”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев
Форум на българските шофьори
Вторник, 30 Април, 2024, 12:10:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ”Ем Джи 05’’ ЕООД гр.Пловдив - Марин Желев  (Прочетена 96156 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #135 -: Събота, 25 Февруари, 2017, 08:43:50 »
ОтговорОтговор

Липсват нечии отговори, не мисля, че Иван си говори сам Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #135 -: Събота, 25 Февруари, 2017, 08:43:50 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #136 -: Събота, 25 Февруари, 2017, 13:35:22 »
ОтговорОтговор

Не липсва нищо от темата.
Иван или си мисли че пише лични съобщения, или .... незнам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
Форум на българските шофьори
« Отговор #136 -: Събота, 25 Февруари, 2017, 13:35:22 »

 Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #137 -: Събота, 25 Февруари, 2017, 23:46:04 »
ОтговорОтговор

В понеделник предполагам, че ще се появи защитник на фирмата, миналата година като ги споменахме тук, чак на лични ми писаха...... ЗАЩО сме говорили тук такива неща Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #138 -: Сряда, 08 Март, 2017, 11:17:04 »
ОтговорОтговор

:)какво значи/ ние се качихме наскоро / 2ка ли карате,доколкото знам в фирмата не търсят на 2 езда,или ако го правят слагат ученик.така им излиза много евтено, старите шофьри са избягали,и са останали такива който искат и не могат да избягат,бих попитал и какво са ви обещали и какво сте взели,но не виждам смисъл,да оплюваш някого,а да хвалиш друг ми се вижда корисно и лицемерно и в типичен стил за офис служителите на фирмата!


Колега или много малко знаеш или си поредният манипулатор, вече няколко месеца работим със сина ми тук и нямаме проблемите и трудностите, които срещнахме в Ким Йохансен. Има доста камиони в ЕМ ДЖИ които се движат само на двойки, не знам в какъв период си работил и каква ти е историята, но ми се вижда доста пресилено от твоя страна.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
d2maper
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 47
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #139 -: Сряда, 08 Март, 2017, 11:19:57 »
ОтговорОтговор

здравейте колеги,бягайте далече от тази фирма на измамници и лицемери,една година и още не мога да се отарва от това което преживях.Сега имам дело ,че им дължа 8000 лева,за 6 месеца каране в европа ми заплатиха 9000 лева,ноември 2016 трябваше да продължа работа ,поисках им отчет на заработеното от мен,след 6 часово чакане разкарване и разговори ,че всичко е наред и ще си получа парите ако продалжа да работя само тогава ще си получа парите,аз си заминах.Пуснах 2 жалби ,на 10.1.2017 ми вкараха още 4100 лв.и обаждане от Анито,че ще видя какво ще ми се случи,колко добри адвокати имат и дело не са губили.Искам да помоля и други пострадали да се сваржам със мен ,за свидетели по делото ми ,разноските ще им се заплатят,делото ще е в Габрово,ако не могат да дойдат ,аз ще дойда с моя адвокат.Тел. ми номер е 0876660328,емеил /eibg@abv.bg. ще се радвам ако помогнете не само на мен ,но и да няма други измамени,нека спрем измамниците,нека не им позволяваме ,ние да гладуваме ,а те да пируват,аз го изпитах и много други мой колеги.0876660328-Иван от Габрово

Колега само да те питам последно, колко си взел за 6 месеца? 9000 лв или 1450 лв? Явно във всеки форум е различна историята.
По същият начин се чувствам като взема и мръсен камион от някой мундар.


ivan georgiev
бивш служител 23.02.2017  1 2 3 4 5 -37 точки
виж подробна оценка
здравейте,не се лъжете и не започваите работа в тази фирма,аз съм един от многото пстрадали.за 6 месеца работа в ЕС.,получих заплата 1450лв,и като напуснах ме съдят да им върна 8500лв.,търся и други пострадали за сведетели,тел.0876660328

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #140 -: Сряда, 08 Март, 2017, 14:16:08 »
ОтговорОтговор

