Работа вътрешно в Европа
Форум на българските шофьори
Събота, 01 Юни, 2024, 11:46:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Работа вътрешно в Европа  (Прочетена 39226 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #60 -: Неделя, 29 Май, 2016, 22:24:28 »
ОтговорОтговор

2 висши образования :-))))))))))))))))))))))))))))))))   Ееееее честно Карлуково не прощава ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Неделя, 29 Май, 2016, 22:24:28 »

 Активен
k
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 90
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #61 -: Неделя, 29 Май, 2016, 22:33:53 »
ОтговорОтговор

2 висши образования :-))))))))))))))))))))))))))))))))   Ееееее честно Карлуково не прощава ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Да така е ама сигурно преди ти да идеш в Испания там не е имало транспорт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #61 -: Неделя, 29 Май, 2016, 22:33:53 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #62 -: Неделя, 29 Май, 2016, 22:52:39 »
ОтговорОтговор

Къде не е имало транспорт ,,,,, в Карлуково ли Ъ??   И ако някой ми каже, че не е смешно тук, няма да му повярвам :-))))

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #63 -: Понеделник, 30 Май, 2016, 01:15:51 »
ОтговорОтговор

Тоя пак са го пуснали от Карлуково :-)))))    Ама е под специалната защита на Админа, иначе ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Не, че съм длъжен да ти давам обяснения ама дъ тъ свйетна, че всеки ден ми е 15 часов, защото след 3 часа каране си правя по 2 часа пауза, че се преуморявам, нали е мнооо трудно да се кара камион ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,   И да не забравяш да си пиеш хапченцата !!!!!!!!!!!!!!!!

Под никаква защита не е Минко. Даже не поддържаме вече отношения, ако не си забелязал. Освен това съм ви оставил и двамата да си изяснявате отношенията, но напоследък не виждам никакъв прогрес в тази посока. Нямам представа какво точно имате да делите, но наистина сте като деца в детската градина.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #64 -: Понеделник, 30 Май, 2016, 05:20:43 »
ОтговорОтговор

Аз нямам какво да деля с водачът от градския транспорт и определено силно ме забавляват шизофреничните му постове ама ми стана интересно какви са му двете висши образования ( висшета)  както ги нарича,,,,,, ако вземе да се окаже, че са Медицина и Право ще вземе да ми се издигне в очите.
Лека и успешна нова работна седмица на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #65 -: Вторник, 31 Май, 2016, 21:54:32 »
ОтговорОтговор

rider777 , незнам дали си намерл вече свестен Човек -шофьор за работа?
 Теб съм те виждал само на снимка, по паркингите не съм те засичал, може винаги да се разминаваме. Иначе от разни снимки съм виждал, че добре живееш, вероятно и такова ще ти е отношението  към Човека-шофьор. Аз може някога да се кандидатирам за тази вакантна длъжност, защото съм Човек-шофьор. За мен е важно най-вече каква машина се кара, къде, как и колко се получава, за да се постигнат и невъзможните резултати.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2304/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2148
Теми: 137



Активност
4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #66 -: Сряда, 22 Юни, 2016, 00:19:32 »
ОтговорОтговор

силно ме забавляват шизофреничните му постове

     Шизофренични и истерични писани по форуми, Скайп, Фейсбук имаше твоят партньор Гнусна хлебарка - Рос (отивам за повръщане, не свикнах). Не отричам откакто сте се сближили силно са намалели, за сметка на твоите!



Милко не те познавам

     Кой беше този Милко и аз не го познавам? Да не е: „Я елате пиленца при батко да ми пеете сладко...“  Ей, онзи де си прави терапията със запетайките да не почнал и чалга да мъкне?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
     Дано те послуша и ти изпълни този Милко. На мен никой не ми казва какво да правя, изключения понякога срещу даващи заплата.


2 висши образования :-))))))))))))))))))))))))))))))))    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

     Ти, орева Основния Форум или накратко ОФ и помощните форуми. Значи едни слухове ги приемаш за „чиста монета“ и ги обсъждаш с месеци в компанията от съединители. Други ги отричаш напълно. Съединителска работа – биха помислили някои. Но, не и този път! Ще спомена най-високата ми образователна степен. Направо ще разкажа за цялото учене (не е дълго останете). Започнах първи клас – един път, втори клас – два пъти. Тези които забелязват редици, ще ме изпреварят трети – три пъти. Отново, не! Два пъти трети и не завърших началното. След години опитвах във вечерно училище не помня колко пъти. Както има някои не помнят колко коли имат, колко камиони и дали си търсят шофьори,,,,,,,,,, По някое време излезе Закон, че не може да се повтаря в началните класове и продължих с вечерното и по подразбиране този път завърших. Така че имам начално, за най-висока образователна степен. И ти, оставаш – най-умният, най-образованият, най-богатият, най-голям стаж, най-големият тарикат, най-много обърнати камиони. Както и най-големият крадец, най-големият лъжец, най-големият мазник, най-големият некадърник, най-прост, като последните са подходящи за професията политик. Какво казах,  най-големият мазник?! А, не съвсем точно, за мазник имаш голяма конкуренция. Ръководител форум с утопични идеи и неизпълнени предизборни обещания или накратко ФСУИИНПО. Той с колко народ се кара или просто е „спорил“?! И какво мазнене, ако реши да му отиде във форума! Както и обратно, аз никога не съм се карал с него дори сме си говорили по телефона много пъти. А колко неща могат да се прочетат в  ФСУИИНПО, за мен включително и от него. Възможно е причината да е месторождението му! Та поработи сериозно по въпроса с мазненето, ако искаш да си първенец.


