Докога ще играем едно и също ,,хоро''?
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 15:56:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога ще играем едно и също ,,хоро''?  (Прочетена 9500 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
начинаещ
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 58
Теми: 4



Активност
0%

« -: Четвъртък, 14 Януари, 2016, 07:17:13 »
ОтговорОтговор

Колега,HORNET,много сложно написано за шофьорски умове! Аз без да претендирам за голем спец по ТРЗ и икономики на предприятията от писанията на Бриги по нещо разбрах!
Обещаваните пари от босовете нема законен начин да си ги вземеш ако рече да те изработи точно по тези причини,малка заплата и неопределени командировачни. Това,което предлага колегата 1000-1400лв заплата плюс 27евра на ден по мои сметки са 1300-1400евра,но нали толкоз обещават е малко ще го гърли сигурно боса при осигуровките,но поне ще имаме сигурност. Друго си е ако си евентуално болничен колко ще вземеш при 1000лв и при 430лв. И глемият неуреден въпрос годишен платен отпуск!!!полагащ се по КТ!! Да ги е..... в босовете печелещи именно от тия работи. Но тия взаимоотношения Вие старите кучета сте си ги направили и така остава и до днес. И 90% от шофьорите работят с договор "водач товарен автомобил межд.превози" а не както би трябвало да се упомене над 12,5тона!?!?!
Между другото,Бриги,тук във форума бех пуснал обява,че търся работа с такива условия,които ти предлагаш да бъдатЗа  два месеца получих точно едно обаждане и то от неразбрал исканията ми бос!!!! Но….. понеже съм новобранец помолих админа да я изтрие та пуснах друга без условия и почнаха по 3-4 оферти на ден да получавам та и до днес от време на време! Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!! Та затова приятно шофиране на колегите аз засега съм отстрани и чакам момента когато ще мога да тръгна с заплата гарантираща ми социална стабилност!
Ооооо,HORNET,като ти скивах профила ти не само шофер,затова ни правиш икономически обосновки които са в наш ущърб!,но успех ти пожелавам и на теб!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« -: Четвъртък, 14 Януари, 2016, 07:17:13 »

 Активен
Етикети:
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!