Русия
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 13 Юни, 2024, 22:26:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Русия  (Прочетена 142051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
3df
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 4



Активност
0%


« Отговор #315 -: Сряда, 22 Април, 2015, 17:51:05 »
ОтговорОтговор

Хубава тема. Тя показва що сме на това дередже. Толкова сме различни в мисленето и толкова разединени. За това ще ни яхат и ще ни се подиграват всички.

В един друг форум прочетох едно изказване от преди век:

"Гяурите са си гяури. Подариха им държава, а те не могат да я я задържат (опазят)

Още в първите постинги накой бе казал, че истинския пртазник трябва да е съединението. Да ама ако нямаше 3 март нямаше да да има 22 септември.

Не били загинали 200 000 руснаци. Но са загинали 38 000 руснаци, финландци, румънци САМО ПРИ ПЛЕВЕН. Колко тона злато струват 38 000 живота??

Русия ни грабила 45 години по татово време. То дали има какво да се граби от БГ . КАто с една две целувки ТАТО взимаше огромни заеми , петрол и какво ли не от руснаците. Сега сами си дадохме Мариците на Хамериканците с гарантирани печалби за 35 години.
Коритаров май забрави кога беше в Свободна европа и за коя държава работеше.
Цар Борис е казал:
"Винаги с Германия - никога срещу Русия"

Бат Бойко вика: Не ни трябва Бургас-Александрополис,
Не ни трябва Син Поток
Не ни трябва Южен поток
Не ни трябва Белене
Не ни трябва Кремиковци.
За това пускате и тука теми, каке в Англия и Европа и търсите(търсим ) да работим на запад.
Между другото питайте някои колеги, които го карат, какво е това "Аноден шлам"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #315 -: Сряда, 22 Април, 2015, 17:51:05 »

 Активен
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +987/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« Отговор #316 -: Сряда, 22 Април, 2015, 20:57:57 »
ОтговорОтговор

Споменахте няколко абсолютно неверни твърдения. Нека ги отбележим:
1. Изграждането на петролопровод "Бургас - Александруполис" беше отменено, защото имаше референдум, на който 96.77% от гласувалите жители на община Бургас, отговориха отрицателно. И постъпиха изключително прагматично - екологичните рискове са значителни, а транзитните такси - нищожни.
2. По повод на газопровод "Южен поток", нито едно българско правителство, включително и сегашното, не депозира отказ от проекта. Българската страна никога не успя да категорично да се позиционира срещу "тръбата". Всъщност прекратяването беше от Русия и именно федерацията самостоятелно се отрече от строителството на газопровода.
3. Съединението на България е осъществено на 1885.09.06.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #316 -: Сряда, 22 Април, 2015, 20:57:57 »

 Активен
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #317 -: Сряда, 22 Април, 2015, 23:24:46 »
ОтговорОтговор

Споменахте няколко абсолютно неверни твърдения. Нека ги отбележим:

2. По повод на газопровод "Южен поток", нито едно българско правителство, включително и сегашното, не депозира отказ от проекта. Българската страна никога не успя да категорично да се позиционира срещу "тръбата". Всъщност прекратяването беше от Русия и именно федерацията самостоятелно се отрече от строителството на газопровода.


 Аха..... това е "официалната версия". И съм напълно убеден, че 99,99% от хората ( в ЕС, България, а и Русия) имащи поне 2 грама мозък в главата си, много добре знаят, и им е кристално ясно - ЗАЩО ВСЪЩНОСТ се случи така!!!
 А той "сеира" продължава.... нищо не е свършило, споко...!