Колега или много малко знаеш или си поредният манипулатор, вече няколко месеца работим със сина ми тук и нямаме проблемите и трудностите, които срещнахме в Ким Йохансен. Има доста камиони в ЕМ ДЖИ които се движат само на двойки, не знам в какъв период си работил и каква ти е историята, но ми се вижда доста пресилено от твоя страна.
Колега, напиши името на фирмата в Гугъл и след това натисни ентер. Вашата фирма съди бившите си служители, ако се зачетеш ще разбереш и защо и как! Лек път!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #141 -: Четвъртък, 09 Март, 2017, 02:01:28 »
ОтговорОтговор

Не го напрЕгай той вярва на Маринчо.Какво знаят тука некви си тъпи камионджии.
Кот каже Марин това е.Питай го за момчето което свали януари месец 2015 в студа и му каза да се оправя.Без пари без нищо.Е така на улицата му стовари багажа от камиона.Колегите му събраха пари за билет.
Не е въпрос само на пари.Важни са но майната им човешкото отношение и уважението е най-важно,а тази фирма даже не са близко до тях.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
IVAN66
Младши потребител
**

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #142 -: Събота, 01 Април, 2017, 01:24:28 »
ОтговорОтговор

Смотан брико,фирмата не е моя ,а на бащати и не знам на кои още,та всеки който чете и мисли разбира кой са измамниците.Аз съм с истенското си име и съм си написал тел.номер,нека да го направи това и от любимците ви...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
IVAN66
Младши потребител
**

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #143 -: Събота, 01 Април, 2017, 01:41:10 »
ОтговорОтговор

Смотан брико,фирмата не е моя ,а на бащати и не знам на кои още,та всеки който чете и мисли разбира кой са измамниците.Аз съм с истенското си име и съм си написал тел.номер,нека да го направи това и от любимците ви...
Колеги,
Потресен съм от това, което чета. Аз работя във тази фирма от повече от 3 години. Нагледах се на на такива „ писачи“ на които единственото нещо, което им пречи, че трябва да се работи. В тази фирма колеги се „РАБОТИ“ и всеки който си върши работата е ценен и уважаван.В тази фирма има изградена система и организация, с която много малко фирми могат да се похвалят. Съжалявам за всички тия, които пишат че не им харесва, че в тази фирма се карат само нови камиони и ремаркета, че са оборудвани с всичко необходимо, че нарушения не се правят /за три години имам 2 нарушения за които съм санкционирани двете фирмата си ги плати /, че за всяко нещо има на кой да се обадиш 24 часа, че те карат до камиона, че те взимат от него, че има къде да си оставиш багаж, че има офис в който да си предадеш документите, че заплатата си я получаваш на деня, на секундата / за 3 години нямам забавен лев/, че те обличат с работно облекло, че не се налага да мислиш за нищо освен да караш и да си спазваш времената, че ти плащат всички паркинги.
Ако това ,колеги не ви харесва, почвайте работа при тези, които пишат тези глупости.Хора, които явно освен да мрънкат и да пиша по нета друго не могат.
За три години се нагледах на такива във фирмата, които ги учехме и после бягаха, защото слушаха тези писачи и после се връщаха.Питайте всички тези които пишат, по какъв начин са се опитали да напуснат и да извъртят фирмата, но не им се отвори парашута, защото г-н Желев не е вчерашен.
Питайте ги тези тюфлеци един от тях седна ли да говори с някой от фирмата преди да напусне или просто не се върна, защото е слушал някой такъв „писач“ и после чака фирмата да бъде коректна с него.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
IVAN66
Младши потребител
**

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #144 -: Събота, 01 Април, 2017, 01:55:21 »
ОтговорОтговор

