Най-срамната шофьорска професия!
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 28 Март, 2024, 11:28:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-срамната шофьорска професия!  (Прочетена 5525 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #15 -: Понеделник, 14 Юли, 2014, 08:54:42 »
ОтговорОтговор

Добре, не знаел някакви термини, ОК какъв е проблема, нали което му е работа в професията си го знае, деликатно го поправи ако се налага чак толкова бе Драго, ама да му вадиш очите за да се покажеш колко си над него.. не е човешко някак си, па и мъжкарско ми се струва че не е. Айде оставете го човека на мира, да не би за разкош да е станал международен шофьор. Нали си спиш у дома си Драго, може би имаш повече време да се образоваш, и сега какво, обръщаш знанията си в оръжие? Помисли си върху това.
Нали знаеш: "Каквото повикало, такова се обадило!"
гУс'ин Илчев непрекъснато се показва колко е над останалите, като им редактира точките и запетаите, а в същото време и той прави правописни грешки.
Та да завърша с поговорка - С неговите камъни по неговата глава.

П.П.: Има стотици потребители тук, които пишат крайно неграмотно. На никой не съм тръгнал да правя забележки. Но когато някой набива канчетата на останалите, а в същото време и неговото е за набиване - еми ще му го набивам (канчето  Ухилен)

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 14 Юли, 2014, 08:54:42 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #16 -: Неделя, 27 Юли, 2014, 22:37:22 »
ОтговорОтговор

     Отдавна се опитвам да му обясня да не се занимава с мен. Ама както някой беше казал: „Каквото повикало, такова се обадило!“



Нали знаеш: "Каквото повикало, такова се обадило!"
гУс'ин Илчев непрекъснато се показва колко е над останалите, като им редактира точките и запетаите, а в същото време и той прави правописни грешки.
Та да завърша с поговорка - С неговите камъни по неговата глава.

     Каквото повикало... - Теб кой те е викал? А сетих се Онези са те пратили, и Те ти поставят мисии! По-точно за незапознатите, Драгомир Онези го задължават да участва.
     Показвал съм колко съм над останалите?! Искаш да кажеш, че може и да те доближа по това? Така де, нали искам, ти си ми пример за подражание. Искам да съм надут и перчеш се като лидера си! Да не вземеш да откриеш, че някога съм карал тролей и да го споделиш?
     Да попитам по коя тема пишеш? Понеже си ми лидер ще ти отговоря. Някъде си видял с червено, че е редактирано от мен само заради запетаи и точки? Тези неща които не се виждат, ще ги коментираш ли? Ще има ли примери, едва ли! Моята идея е да не се четат супер неграмотни неща от другите и да се казва онези неграмотните шофьори. Твоята цел каква е да се дракаш, иначе щеше да кажеш това бъркаш поправи се? Ти като имаш технически пропуски забранено ли ти е да се изказваш по такива теми? Ще се направиш, че не си го прочел! Та дори не ми отговаряш на въпросите, а заобиколно все едно отговаряш на друг. Възможно и да си прав! Може да съм надут, безличен перчещ се пуяк с нещо пред името си. Имам такъв лидер и му подражавам може да съм заприличал на него.



П.П.: Има стотици потребители тук, които пишат крайно неграмотно. На никой не съм тръгнал да правя забележки. Но когато някой набива канчетата на останалите, а в същото време и неговото е за набиване - еми ще му го набивам (канчето  Ухилен)

     Не правиш забележки?! Я пак, че не вярвам какво чета! Въпреки че Онези ти нареждат ти им се противопоставяш! Браво! Мисията за „Техническите грешки“ за успешна ли я оценяват? Да не са я отчели за неуспешна и сега се налага още по-усърдно да „работи“ върху поставените задачи за „набиване на канче“? Все пак провери да не си сбъркал тролеят!


     Дали знаете работя в „ДАПА ЕООД“, като отидох  им казах: – Че се ценя и няма да работя за тези пари?  Както един колега тук беше писал за тази фирма, беше предложил да не работим за 800 лв. и съгласявам се! Шефа се позамисли и каза: – Изглеждаш „надежден“ затова ще ти предложа най-новата схема на заплащане 700 лв., но за тримесечие. Е, какво да се дърпам ли, на най-модерното заплащане? Кой се дърпа от евтиното (тук е модерното) и младото. Като споменах за младо! Да разкажа една случка отскоро. Там ми дават автобуси, но понеже им казах, че и ТИР съм карал и такова понякога. И така карам си ТИР-а и една стопаджийка, спирам и се качва. – На къде? – Все ми е едно! Не ми се стори познато и давам една от навигациите да види, ако й върши работа. Гледам млада, елегантна, с прозрачна блузка, повече да зяпаш отколкото да фантазираш, точно каквито харесвам. Ама да не е под 18 години? Питам я на колко е, спокойно почти на 19. Така да се каже: – Веднага почвам да си мисля „лоши неща“! Карам и си мисля: – А бе тя защо не вземе „да ми пусне“?! Обаче си мисля, ако все пак стане да взема да се обадя на Драгомир, той е все един „напрегнат“ и може да разтовари така. Ама как да му се обадя, та той може да е компютърна програма, а тя дали ще иска с компютърна програма?! Както и да е! Питам: – Как си? Тя нещо почна да обяснява, че била много бясна на бившето си гадже и не разбрах на него ли иска да му „сложи“ нещо или на себе си! И каза, че щяла да „го направи“ с първият срещнат – това съвсем не го разбрах! - Ще помагаме с каквото можем, си мисля! По едно време казва: – Хайде да го направим! Мисля, какво ли? По филмите някой път казват когато искат да оберат банка и се правя на замислен. След малко казва: – Спри на този паркинг. Спрях и дръпна пердетата и започна да се съблича. Сигурно иска да се преоблече, макар че не видях други дрехи. Мисля си: – Навярно й е неудобно да ме помоли да изчакам отвън и затова й казах, че имам работа за малко и излязох. След малко си показва само главата и казва: – Хайде готов ли си? Аз съм напълно готова! А бе, какво готова, от преобличането само до половината е стигнала! След 10-15 минути гледам слиза и тръшна яко вратата. Погледнах я с питаш поглед, а тя каза: – Сигурно си от „онези другите“!?
     Питам се как е познала, че съм от онези другите? Че не съм ТИР-аджия, а само тролейджия! Обаче това девойче, ако ми беше дало и най-малък повод, сещате се какво щеше да стане, само да беше дала знак?! Та Драгомир-е дай да вървим да караме ТИР-ве предполагам ще мога да те уредя на това най-модерното заплащане тримесечно. Дори имало вариант полугодишно, ама това след като се „докажа“! И тогава вече Драгомир-е няма да те е срам да кажеш какво работиш. Така вече разбрах, защо да караш ТИР е гордост. Вероятно девойката щеше „да ми пусне“, ако бях такъв. Но уви!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 27 Юли, 2014, 22:37:22 »

 Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #17 -: Понеделник, 28 Юли, 2014, 08:20:42 »
ОтговорОтговор

   Моята идея е да не се четат супер неграмотни неща от другите и да се казва онези неграмотните шофьори.
E хубаво де... Пак да питам, за кой ли път вече... Като това ти е идеята, защо има един потребител, дето пише като абориген и ти нищо не редактираш? И не ми отговаряй на лично, че видиш ли "той явно,... беше голяма слабост на Администратора"...

П.П.: Менталното разстройство не го дочетох до края... Не ми се четат/коментират личните ти драми...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #18 -: Вторник, 29 Юли, 2014, 22:42:31 »
ОтговорОтговор

E хубаво де... Пак да питам, за кой ли път вече... Като това ти е идеята, защо има един потребител, дето пише като абориген и ти нищо не редактираш? И не ми отговаряй на лично, че видиш ли "той явно,... беше голяма слабост на Администратора"...

     Ти ще ми отговаряш на един въпрос по избор, аз на всички и като на този няколко пъти вече.
      Споделих лични наблюдения за жените и шофиране, четеш ли внимателно? В тази част за мен повечето не стават, онези които стават обикновено упражняват "срамните" шофьорски професии. Ти се яви като яростен защитник на правата на жените (кои права са нарушени изобщо и конкретно?). Отдавна съм на мнение, че за всички (обикновените хора) е по-добре жените да са просто жени, а мъжете - мъже. И не разбирам защо жени искат да бъдат мъже и мъже искат да бъдат жени. Вероятно затова и не знаеш някои неписани "закони" обичайно се водят за мъжки. Например: Теб ако те видя с "чужда жена" или някои от няколко от "хубавци" тук. И сте ми от: Неприятни до крайно неприятни, понякога, а често и постоянно. От мен нищо няма да "излезе", просто това са "непозволени хватки", понеже ти наблягаш да се вземе най-лошото от единият и най-лошото от другият и да се получи "равноправно (щастливо?!) нещо", вероятни такива мъжки работи не те касаят. Аналогично лични писма, е много вероятно да са лични.

     Отчет давам в офиса за да получа пари. Когато започна да чакам пари от теб тогава отчет, а пък и отчет на Никой - много забавно?! Въпреки че и ти беше от хората започнали с един "голям кредит на доверие" и "големи надежди" и много стремглаво слизаш надолу, дано има още с какво да ти стане достатъчно ясно!

    Та пак да отговоря за някой път: За мен е необяснимо, тактично казано такова писане яко да кефи поне 90% от четящите тук, обаче е факт. Както и ти имаш "почитатели", а кой си - Никой?! Нека феновете му, ти отговорят и за в бъдеще се обръщай към тях. Не само тролеят си сбъркал, ами и кой в кой фен клуб е! Ще можеш ли да запомниш: С "отчета" и "фен клубовете"? Може да ме питаш "учтиво" за всичко, ама с този "неприятен тон" няма да стане!



П.П.: Менталното разстройство не го дочетох до края... Не ми се четат/коментират личните ти драми...

     Постарах се да е кратко, да можеш да го прочетеш. В тази тема да считам, че задоволително успя да си изразиш чувствата? Които не си могъл в форумът на Майките, нали?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-132
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #19 -: Сряда, 30 Юли, 2014, 07:21:33 »
ОтговорОтговор

Които не си могъл в форумът на Майките, нали?
Илчев дай с прости изречения, че сложните нещо не ти се получават - нищо не разбрах от това, което написа...

П.П.: Но пък за сметка на това ти открих 3 (три) грешки в едно изречение  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2215/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2108
Теми: 135



Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #20 -: Четвъртък, 31 Юли, 2014, 11:16:12 »
ОтговорОтговор

Илчев дай с прости изречения, че сложните нещо не ти се получават - нищо не разбрах от това, което написа...

П.П.: Но пък за сметка на това ти открих 3 (три) грешки в едно изречение  Ухилен

     Пази ги за себе си, след няколко седмици пак да ги повториш. Инак ако ги посочиш може да не можеш да удовлетвориш психическа или вече физиологическа потребност.

     Знаете какви "хора" привличат паркингите за камиони. Знам какво търсят! Съжалявал съм ги, при толкова жени...?! Питам се понякога какви "хора" привличат шофьорските форуми. Не знам какво точно търсят!?

П.П. Въпросът не е към някой, който е никой. Той може да не съзнава!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!