 Лично на мен ми е изключително интересно, като тази тръба стигне първата държава от ЕС за в бъдеще ( в случая Гърция) , ДАЛИ ОТ ЕС ЩЕ ПИЩЯТ така, както го направиха чрез папагалите си в Брюксел, а и в България?!
 И какво ще последва реално от това. И как ще се изпълни проекта тогава. И коя ЕС държава ще взима милиони от такси....  Намигване ! И какво ще бъде отношението към нея в геополитически аспект. И още 100 неща... И не, това няма да е България!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #318 -: Сряда, 22 Април, 2015, 23:55:39 »
ОтговорОтговор


За това пускате и тука теми, каке в Англия и Европа и търсите(търсим ) да работим на запад.
Между другото питайте някои колеги, които го карат, какво е това "Аноден шлам"
Мнооо тъпо.
Понеже тоя камък е в моя двор, защо сме забегнали и защо пускаме теми - ами защото бащите ни и дедите ни се целуваха за нефт и рубли, вместо да работят, и чакаха да да им подарят палат, вместо да запретнат ръкави и  сами да си построят къща. Ако бяха 2-3 поколения назад работили, ако имаха правилен поглед върху живота, днес сигурно и аз щях да си стоя в малкия град от който съм и да си работя.
А не да сте се втурнали всички софиянци да ставате, а ние дето работим в чужбина сме ви черни.
Селата опустяха от тарикати като вас, а не от бачкатори като нас. И на мен не ми се работи в чужбина, ама кво да правя като милата татковина пълна с такива хитреци като вас.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #319 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 01:23:58 »
ОтговорОтговор

Колос на Българската политика и държавност. Всички след Стамболов, до Живков и след него са само бледи измекяри, Изслушайте интервюто, дори и да мислите Живков за враг и тъп селянин и неграмотник.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=caTqHb9HJr0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=caTqHb9HJr0</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
3df
Младши потребител
**

Рейтинг: +39/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 4



Активност
0%


« Отговор #320 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 08:09:16 »
ОтговорОтговор

Не хвърлям камъни по твоя двор (браво за това, което правиш  в една друга твоя тема). Но не трябва да се отрича направеното по онова време.
Като тръгнеш по магистралата София Ботевград има няколко села и вилни зони с 2 - 3 етажни къщи. Да празни са сега  щото хората ги няма избягали на запад. (Тия села и вилни зони не са единствените. В цяла България е така - построени къщи след 1960 г.) Като се пътува към  Сърбия в ляво е Сливница пак такива къщи. Значи не е било толкова зле. Може би се крало много - цял народ
крадеше- може би.

Друг пример. Град Лом.
Захарен завод - вече сравнен със земята
Електрокарен завод- вече сравнен със земята
Военен завод- вече сравнен със земята
Метал снаб- вече сравнен със земята
Пристанище- почти вече сравнено със земята
И още няколко малки фабрики - вече сравнени със земята

Разбира се не тъгувам по онова време
Ама захарния завод правеше захар от цвекло произведено в региона. И до сега помня планините от цвекло седящи  на полето през януари - свръх производство.
Електрокарния завод работеше. Друг е въпроса, че може би не сме произвеждали качествено. Ама май не е така защото и чак в Сингапур сме ги продавали. (Заводи като Хидравлика Казанлък И Кремона Казанлък и сега продават в целия свят.)

Пристанището в Лом работеше. Въглища Метал и други стоки. Сега е умряло та умряло.
По селата в монтанско се произвеждаха домати за консервната в Бойчиновци сега май и тя сртавнена със земята.
Тъпите руснаци ни направиха ядрена енергетика и сега тя не ни трябва.

Като отивате (отиваме на запад) това е защото там икономиката явно върви. Ама и те не искат да бачкат щом за нас има работа.

Пак казвам не милея за онова време но смисления живот ми мина 25 години в "демокрация" и сега 10 години преди пенсия трябва да сменям професия. Да единствено и само за пари.
ЗА това се дразня от:

- не ни трябва.

Ааа за Белене бат Бойкло вика гьол!!
Неговия министър Добрев вика централата е 80 % готова.
Да и на снимките на Белене личи, че е така.
Но....  -не ни трябва.

