Слизането от кабината
Форум на българските шофьори
Събота, 20 Април, 2024, 14:03:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слизането от кабината  (Прочетена 7270 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #15 -: Неделя, 22 Май, 2011, 12:54:14 »
ОтговорОтговор

Момци мисля,че на кой как му е удобно така да слиза,лично аз по-скоро скачам отколко да слизам,по-важно е мисля преди да слезнем какво се случва  Намигване,че аз за разлика може би от вас имам познат колега с пирон в крака.

И от "MAGNUM" ли ?  Шокиран

ЛЕКИ ПЪТИщА !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Неделя, 22 Май, 2011, 12:54:14 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #16 -: Неделя, 22 Май, 2011, 13:44:34 »
ОтговорОтговор

  То е ясно с лице към кабината и главата отгоре, краката отдолу. Както мечките слизат от дърво. Сега карам Магнум, май пода на кабината е най-висок. Има и не лоши неща. В казармата се казваше: "Тук има и хубави неща, отпуски и накрай уволнение."
  Не случайно на един сервиз пишело: "Рено, Пежо, Ситроен и с*ирки, не правим."

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Неделя, 22 Май, 2011, 13:44:34 »

 Активен
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #17 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:17:40 »
ОтговорОтговор

  То е ясно с лице към кабината и главата отгоре, краката отдолу. Както мечките слизат от дърво. Сега карам Магнум, май пода на кабината е най-висок. Има и не лоши неща. В казармата се казваше: "Тук има и хубави неща, отпуски и накрай уволнение."
  Не случайно на един сервиз пишело: "Рено, Пежо, Ситроен и с*ирки, не правим."

Тоя сервиз явно доста е патил ....  Ухилен Ухилен Ухилен
Аз се надявах ,като караш Магнум да споделиш някоя интересна случка с кабината ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2368/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #18 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:20:54 »
ОтговорОтговор

там проблема е дошъл и от друго,Румънските колеги са прости и затова е забравил че кара Магнум Ухилен

Чудя се дали да класифицирам изказването ти като обидно и да го изтрия, но тъй като не е персонално насочено към никого, ще го оставя и ще ти дам възможност да обясниш на мен и на останалите защо мислиш по този начин?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Volvo FH16 700
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +21/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 108
Теми: 3



Активност
0%

Volvo FH™ Trucks Fan


WWW Ел. поща
« Отговор #19 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:28:54 »
ОтговорОтговор

там проблема е дошъл и от друго,Румънските колеги са прости и затова е забравил че кара Магнум Ухилен

Чудя се дали да класифицирам изказването ти като обидно и да го изтрия, но тъй като не е персонално насочено към никого, ще го оставя и ще ти дам възможност да обясниш на мен и на останалите защо мислиш по този начин?
Първо,защото го казах просто на майтап,и второ щото съм чувал израза "като румънски тираджия" да се употребява за опасни шофьори,също и "като албански тираджия" съм чувал

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2368/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:33:52 »
ОтговорОтговор

Не споделям мнението ти, но пък съм готов да ти предоставя възможността да го изразиш! Според мен това са някакви размишления, които по никакъв начин няма да ти помогнат да се почувстваш по-голям "тираджия" от който и да е румънец. Но това си е твое мнение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Volvo FH16 700
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +21/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 108
Теми: 3



Активност
0%

Volvo FH™ Trucks Fan


WWW Ел. поща
« Отговор #21 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:42:31 »
ОтговорОтговор

Както казах казах го просто на майтап. Нито ги знам кой колко добър тираджия е, румънец, албанец, естонец или какъвто и да е. И освен това напомням, че аз все още нямам книжка за камион така, че и не се правя на голям шофьор. Всичко го казах просто на майтап, а вие си го приемайте както си искате.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Май, 2011, 18:42:30 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2368/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Неделя, 22 Май, 2011, 14:46:02 »
ОтговорОтговор

