”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 12:07:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев  (Прочетена 94728 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #15 -: Понеделник, 26 Октомври, 2015, 18:41:14 »
ОтговорОтговор

а на колегата му хвърлиха храна за 180лв.,защото била 3-та чанта и над 30 кг.

Тоя началник кво го бърка 2 или 3 чанти има колегата? Да не ги носи той на гръб?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Понеделник, 26 Октомври, 2015, 18:41:14 »

 Активен
Ivanovdriver
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 19
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #16 -: Вторник, 27 Октомври, 2015, 16:00:15 »
ОтговорОтговор

Много тежък му става микробуса с който кара по 7-8 шофъори на куп. Схемата е измислена с по-малко багаж така и така никой почти после не се връща за 2-ри 3 месеца да кара като види реално колко пари му влизат в сметката.  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Вторник, 27 Октомври, 2015, 16:00:15 »

 Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #17 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 15:48:16 »
ОтговорОтговор

Колеги,
Потресен съм от това, което чета. Аз работя във тази фирма от повече от 3 години. Нагледах се на на такива „ писачи“ на които единственото нещо, което им пречи, че трябва да се работи. В тази фирма колеги се „РАБОТИ“ и всеки който си върши работата е ценен и уважаван.В тази фирма има изградена система и организация, с която много малко фирми могат да се похвалят. Съжалявам за всички тия, които пишат че не им харесва, че в тази фирма се карат само нови камиони и ремаркета, че са оборудвани с всичко необходимо, че нарушения не се правят  /за три години имам 2 нарушения за които съм санкционирани двете фирмата си ги плати /, че за всяко нещо има на кой да се обадиш 24 часа, че те карат до камиона, че те взимат от него, че има къде да си оставиш багаж, че има офис в който да си предадеш документите, че заплатата си я получаваш на деня, на секундата / за 3 години нямам забавен лев/, че те обличат с работно облекло, че не се налага да мислиш за нищо освен да караш и да си спазваш времената.
Ако това ,колеги не ви харесва, почвайте работа при тези, които пишат тези глупости.Хора, които явно освен да мрънкат  и да пиша по нета друго не могат.
За три години се нагледах на такива във фирмата, които ги учехме и после бягаха, защото слушаха тези писачи и после се връщаха.Питайте всички тези които пишат, по какъв начин са се опитали да напуснат и да извъртят фирмата, но не им се отвори парашута, защото г-н Желев не е вчерашен.
Питайте ги тези тюфлеци един от тях седна ли да говори с някой от фирмата преди да напусне или просто не се върна, защото е слушал някой такъв „писач“ и после чака фирмата да бъде коректна с него.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #18 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 16:33:28 »
ОтговорОтговор

Няма да взема отношение в спора, но имам един въпрос. Подписват ли се други документи, освен трудов договор, длъжностна характеристика и в последствие заповед за командироване от новопостъпилите работници във въпросната фирма ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
getvarq
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 19
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #19 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 17:32:22 »
ОтговорОтговор

mantruck1957 а какво ще кажеш за коментара на kehlibara от 28.04.2015г.когато човека е дал дати и цифри или си подставено лице ли си или си си баш ЧОРБАДЖИЯТА.Прочете ли изобщо по предните страници или си ги пропуснал?И ако действително си колега дай опровержение на изложеното от 28-04.а след тоя коментар има и други айде обори ги да те видя.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hgv_driver
Старши потребител
****

Рейтинг: +82/-105
Неактивен Неактивен

Luxembourg Luxembourg

Публикации: 363
Теми: 8



Активност
0%

« Отговор #20 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 19:14:05 »
ОтговорОтговор