Пак ще попитам.
Наши колеги  карат от Челопеч/Мирково  на запад до Хановер "Аноден шлам"
Когато разберете, какво е това ще си отговорите за какво им трябваме на западяците и защо политиците ни викат:
-Икономика не ни трябва.
 

 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #321 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 08:37:44 »
ОтговорОтговор

О
Мнооо тъпо.
Понеже тоя камък е в моя двор, защо сме забегнали и защо пускаме теми - ами защото бащите ни и дедите ни се целуваха за нефт и рубли, вместо да работят, и чакаха да да им подарят палат, вместо да запретнат ръкави и  сами да си построят къща. Ако бяха 2-3 поколения назад работили, ако имаха правилен поглед върху живота, днес сигурно и аз щях да си стоя в малкия град от който съм и да си работя.
А не да сте се втурнали всички софиянци да ставате, а ние дето работим в чужбина сме ви черни.
Селата опустяха от тарикати като вас, а не от бачкатори като нас. И на мен не ми се работи в чужбина, ама кво да правя като милата татковина пълна с такива хитреци като вас.



Краси, правиш впечатление на интелигентен мъж, а не можеш да видиш елементарни неща.

Имаш ли представа колко са НОВОПОСТРОЕНИТЕ предприятия в Благоевград за последните 25 години?

Ще ти отговоря, не повече от няколко. Имаш ли представа каква икономика кипеше в този град до началото на 90-те? Ще ти отговоря отново.

Завод за механични конструкции с около 3000 души персонал, Завод за съобщителна техника също с около толкова.
Завод за измервателни уреди и инструменти, който осигуряваше например шублерите и микрометрите на цялата държава.
Свинекомплекс с 80 000 животни. Кравеферма със стотици елитни крави.

Бирена фабрика. Млечна промишленост. Завод за безалкохолни напитки.
Обувна фабрика, произвеждаща маратонки Адидас за вътрешния пазар и за износ.

Цигарена фабрика, която е едно от малкото останали работещи предприятия, ясно по какви причини.
Всяко предприятие разполагаше с почивни станции на море и планина, а картите за почивка бяха на символична цена.
90% от изброените предприятия вече не работят, а приватизаторите им отдавна тънат в разкош и охолство.

Манипулираш аудиторията с това "А не да сте се втурнали всички софиянци да ставате". Кога започнаха да стават софиянци? До 1989 година, за да живееш някъде, имаше изискване за жителство.

И накрая, можеш ли да ми посочиш едно нещо, което не се произвеждаше в България до 1989 година?

P. S. Един материал за "перестройката" на Горбачов.

http://topwar.ru/73722-gorbachev-otkazalsya-ot-sovetskogo-civilizacionnogo-proekta-i-privel-sssr-rossiyu-k-katastrofe.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #322 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 11:00:00 »
ОтговорОтговор

Споменахте няколко абсолютно неверни твърдения. Нека ги отбележим:
1. Изграждането на петролопровод "Бургас - Александруполис" беше отменено, защото имаше референдум, на който 96.77% от гласувалите жители на община Бургас, отговориха отрицателно. И постъпиха изключително прагматично - екологичните рискове са значителни, а транзитните такси - нищожни.

Тук си жертва на манипулация, както и 99% от гласувалите на референдума.Случайно съм запознат с проекта на профисионално ниво(не медийно), просто така се случи. Относно екологичните рискове. Няма такива, просто са нулеви. Транзитните такси, не са чак нулеви, но някак си се скриха едни други такси наречени пристанищни, които съизмерими с транзитните, са с около 70% повече, а двете събрани си беше един заслужаващ внимание приход. Този смешен референдум, беше толкова смешен че е съизмерим единственно с другата смешка...референдума за атомната енергетика.
Няма да се впускам във тената за вредата от еколозите, че направо ми се повръща, еле пък глобалното затопляне.............но това са все други теми

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #323 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 12:21:01 »
ОтговорОтговор