Добре, пожелавам ти да изкараш книжка за камион и да станеш много добър "тираджия". Приемам мнението ти като шега и приключвам спора с най-добри чувства.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #23 -: Неделя, 22 Май, 2011, 15:11:19 »
ОтговорОтговор

Моето мнение по темата: всеки да слиза на кой, както му е удобно!
Изпитано: бързах да преварим „абито" на Калотина и ще слизам с гръб към кабината. Като се хлъзнах, паднах по гръб!
Смях за колегите, срам за мене! Сега си слизам без да бързам, като стар шофер-тежко, тежко!
 На Фернети(Италия) бях свидетел на слизане от типа „падащ лист"!
 Имало е случаи руснаци и поляци да слизат и през прозореца-дали е вярно това?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 22 Май, 2011, 15:19:05 от BoBy_BoY » Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2368/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: Неделя, 22 Май, 2011, 15:27:28 »
ОтговорОтговор

Завърти очи Завърти очи Завърти очи Сигурно колегите са се чудили да се смеят ли или да плачат. Надявам се, че нямаш никакви негативни последствия от това "слизане"...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
НЕКАДЪРЕН ТРАКТОРИСТ
Гост
« Отговор #25 -: Неделя, 22 Май, 2011, 18:08:58 »
ОтговорОтговор

Да си спамна,значи някой по-нагоре ме пита и от магнум ли?Отговора е не съм се качвал никогиш на таквоз возило ,тъй че не ,но от премиум отговора е да,както казах аз по-скоро скачам тъй че .......не знам как да Ви отговоря,но пак казвам всеки може да си слиза ,както му е удобно има колеги е кой как го влечене ползват степенките а джантата ,тъй че кой как го влече така си слиза. Намигване
Относно лафовете да Намигване се уточним,лафове от изброените по-долу приемат ли се за обидни?
-тираджия
-като арабин у пустиня
-аз кога съм карал камион ,ти си бил на баща ти у...
-споменатите(румънски и албански тираджия)
-Дападжия
-карацур
и т.н.Питам за да не сгазим луко с некой,,матаджия,, като се сдръглям,иначе тракторист си е нещо нормално,като лаф и който го ползва да се приема ,че визира мойта кадърна особа.
-също,да питам и думи от сорта ;)на -онбашия,газда,бос,агроном ,капо и т.н. как се възприемат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #26 -: Неделя, 22 Май, 2011, 18:48:04 »
ОтговорОтговор

Моето мнение по темата: всеки да слиза на кой, както му е удобно!
Изпитано: бързах да преварим „абито" на Калотина и ще слизам с гръб към кабината. Като се хлъзнах, паднах по гръб!
Смях за колегите, срам за мене! Сега си слизам без да бързам, като стар шофер-тежко, тежко!
 На Фернети(Италия) бях свидетел на слизане от типа „падащ лист"!
 Имало е случаи руснаци и поляци да слизат и през прозореца-дали е вярно това?

  Този линк, го бях пуснал и в друга тема, но показва вид слизане:
http://vbox7.com/play:a6278850

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
BoBy_BoY
Потребител герой
*****

Рейтинг: +140/-55
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Netherlands Netherlands

Публикации: 825
Теми: 45



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #27 -: Неделя, 22 Май, 2011, 19:17:28 »
ОтговорОтговор

Моето мнение по темата: всеки да слиза на кой, както му е удобно!
Изпитано: бързах да преварим „абито" на Калотина и ще слизам с гръб към кабината. Като се хлъзнах, паднах по гръб!
Смях за колегите, срам за мене! Сега си слизам без да бързам, като стар шофер-тежко, тежко!
 На Фернети(Италия) бях свидетел на слизане от типа „падащ лист"!
 Имало е случаи руснаци и поляци да слизат и през прозореца-дали е вярно това?