Колеги,
Потресен съм от това, което чета. Аз работя във тази фирма от повече от 3 години. Нагледах се на на такива „ писачи“ на които единственото нещо, което им пречи, че трябва да се работи. В тази фирма колеги се „РАБОТИ“ и всеки който си върши работата е ценен и уважаван.В тази фирма има изградена система и организация, с която много малко фирми могат да се похвалят. Съжалявам за всички тия, които пишат че не им харесва, че в тази фирма се карат само нови камиони и ремаркета, че са оборудвани с всичко необходимо, че нарушения не се правят  /за три години имам 2 нарушения за които съм санкционирани двете фирмата си ги плати /, че за всяко нещо има на кой да се обадиш 24 часа, че те карат до камиона, че те взимат от него, че има къде да си оставиш багаж, че има офис в който да си предадеш документите, че заплатата си я получаваш на деня, на секундата / за 3 години нямам забавен лев/, че те обличат с работно облекло, че не се налага да мислиш за нищо освен да караш и да си спазваш времената.
Ако това ,колеги не ви харесва, почвайте работа при тези, които пишат тези глупости.Хора, които явно освен да мрънкат  и да пиша по нета друго не могат.
За три години се нагледах на такива във фирмата, които ги учехме и после бягаха, защото слушаха тези писачи и после се връщаха.Питайте всички тези които пишат, по какъв начин са се опитали да напуснат и да извъртят фирмата, но не им се отвори парашута, защото г-н Желев не е вчерашен.
Питайте ги тези тюфлеци един от тях седна ли да говори с някой от фирмата преди да напусне или просто не се върна, защото е слушал някой такъв „писач“ и после чака фирмата да бъде коректна с него.


От километри си личи че си чорбаджия. Трябваше да отвориш рекламна агенция и щеше да имаш по-голям успех.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
nikolov1994
Начинаещ
*

Рейтинг: +6/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 42
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #21 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 20:40:54 »
ОтговорОтговор

mantruck1957 , как така един минус не можа да намериш в тая фирма бе Смотан Ти я изкара по бяла и от най-белите фирми  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #22 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 21:02:40 »
ОтговорОтговор

mantruck1957=Маринчо

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Shumaher15
Младши потребител
**

Рейтинг: +30/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 56
Теми: 3



Активност
0%

A,B,C,D,BE,CE,DE,Tк.т.,M


« Отговор #23 -: Четвъртък, 12 Ноември, 2015, 21:19:42 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен Ухилен Б.Б. ще им набира "кадри" от Мароко, Китай и т.н ......да си карат дрЪгелите сами всички ненаяли се " играчи" .... ще дойде време и ще се научат да ценят труда на шоферите, но дали ще доживее човек... не се знае

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
mantruck1957
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-13
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #24 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 12:49:22 »
ОтговорОтговор

Де да  бях Чорбаджията.... нямаше да се занимавам с такива... само искам да ми кажеш дали знаеш друга фирма в която още като започнеш и от първият месец имаш по 2 плащания. А за този със сложните обяснения дето и той самият се бърка ще му кажа, че в MG05 се плаща много просто
На 25-то число получаваш 50% от командировачните а другите 50% след 30 дни. На 10-то число заплата + 50% командировачни. Дано да не ти е сложно!!! А как ти ги превеждат като депозит или аванс кво значение има??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #25 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 13:27:38 »
ОтговорОтговор

Де да  бях Чорбаджията.... нямаше да се занимавам с такива... само искам да ми кажеш дали знаеш друга фирма в която още като започнеш и от първият месец имаш по 2 плащания. А за този със сложните обяснения дето и той самият се бърка ще му кажа, че в MG05 се плаща много просто
На 25-то число получаваш 50% от командировачните а другите 50% след 30 дни. На 10-то число заплата + 50% командировачни. Дано да не ти е сложно!!! А как ти ги превеждат като депозит или аванс кво значение има??

Звучи ми като обява за работа Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 13:29:16 »
ОтговорОтговор

Де да  бях Чорбаджията.... нямаше да се занимавам с такива... само искам да ми кажеш дали знаеш друга фирма в която още като започнеш и от първият месец имаш по 2 плащания. А за този със сложните обяснения дето и той самият се бърка ще му кажа, че в MG05 се плаща много просто
На 25-то число получаваш 50% от командировачните а другите 50% след 30 дни. На 10-то число заплата + 50% командировачни. Дано да не ти е сложно!!! А как ти ги превеждат като депозит или аванс кво значение има??