Аз Админчо съвсем не съм интелигентен, само правя впечатление.
Хубаво си изброил за Благоевград. Аз мога да ти изброя сигурно двойно за Видин, но не е в това въпроса. Аз може и да съм тъпо парче, обаче от всичките тия дейности, нито една няма западно експортна насоченост. Дори и да има, то тя е с ниско качество и насочена единствено за СИВ. Верно голям пазар, няма спор. Да имаме такъв пазар, Европа ни не требва! Но това, което всички вие интелигентно пропускате, е че няма сигурни пазари. Пазар се постига само с КАЧЕСТВО. Каквото ние не притежавахме.
И за това и всяка приватизация беше обречена на провал. И ти да приватизираш неперспективно предприятие, и ти ще го разпродадеш. Много предприятия нямаха никаква стойност, работеха на абсолютни загуби, стари или никакви технологии, лошо качество на продукцията, липса на пазари.
И понеже сме в транспортен форум, да ви разкажа за САС Грамада, Видинско, където моя баща беше шофьор.  (САС идва от смесено автостопанство). Пълна трагикомедия. Кво да приватизираш, 10 разбрицани мадари, 5 фалирави европи, 4 валяка и некоя газка... всичко това нямаше никаква стойност, приватизатора днес използва само халетата и си държи тракторите там.
Истината е, че българската икономика беше НЕКОНКУРЕНТНОСПОСОБНА, дори Поляците и Чехословаците бяха далеч пред нас, понеже не се целуваха толко с Брежнев. Правеха си някакви пазарни сметки.

Какво не произвеждахме? Не произвеждахме украински самолети, не произвеждахме полски и румънски локомотиви, не произвеждахме западни автомобили (дори и източни.. с изключение на едно усрано булгаррено), не произвеждахме декове Унитра, но имахме Корекоми, не произвеждахме източногермански емзетки и симсонки, но внасяхме ижета, не произвеждахме Яви, внасяхме си ги.
Чакахме за коли по 10 години да излезе вноска
А имахме износ, бомбирали домати за съветския пазар. Колко да се оправдаят 600 000 000 -те милиона рубли ежегодна помощ.
Не продавахме на никой нищо, освен на СССР, и кога дойде момента на Горбачов, умряхме. Човека спре кранчето, по негови си съображения, и ние увиснахме като прани гащи.
Ама вие сериозно ли не помните тези неща? Сигурно помните кинопрегледите преди руските филми? Ама там нещата бяха много нарисувани бе хора! Събудете се бре!
Мен ме бройте тъп, но аз рисувани филмчета не гледам.

Всичко което е имало стойност в България е съсипано през първите години след 9-то септемврииския преврат. После е построено нещо, от което просто не сме логическа нужда. С малки изключения, които и сега работят. Не всичко приватизирано е унищожено.




Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2446/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
1.2%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #324 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 12:57:10 »
ОтговорОтговор

Не спираш да лъжеш. Ама толкова много лъжеш, че чак започвам да се притеснявам да не би сам да си вярваш.

http://www.omda.bg/public/biblioteka/dimitar_ivanov/ot_9_do_10_pazar_targovia_b.htm

http://www.novazora.net/2010/issue37/story_06.html

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #325 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 13:18:05 »
ОтговорОтговор