  Този линк, го бях пуснал и в друга тема, но показва вид слизане:
http://vbox7.com/play:a6278850
Ами, като руснак по време на пауза на Фернети(Италия)! Само че в паркирано състояние!
На този клип долу след като преключи има един ужас..., мани-мани! Не знам къде е снимано това!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2247/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #28 -: Неделя, 22 Май, 2011, 22:22:01 »
ОтговорОтговор

  Как забравих най-важното, само за Рено Магнум, важи. Преди да слезете или да се качите, с гъбичка се минават тръбите или слагате ръкавици. Мисля, ако не беше тази голяма недомислица със стъпалата за качване, вероятно щеше да е много по-добро мнението, за този камион. Ама в случая, не тези френски работи харесваме.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
SOLAR
Потребител герой
*****

Рейтинг: +234/-16
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Belgium Belgium

Публикации: 530
Теми: 53



Активност
0%

ЛЕТИМ ПО ПЪТИЩАТА БЕЛИ


encho.ganev
« Отговор #29 -: Понеделник, 23 Май, 2011, 13:25:41 »
ОтговорОтговор

Четейки тези слова, после много ръчкане у главата, ми доде мисъл, де съм чел нейде: Викам ти дъще, сятай съ снао.
Да знаат писачите ко требе да се пише тука. Ама шъ го пиша до твоя милост, щот гуми имаш широко скроени.

Да си спамна,значи някой по-нагоре ме пита и от магнум ли?Отговора е не съм се качвал никогиш на таквоз возило ,тъй че не ,но от премиум отговора е да,както казах аз по-скоро скачам тъй че .......не знам как да Ви отговоря,но пак казвам всеки може да си слиза ,както му е удобно има колеги е кой как го влечене ползват степенките а джантата ,тъй че кой как го влече така си слиза. Намигване
Относно лафовете да Намигване се уточним,лафове от изброените по-долу приемат ли се за обидни?
-тираджия
-като арабин у пустиня
-аз кога съм карал камион ,ти си бил на баща ти у...
-споменатите(румънски и албански тираджия)
-Дападжия
-карацур
и т.н.Питам за да не сгазим луко с некой,,матаджия,, като се сдръглям,иначе тракторист си е нещо нормално,като лаф и който го ползва да се приема ,че визира мойта кадърна особа.
-също,да питам и думи от сорта ;)на -онбашия,газда,бос,агроном ,капо и т.н. как се възприемат.

0-о, Високостоящий на К-700, Трактористе. О-о Потребителю Герой,   И Ваша милост, колеги дет` четете туй дрънкáние мое.

И язи, ше шарнем писание одно. За думите и фразите, за сказание и писание.
Поради липса на работа у време на отпуск, щракам со копчета у една машинка де е напреде ми.
Щракам си язе у нея и съ показа едно картинка де пише у него Жаргон-Уикипедия.
Та тамо е писано о слова и бращолевения по-дълги, че могут да се изричат между нас кат си ортуваме у хана де спираме за отмора. Де сме най-силни кога ударим парцуца.  Ама нашио шеф  е турил один Правилник и не дава съ пишат тез словоизлияния.
То е така, щот оня де ми води одно дело у съда рече и отсече: Казаното се забравя, ма писанието остава.
Затуй написал е тез слова Admin-а, де са долу на нашо камьонджи-мераклия:
 
там проблема е дошъл и от друго,Румънските колеги са прости и затова е забравил че кара Магнум Ухилен
Чудя се дали да класифицирам изказването ти като обидно и да го изтрия, но тъй като не е персонално насочено към никого, ще го оставя и ще ти дам възможност да обясниш на мен и на останалите защо мислиш по този начин?

А на утрешнио ден, де наш славянски празник е, да се веселим, но и да се сетим, че наш`та АЗБУКА с добра е и требе не само да имаме гордост от нея, но и да пишем как са ни отредили по-умните глáви.
И ша Ви кажа мерси, де си губите времето да четете тез писания и времето на баш началнико, да драска с червенио молив отгоре.
И ша Ви желая по-малко кал по пътя, по малко дупки и коловози и да не ви запре заптието.

ЛЕКИ ВАМ ДРУМИ НЕЗНАЙНИ !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Понеделник, 23 Май, 2011, 13:47:55 от SOLAR » Активен

Етикети:
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!