 Подписват ли се други документи, освен трудов договор, длъжностна характеристика и в последствие заповед за командироване от новопостъпилите работници във въпросната фирма ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Ivanovdriver
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 19
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #27 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 15:58:47 »
ОтговорОтговор

mantruck1957

От далече си личи, че не си наясно със схемата на ЕМ ДЖИ 05 или си сина на шефа. Защото толкова колеги изгоряха, че с твоите безумни писаници най-много и други колеги да повлечеш. ЕМ ДЖИ не само, че не плаща, а и се подиграва с достойството на шофъорите глобявайки ги за измислени неща, удържайки им пари без причина и какво ли още не. Бягайте надалече колеги.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #28 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 20:01:32 »
ОтговорОтговор

mantruck.... с удоволствие бих спорил с теб, но едва ли има смисъл... личи си че си от РОДАТА...( да, има хора които когато се качват в Вианото си сабуват обувките, като спрът на бензиностанцията им чистят прозорците и огледала и тн...) на тях аз им викам натегачи...Просто искам много неща да кажа, но в главата ми е плетеница... Относно плащанията кое му е точното Ъ?Ъ?, че заминаваш с празни документи без дати, без суми, без нищо, само с твоя подпис.. нямам думи... кое му е точното с плащането, че първия месец ( давам пример ако започнеш на 1.10) на 25.10 получаваш 500 евро ДЕПОЗИТ, на 5.11 получаваш 165 бг заплата на която те осигурява, на 25.11 получаваш 500 евро депосит, и ЧАК НА 10.12 ТИ ИЗРАВНЯВАТ ЗАПЛАТАТА ЗА МЕСЕЦ 10 .... около 720 евро.. два месеца назад.. кое му е добрето бе МАНЧО?? Относно камионите кое му е доброто?Ъ?? че акумолаторите на фриготата не държът ток повече от 3-4 часа, откачаш даваш му ток после пак закачаш, или на нон-стоп, че колеги карат по 2-3 седмици с видия в гумата и на 3-4 часа я помпят, че акомулаторите на някой влекачи не държат ток-на 4 часа ако не запалиш стоиш на студено, кое му е  доброто немога да разбера...... Чувам от колеги че който напусне преди 10-то чисто изгаря с 2 заплати, а който след 10-то се съди за 3,6,9 месеца за този депозит от по 500 евро на месец... Докато си във фирмата горе доло нямаш проблеми ( само за палети( за палетните бележки се губят) или за объркани км, които и ти незнаеш къде си объркал....)И седя и се чудя аз ли съм некъдерен, неграмотен, и тн.... и май почвам да си мисля защо напуснах тази фирма......

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kehlibara
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 15
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #29 -: Петък, 13 Ноември, 2015, 20:23:28 »
ОтговорОтговор

Забравих за нарушенията..... Питам се как за 3 годинини имаш само 2 нарушения и как точно като си направил нарушенията ТОЧНО тогава са те спряли .....   Дочувам от напуснали колеги, че са ги съдили за ПЛАЩАНЕ НА ГЛОБА, т.е правиш нарушения, спират те, глобяват те, фирмата ти превежда пари в твойта лична сметка с запис ( плащане на глоба) всичко е ок..... до момента в който напуснеш.... Маринчо те съди, че ти е превел пари за твоя собствена глоба, в твоя сметка, с основание (плащане на глоба).... Но ти като постъпваш на работа си подписал документ, че си запознат с вътрешния ред на фирмата и там пише, че нарушеничта на 561 са забранени, но на теб дефакто никой не ти е предоставил да прочетеш вътрешния ред...  И немога да си обясня, защо обявите им за работа не слизат от сайтовете за работа??? Манчо, нима за около 40 камиона които има Желев всеки месец има по 6-10 нови шофьори е нормално???Нима всички от тези примерно 8 човека които напускат са некъдърници и измекяри.. самнявам се. Нима преди 3-4 месеца немопня точно нямаше на Гархинг камиони оставени ( защото неможе да намери хора)...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!