Краси, разкажи за СОМАТ Видин, все пак транспорт.
Това че икономиката ни е била неконкурентно способна са измислици на "демократите"
Аз например си спомням едно предприятие наречено Океански Риболов, работеше за Японския пазар и само от него носеше на страната приход от порядъка на 270 милиона долара/месечно. Качеството на продукцията беше на Японско ниво, за което гарантираха представители на фирмата с личния си печат. Та в това предприятие 70% от моряците в технологична команда бяха цигани. Факт е че всички от тях бяха с минимум средно образование, да не говорим че децата им се изучиха като вишисти. Но това беше при социализма, когато за 6 месеца си купуваше апартамент и кола. Разбира се ако си малко по-разстропан, иначе за около година апартамент и две за кола.
Няма да засягам друга една позната ми промишленост, носеща по два милиарда доход на година, чийто разработчици измислиха първи в света дизел да работи вертикално плюс първата газова система на дизел, чиято разработка наречена стършел обогати един измекяр наречен Ст.Ганев.
Да говоря ли за нефтопреработващата ни индустрия начело с Нефтохим? Или за външнотърговските ни дружества начело с Тексим?
Така че бъди реалист, а не заслепен антикомунист. Плюс в България никога е нямало Комунизъм, а градихме социализъм.
Още за Народния съд. Много сериозна историческа грешка се допуска като се твърди че съдът е дело само на комунистите. Някак се пропуска че по него време на власт е Кимон Георгиев с правителство на Отечественния Фронт. В който комунистите са трима, останалите до 14 са от партия Звено и Земеделци.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
Красимир Тодоров
Гост
« Отговор #326 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 14:22:06 »
ОтговорОтговор

Николай, по-голем конспиративен теоретик от тебе няма.. как па знаеш всичко за всички. Дедеееее... направо... Ухилен ... немам думи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Hino
Старши потребител
****

Рейтинг: +190/-9
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 348
Теми: 6



Активност
0%

iYi


« Отговор #327 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 14:34:02 »
ОтговорОтговор


 Красимир Тодоров, мойте уважения, ама всичко това което си написал.... да те запитам.... вярваш ли го като го пишеш??
 Толкова глупости и неверни неща, извъртяни по призмата на пропагандата , отдавна не бях чел. Е, не чак толкова отдавна де. Разберете, докато не излязете от кутийката, в която мнозинството от масите е набутано от цялата система...... нищо добро не ви чака!!!

 Били сме неконкурентни викаш. Един от буквално СТОТИЦИТЕ примери да ти дам може ли? За СоМАТ ясно, те там са били абсолютно неконкурентноспособни :-)) , но за БМФ нещо да ми кажеш? Че някакси не с 243 ( официалният брой 1989г) , ами с над 350 кораба ( говорим БЕЗ БРП!!!) явно е било плод на "пълна случайност" това че въобще са съществували, нали?
 За Девня няколко думи да ми кажеш? Пълна неконкурентноспособност.... 50 завода..... словом - ПЕТДЕСЕТ!!! Малцина са тези от вас ,които знаят, че автопарка на целият комплекс Девня, наброяваше между 4500-5000 машини  Намигване !

 Викаш навънка много качествено.... всеки продукт направо ври от качество :-))). Защо ли пък аз мога да споря до утре за "евроГейското качество" и да давам примери за --> ПРОГРАМИРУЕМИЯТ РЕСУРС на болшинството от ЕС продуктите?! За ГМО-тата нещо да кажеш? Вкусни ли са ГМО доматите на кралицата,а?  Ухилен Пък то да бяха само доматите.....  Апропо, знаеш ли кой е човека положил основите на ТОЧНО ТОЗИ ТИП бизнесмодел в глобален мащаб? Знаеш ли?

 Можем да спорим до утре по тези теми и особенно аз  Ухилен. Само на мен едно не ми е ясно. Колкото точно СЛЯП трябва да е човек, че да не види разликата на това какво беше до 89-та, и сега, вече 25 години..... И каква е тази разлика, положителна или отрицателна.
 
 Поставена отново в едно изключително трудно положение, след управлението на ЧУЖДИТЕ индивиди от фамилия Кобург, България, 44-та година премина към комунизъм ( пардон социализъм...или там каквото се води, все е еврейска система!). Добре или не, аз не съм "фен" на това въобще, да е ясно , за 45 години, поставена в ТОГАВАШНАТА геополитическа ситуация, майка България ( управлявана дори не от интелигенцията си, защото тя бе избита!!!, а буквално от селяни ....поне в началото) , бавно и методично от предпоследна в комунистическият блок, отиде в 3-ката и това е фактология без нужда от спор!!! Всичко благодарение на нашите бащи и майки.... Апропо, това култово интервю с Бай Тошо , колкото и да е старо, винаги е предизвиквало фурор.... Защо ли ? Всичко което казва човека е истина.... абсолютна истина.
 Между другото.... да "запитам" ако позволите... Ако беше жив Бай Тошо сега.... и имаше избори..... колкото точно процента щеше да вземе той, ако се беше кандидатирал? Просто ей така ..."а литъл бит куесчън, плиииз"  Намигване !
 
