякога за малко, за разведряване става, разбира се имаме и абсолютни лидери и утвърдени спамери като: НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ, Бригадира и последно Бриги Бичикията. Въпроса е, че знае много неща, обаче много му е странен начина на изразяване. Факт е, че почти всички го харесват и е пример за подражание (за съжаление аз не му виждам тази хубост). Значи мнозинството го харесва и казва СТАВА, ДОБРЕ Е.
     За мен лидер номер едно спамер и по безсмислени публикации е ivopifeca при над 1 500 публикации към момента с някакъв смисъл дали има 10%. И ако се вземат мерки за ограничаване на такива хора, кой ще е първият който ще крещи: ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА...
     Сетихте ли се? Ще е Цветанов! Справка, като бях поел подобна инициатива срещу един който в публикациите имаше предимно емотикони (той също е безспорен спамер от близкото минало) и човека не е на 5-6 години. Които го помнят ET VIT-93, тогава с него и ivopifeca, бяхте станали дружки (какво общо интелектуално имаш с такива хора?!) срещу общия враг: Негови Височества... Пак те питам кога съм ти дал повод да се обръщаш така към мен?

     В духа на спамерството, на въпросите няма да се отговори, ще се отклони темата в друга посока. Нали така Цветанов?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 18 Април, 2014, 19:55:37 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #1 -: Петък, 18 Април, 2014, 20:08:24 »
ОтговорОтговор

    Спам е чуждица и означава нежелани съобщения. В форумите обикновено се разбира писане извън темата и е евентуално с цел да привлече внимание към себе си автора на спама. Ако може да се предложи българска дума веднага ще сменя заглавието!


     Не е възможно да има абсолютен контрол и винаги да е в някакви рамки. Понякога за малко, за разведряване става, разбира се имаме и абсолютни лидери и утвърдени спамери като: НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ, Бригадира и последно Бриги Бичикията. Въпроса е, че знае много неща, обаче много му е странен начина на изразяване. Факт е, че почти всички го харесват и е пример за подражание (за съжаление аз не му виждам тази хубост). Значи мнозинството го харесва и казва СТАВА, ДОБРЕ Е.
     За мен лидер номер едно спамер и по безсмислени публикации е ivopifeca при над 1 500 публикации към момента с някакъв смисъл дали има 10%. И ако се вземат мерки за ограничаване на такива хора, кой ще е първият който ще крещи: ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА...
     Сетихте ли се? Ще е Цветанов! Справка, като бях поел подобна инициатива срещу един който в публикациите имаше предимно емотикони (той също е безспорен спамер от близкото минало) и човека не е на 5-6 години. Които го помнят ET VIT-93, тогава с него и ivopifeca, бяхте станали дружки (какво общо интелектуално имаш с такива хора?!) срещу общия враг: Негови Височества... Пак те питам кога съм ти дал повод да се обръщаш така към мен?

     В духа на спамерството, на въпросите няма да се отговори, ще се отклони темата в друга посока. Нали така Цветанов?

   Така, така...Всъщност - мързи ме да ти отговоря. Пък е и разпети петък...Ма сигурно ще се намерят ентусиасти, просто по-бавно ще дойдат - валяците са бавни...хахахаха
   Във всеки случай няма да кажа, че Тройната коалиция е виновна!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 18 Април, 2014, 20:08:24 »

 Активен
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #2 -: Петък, 18 Април, 2014, 21:45:23 »
ОтговорОтговор

     Спам е чуждица и означава нежелани съобщения. В форумите обикновено се разбира писане извън темата и е евентуално с цел да привлече внимание към себе си автора на спама. Ако може да се предложи българска дума веднага ще сменя заглавието!


     Не е възможно да има абсолютен контрол и винаги да е в някакви рамки. Понякога за малко, за разведряване става, разбира се имаме и абсолютни лидери и утвърдени спамери като: НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ, Бригадира и последно Бриги Бичикията. Въпроса е, че знае много неща, обаче много му е странен начина на изразяване. Факт е, че почти всички го харесват и е пример за подражание (за съжаление аз не му виждам тази хубост). Значи мнозинството го харесва и казва СТАВА, ДОБРЕ Е.
     За мен лидер номер едно спамер и по безсмислени публикации е ivopifeca при над 1 500 публикации към момента с някакъв смисъл дали има 10%. И ако се вземат мерки за ограничаване на такива хора, кой ще е първият който ще крещи: ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА, ЦЕНЗУРА...
     Сетихте ли се? Ще е Цветанов! Справка, като бях поел подобна инициатива срещу един който в публикациите имаше предимно емотикони (той също е безспорен спамер от близкото минало) и човека не е на 5-6 години. Които го помнят ET VIT-93, тогава с него и ivopifeca, бяхте станали дружки (какво общо интелектуално имаш с такива хора?!) срещу общия враг: Негови Височества... Пак те питам кога съм ти дал повод да се обръщаш така към мен?

     В духа на спамерството, на въпросите няма да се отговори, ще се отклони темата в друга посока. Нали така Цветанов?

Добър отговор.Наистина живота не е скучен.Ако на някой му пречи валяка-ще го сменя.А валяците,които докараха народа ни до просешка тояга колкото може по-бързо-да се сменят ще е много добре.А техните защитници в този форум самички ще са аут.Браво на създателите на този форум,независимо,че бях до скоро-Бан.А за driver1 не поддържам никоя партия,даже съм против създаването на организации,които ни лъжат и печелят на наш гръб.Дано това не е спам... Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-2930
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #3 -: Петък, 18 Април, 2014, 21:50:23 »
ОтговорОтговор

...А за driver1 не поддържам никоя партия,даже съм против създаването на организации,които ни лъжат и печелят на наш гръб.Дано това не е спам... Нерешителен

     Е, аз к'во написах по-горе - ти си готов атакист или анархист. Ма проблема си е твой. А че си безспорен спамер, това е общ проблем, но няма кой да го реши, то е ясно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 19 Април, 2014, 05:11:26 »
ОтговорОтговор

И аз обичам да спамим,,,,, е така за играта ,,,,,,,,  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен




Това е

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Събота, 19 Април, 2014, 16:05:25 от SOLAR » Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +659/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #5 -: Събота, 19 Април, 2014, 23:43:07 »
ОтговорОтговор

    Е, аз к'во написах по-горе - ти си готов атакист или анархист. Ма проблема си е твой. А че си безспорен спамер, това е общ проблем, но няма кой да го реши, то е ясно.


Да,бе,спамер.Ела да ТИ стана шеф в Пловдив-пък ще ме питаш къде кензат гладните.... :'(Ама не искаш да бягаш от софето щото там е авантата..*************************************************

Редакция на политизиран
Flood (от анг. наводнение, порой, натрупване)
Флууд е безсмислен коментар или съобщение което не дава конкретна и ясна информация по темата.
Флууд е заливането на интернет с пубертетски глупости.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 20 Април, 2014, 12:37:21 от SOLAR » Активен
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!