Направих сериозна ръководна грешка, изкажете мнение.
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:12:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Направих сериозна ръководна грешка, изкажете мнение.  (Прочетена 26305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kron
Старши потребител
****

Рейтинг: +165/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 489
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #60 -: Петък, 25 Декември, 2015, 07:43:13 »
ОтговорОтговор

Нещо което забравих да спомена всички знаем какви са глобите в нашата професия за неспазване на правилата или по точно регламента за часовете,доста колеги си позволяват своеволия от които после някой друг може да го боли главата.Някой ще каже защо,ами как ако ви бъде наложена глоба за неспазване на часове,магнит и прочие кой ще извади пари на момента да ги плати собственика доста колеги после не искат да носят последствия от своите действия.Има разбира се и много колеги които стоят зад действията си понасят си последствията и нещата продължават да вървят,искам да кажа че винаги има две гледни точки и винаги трябва да се разглеждат и двете страни,не като ония има 2-3-5 камиона и държи на определени правила е не знам си къв.........

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Петък, 25 Декември, 2015, 07:43:13 »

 Активен
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 831
Теми: 40



Активност
0.4%

General Lee


« Отговор #61 -: Петък, 25 Декември, 2015, 21:56:16 »
ОтговорОтговор

Оня ден един мой шофер пред румънското посолство решил пича да мине в дясна лента без да погледне в огледалото и резултата е смачкани леви врати на колицата на една мацка а на Премиума броня, фар, степенка и ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  аре са се замислете ако камиона е ваш как бихте реагирали ,,,,,
Райдъре, да ти кажа какво правя аз в такива случай.
Оправям камиона и не удържам парите веднага на шофьора, вместо това разширявам ескрола (escrow) със съответната сума със стъпка $100 от заплата (ние плащаме на седмица). И оставям задължението за когато се стигне до напускане на въпросния шофер.
Предлагал съм на други ако мине една година без други инциденти, опрощавам суми до $1000.
Ако веднага го подпетиш да плаща, може да се стигне до там да се разтурите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Петък, 25 Декември, 2015, 21:56:16 »

 Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #62 -: Неделя, 27 Декември, 2015, 15:20:23 »
ОтговорОтговор

Райдъре, да ти кажа какво правя аз в такива случай.
Оправям камиона и не удържам парите веднага на шофьора, вместо това разширявам ескрола (escrow) със съответната сума със стъпка $100 от заплата (ние плащаме на седмица). И оставям задължението за когато се стигне до напускане на въпросния шофер.
Предлагал съм на други ако мине една година без други инциденти, опрощавам суми до $1000.
Ако веднага го подпетиш да плаща, може да се стигне до там да се разтурите.
Значи тва си е чиста деспотична формула,ега нема кой да ти се предлага,та да се разтурите.Камион с каски маски и т.н.,он иска и се моли да изкара още некой долар за джебо Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #63 -: Неделя, 27 Декември, 2015, 17:24:24 »
ОтговорОтговор

Пифец, дай ми колата си, която има каско аз да я чукна нейде пък тя нали си има каско, нема кво да я мислиш,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #64 -: Понеделник, 28 Декември, 2015, 16:10:40 »
ОтговорОтговор

Пифец, дай ми колата си, която има каско аз да я чукна нейде пък тя нали си има каско, нема кво да я мислиш,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Пифец кола не дава, но като имаш Каско на колата си и я чукнеш тук и там или някой те удари, от ЗК ти оправят колата или сам я ремонтираш и с фактурите при застрахователя. Имаш едно губене на време до края на ремонта на колата ти. Всички стъклени части са плащат на 100% от цените на нови, без значение дали колата е 4 или 16 годишна. Тенекиите са до към 70%, оборудването в салона до към 60% от цената на нови части. Или общо казано, ако си застраховал колата си за 5000лв, след тотална щета можеш да вземеш към 4200лв и да ти остане смачканата консервена кутия. Само Армеец ти прибират колата и ти плащат нещото си, след 20-30 дни.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #65 -: Понеделник, 28 Декември, 2015, 16:45:23 »
ОтговорОтговор

Раммбон,,,, на абсолютно сигурни 100% няма друг участник в този форум, който да има повече опит със застраховките от мен  ( 17 откраднати леки коли, 4 микробуса, 2 камиона, 1 Кавазаки Нинджа ,,,,,  няма да изброявам малки щети от които съм взимал кинти по Каско от безброй автомобили, които са минали през ръцете ми )  ,,,,  ама предложението ми към всеки участник тук е ,,, даваш ми колата си, която има Каско и аз да я поочукам пък ти ходи си се разправяй със застрахователите после,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #66 -: Понеделник, 28 Декември, 2015, 19:45:54 »
ОтговорОтговор

Викаш да я поочукаш нарочно...я ми кажи тогава дали шофьорът е искал да ти удари камиона,казвате го се едно е извадил кирката и го е замлатил нарочно...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #67 -: Сряда, 30 Декември, 2015, 00:08:40 »
ОтговорОтговор

Раммбон,,,, на абсолютно сигурни 100% няма друг участник в този форум, който да има повече опит със застраховките от мен  ( 17 откраднати леки коли, 4 микробуса, 2 камиона, 1 Кавазаки Нинджа ,,,,, 
Лелеле, ти си бил за оплакване. С толкова откраднати коли, сигурно си в черния списък на застрахователите. Как само на теб се случват тези лошотии? И я ни сподели, дали от всички застраховани коли си взел по 100% от Каското при кражбата. Това ми е интересно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #68 -: Сряда, 30 Декември, 2015, 04:25:03 »
ОтговорОтговор

Много рядко взимаш от застрахователите това, което са обещали при сключване на застраховката,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
Re:
« Отговор #69 -: Четвъртък, 31 Декември, 2015, 16:55:21 »
ОтговорОтговор

Масово за дърти кошници , коли над 7-8години се взема около 80% от застрахованата сума при кражба. При щета според случая винаги се изплаща всичко или до 80-90% от цената на ремонта.
Парадоксалното е че бг боса спира сумата нужна за ремонта на шофьора след като застрахователя е извършил ремонта за негова сметка.
Е как става таа работа и защо ? Каква трябва да е финансовата отговорност на водача в случая?

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!