 Та за 25 години "евроГеиска" демокрация какво стана? Минахме от единият лагер в другия. Е? Как е в другия господа? Направо "цифнахме и вързахме".... То тук само мир и любов. Прекрасен живот..... чудо и приказ....!!!

 Истината е, че си бяхме една прекрасна средно ( НЕ МАЛКА) европейска държава, и ако не беше такъв сценария на чифутите, ние имахме всички условия да се развием прекрасно след 1989. Да, ама не...

 Всичко премина в "частни" ( тоест "ново-партийни") ръце, посредством редица схеми , всички ги знаем какви са. Но те произтекоха от ЗАПАДА, измислени и осъществени точно от западните методики, това не го забравяйте!!! Отделно си спомнете ЕВРЕЙНА Луканов , как докара Ран/Ът, да ни оправят "икономически" :-)))). Е, оправиха ни..... още си ближем раните .....
 
 След това се унищожиха по реда на номерата - промишлеността (и в една не малка част от случайте, това се направи отвън само и само за да нямат КОНКУРЕНЦИЯ, има мнооооого такива случай), селското стопанство, образованието, медицината, ..и още 100 неща който не пиша сега..... .... респективно падна много морала на хората, подпомогнат от реалната НАЛОЖЕНА ситуация в страната, както и от "прекрасното" и мноооого "полезно" чуждо влияние...  , дойде "чалга културата", младите, цвета на нацията избягаха, а тези който останаха се превърнаха или в малки курви,или в "баткИ" ..... Мангалите имат повече права от нас българите. Те са изцяло продукт на тази така "Убава" модерна система. Те са метод за деградиране на обществото и практически са една цъкаща етническа бомба, която може да гръмне всеки един момент. Замислете се просто!!!
 
 Отделно се наройха стотици НПО-та които единственото което правят е да ПЛЮЯТ по българина и да допринасят за деградирането на обществото и за обезличаване на българина ( включително и българският дух) по всички фронтове....
 
 Изредиха се политици, абсолютни пионки и ДОКАЗАНИ БОКЛУЦИ служещи единствено и само на чужди интерси. Освен това пълно недоразумение, което ни "оправи за 800дни", се намърдаха и не един и двама чисти еврей на топ постове в политиката (Паси, Станишев и т.н.) . РЕзултата е налице. Както и резултата от управлението на ключов пост, на министърчето - Николай Младенов - официално служил в иСраелската армия ( знаехте ли го това?) !!!

 Златото за което стана дума , от Чепопеч ( и не само) е буквално "обира на века". Получаваме 3,5% ( а дълго време бяха 1,5%) !!!!!!!!! от количеството което тези "приятели на България" от Дънди прешъс металс ОБЯВЯТ. Контрол от страна на държавата -НЯМА!!! Колкото те кажат!!!! Става дума за МИЛИАРДИ ... НА ГОДИНА!!! Отделно всичко ДРУГО което е покраи златото , съвсем официално - НЕ СЕ заплаща от тези чифути мръсни ( доказали сме, че са еврейска компания, клон на Ротшилд с канадски адрес!!!) !

 ......това е само малка част от РЕАЛНОСТТА след 1989г. Е..... как е? Добре ли е "новият модел", довел до всичко това.... и още 100 неща които забравих, понеже пиша на прима виста?
 