Колеги,
Потресен съм от това, което чета. Аз работя във тази фирма от повече от 3 години. Нагледах се на на такива „ писачи“ на които единственото нещо, което им пречи, че трябва да се работи. В тази фирма колеги се „РАБОТИ“ и всеки който си върши работата е ценен и уважаван.В тази фирма има изградена система и организация, с която много малко фирми могат да се похвалят. Съжалявам за всички тия, които пишат че не им харесва, че в тази фирма се карат само нови камиони и ремаркета, че са оборудвани с всичко необходимо, че нарушения не се правят /за три години имам 2 нарушения за които съм санкционирани двете фирмата си ги плати /, че за всяко нещо има на кой да се обадиш 24 часа, че те карат до камиона, че те взимат от него, че има къде да си оставиш багаж, че има офис в който да си предадеш документите, че заплатата си я получаваш на деня, на секундата / за 3 години нямам забавен лев/, че те обличат с работно облекло, че не се налага да мислиш за нищо освен да караш и да си спазваш времената, че ти плащат всички паркинги.
Ако това ,колеги не ви харесва, почвайте работа при тези, които пишат тези глупости.Хора, които явно освен да мрънкат и да пиша по нета друго не могат.
За три години се нагледах на такива във фирмата, които ги учехме и после бягаха, защото слушаха тези писачи и после се връщаха.Питайте всички тези които пишат, по какъв начин са се опитали да напуснат и да извъртят фирмата, но не им се отвори парашута, защото г-н Желев не е вчерашен.
Питайте ги тези тюфлеци един от тях седна ли да говори с някой от фирмата преди да напусне или просто не се върна, защото е слушал някой такъв „писач“ и после чака фирмата да бъде коректна с него.
геню,кой го измисли тва и написа ти или анито

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #145 -: Събота, 01 Април, 2017, 08:22:14 »
ОтговорОтговор

Не знам на кого да вярвам на съдебните решения или на теб Завърти очи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Димитър Гебшеменов
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +51/-15
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 228
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #146 -: Събота, 01 Април, 2017, 09:31:17 »
ОтговорОтговор

здравейте колеги,бягайте далече от тази фирма на измамници и лицемери,една година и още не мога да се отарва от това което преживях.Сега имам дело ,че им дължа 8000 лева,за 6 месеца каране в европа ми заплатиха 9000 лева,ноември 2016 трябваше да продължа работа ,поисках им отчет на заработеното от мен,след 6 часово чакане разкарване и разговори ,че всичко е наред и ще си получа парите ако продалжа да работя само тогава ще си получа парите,аз си заминах.Пуснах 2 жалби ,на 10.1.2017 ми вкараха още 4100 лв.и обаждане от Анито,че ще видя какво ще ми се случи,колко добри адвокати имат и дело не са губили.Искам да помоля и други пострадали да се сваржам със мен ,за свидетели по делото ми ,разноските ще им се заплатят,делото ще е в Габрово,ако не могат да дойдат ,аз ще дойда с моя адвокат.Тел. ми номер е 0876660328,емеил /eibg@abv.bg. ще се радвам ако помогнете не само на мен ,но и да няма други измамени,нека спрем измамниците,нека не им позволяваме ,ние да гладуваме ,а те да пируват,аз го изпитах и много други мой колеги.0876660328-Иван от Габрово
да ти вярваме ли........как така си променяш мнението

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

мразим когато се ебават с мен...ебават ли се с мен-значи се подиграват с моето семейство.....а подиграят ли се с него-не давам гаранции за това какво ще направя....успех на работодателите..........При самохвалците, както и при позлатеното оръжие, вътрешното не отговаря на външното.
down_shiftеr
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +9/-5
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 101
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #147 -: Събота, 01 Април, 2017, 16:41:16 »
ОтговорОтговор

Ухилен Коетуй чудо бре  , некъф хакер ли се вмъкна в темата... 2... Завърти очи Ъ? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2386/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7182
Теми: 538



Активност
0%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #148 -: Събота, 01 Април, 2017, 20:13:04 »
ОтговорОтговор

Ухилен Коетуй чудо бре  , некъф хакер ли се вмъкна в темата... 2... Завърти очи Ъ? Ъ?

Обикновено така се получава, когато някой си обърка профилите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #149 -: Събота, 01 Април, 2017, 21:45:14 »
ОтговорОтговор

Раздвоение на личността има човека.Хем не се правят нарушения,хем имал 2 за 3 години.
Да обличат те с работно облекло и като напуснеш го плащаш.Да така е не отричам.
Че като кажеш искам да напускам последната заплата отива за облекло,служебни аванси и т.н глупости.
Мен продължава да ме търси за свидетел за да осъди двама шофьори,но няма да му се получи.
няма да му помагам на тоя измамник.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!