 Само мога да кажа като лично мнение --> ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА МРЪСНА ( без грам извинение) НА ВСИЧКИ КОИТО ДОВЕДОХТЕ МАЙКА БЪЛГАРИЯ ДО ТОВА НИВО. А всеки които си мисли, че ние сме "мързеливи" и "неспособни" и тем подобни ГЛУПОСТИ...... спокойно може да се ...застреля!!! Били сме, сме и ще бъдем един от най-великите народи. Въпреки цялата пропаганда и помия която ни изливат....!!!
 И съвсем скоро ще има "втора Варна". Когато ние варненци, се надигнахме срещу ТИМ ( защото той протеста започна срещу ТИМ и управлението им във Варна.... нещо удобно премълчавано от всички медий) , а след това се вдигна цяла България и напрактика свалихме "краля слънце" - урода застанал в поза партер пред господарите си а.к.а. ББ , някой индивиди много се уплашиха.... Е, ПАК ще се уплашат. Рано или късно пак ще стане.... И жална им майка тогава  Намигване!

 И последно, всеки които си стой навън, избрал "мекото на хляба" и плюе по България.... в мойте очи , без да ангажирам никого с мнението си, е просто един --> безроден продажник!!! Говоря хора който плюят по страната си и трайно са емигрирали от нея, а НЕ тези на временна заетост някъде и НЕ скъсали всички връзки с родината си!!! Това са обречени хора.... без род, без национално самосъзнание, ВСЕКИ ЕДИН индивид е обречен!!! Лично мнение.
 
 Мястото на българите, на всички сънародници е в БЪЛГАРИЯ!!! Но и НЕ да стоим и спим и да се съгласяваме с всичко. НЕ. ЩЕ "бучим" и ще викаме като гърците ако трябва, но нетрябва да се оставяме да ни "клатят", така както го правим вече 25 години. Защото ние вече може да сме "бита карта" ( аз не че съм чак толкова дърт де  Смотан) , но децата ни Ъ? Те какво? За тях какво ще е ....

 Просто се замислете. Ама си поставете ОБЕКТИВНИТЕ ФАКТИ налице и РАЗСЪЖДАВАЙТЕ САМОСТОЯТЕЛНО. Без някой ( които и да е той) да ви задава "готови констатаций" - НЕ. Сами мислете и си изградете мнението. Едва когато го имате, то ще можете да знаете какво искате и КАК да го постигнете. А не да се водите по течението.... точно това което искат "елитите"!

  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Donna e la logica ..... Lada e idraulica :-)
J_L
Старши потребител
****

Рейтинг: +273/-81
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 288
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #328 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 15:32:21 »
ОтговорОтговор

Николай, по-голем конспиративен теоретик от тебе няма.. как па знаеш всичко за всички. Дедеееее... направо... Ухилен ... немам думи

Не всичко и не за всички, но това тук го говоря от личен опит, все пак достатъчно съм поживял, че да имам какво да разказвам(пък и нали ми знаеш СиВиТо) Намигване Ама на барбекюто у ферарито:) та там повече. Не казвам че ще заобичаш комунистите, но поне ще се постарая да ти дам една идея търпимост и признание към тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

When I say “capitalism,” I mean a full, pure, uncontrolled, unregulated laissez-faire capitalism—with a separation of state and economics, in the same way and for the same reasons as the separation of state and church. | The Virtue of Selfishness
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +792/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #329 -: Четвъртък, 23 Април, 2015, 19:08:16 »
ОтговорОтговор

Пак ще попитам.
Наши колеги  карат от Челопеч/Мирково  на запад до Хановер "Аноден шлам"
Когато разберете, какво е това ще си отговорите за какво им трябваме на западяците и защо политиците ни викат:
-Икономика не ни трябва.
Българското злато от недрата на Балкана е това. На концесия заминава за жълти стотинки на запад, както всичко, което може да се изсмуче и продаде срещу усмивка по радиото от господаря.
А, и срещу раболепната надежда за подкрепа за още един мандатец, ако може. А народът - собственик и суверен, кучета го яли....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Етикети:
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!