     Безделник номер едно е с много стеснени зрители пише в един единствен помощен форум, както гнусна хлебарка – Рос му казва „Оазис на свобода“. Оазис? Да, ама зависи от гледната точка, я кажи на един торен бръмбар, торът е гаден или таковата са гадни преди да „втасат“ и станат на тор. Ами, не: „Оазис на кльопачка“ - би възкликнал бръмбарът!

Към днешна дата остават още 532 дни.

    Днес остават 271 по изчисления с калкулатор.


Яко ги тресе егото им тролейджията и таксиджията! Едва ли на някого му пука и се интересува кой форум бил основен и кой - помощен. А, и - памощен, на кого? На какво? Комплексарска работа...

     Явно на Администратора му харесва изказът на Безделник номер едно, няма как да е другояче и затова от доживотна забрана беше намалена на 2 години. И не му ли се иска това горе което е само онагледено за по-ясна представа, наистина да е така? Тоест той наистина да пише в ОФ-то. Като гледам добре се държи (както винаги), време е напълно да отпадне забраната му и предлагам да му купим бял кон или rent-a-horse (кон под наем). И да влезе както подобава с бял кон в ОФ-то. Тъкмо ще обяснява колко е „умрял“ този Форум (ОФ).

     Помогни на един с комплекс за размера и дълбоко депресиран човек и как да не е, като не е доближавал камион години, а е толкова много подготвен и способен. Да получи публика тук в ОФ, сега пише само в един от помощните форум (този където „втасва“ за тор). Знам ще кажеш, че няма да издържи дълго. Има решение, и то се нарича овърбан, по аналогия с овърдрафт (теглиш повече отколкото имаш в наличност). Така че дава му се на Безделник номер едно, овърбан от 180 дни или повече и се взимат оттам. Практиката показва, че при помиярски исказни средства е необходимо 2-3 дни за получаване на забрана. И съответно се смъкват от овърбана 30 дни, след още няколко дни още 30 и т.н. Лесно може да се сметне ( с помощта на калкулатор за такива като мен, с трудно завършен 3 клас), че може да издържи близо месец. Като времето което ще издържи е в най-висока степен ще е функция на количеството овърбан другото е ясно, че ще е същото като преди. Сигурен съм, че това е възможно и някой като,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, дори би си дал задника за такава проява на свободомислие! Почти съм готов да направя същото предложение и за Гнусна хлебарка - Рос (отивам за повръщане). Но той винаги редовно е чете в ОФ и коментира в „Форум Оазис на клюпачка“. И понякога използва други имена да пише в ОФ-то, та това не е толкова спешно.
     Какво да кажа за „инж“ точка Павлов. Той е с едва една година и тя мина. Ето Гнусна хлебарка – Рос от вечен бан „излежа“ само година и половина. Мисля че все пак този Админ не само му е блокирал IP-тата - стационарното и това на телефона. И не е пропуснал да блокира всички Proxy сайтове от които влиза и му чете простотиите. Голяма гад е този Админ. И сега като ме „напъват“ едни технически въпроси към кой да ги задам?! О, сетих се, ще бъде по-късно!


     Ето има помощен форум (този с неизпълнените предизборни обещания) в който Администраторът е с мандат и големи свободи, например гости да пишат. Вярно е, че беше за по-малко от 24 часа, ама го е имало. В това ОФ само цензура.



     Безделник номер едно беше споменавал, че в Фейсбук групата със същото име бил премахнат от администратор Георги Кацарски. И той ли е късопаметен? Бях му съобщил, че му наближава премахването от групата, като преди това запазих позиция, да не ме изпревари някой друг с премахването. Когато реших използвах няколко от стотиците поводи и го премахнах, както и блокирах. Нека поне това да бъде от малкото неща които злобата му се материализира!
 


... Освен това съм ви оставил и двамата да си изяснявате отношенията, но напоследък не виждам никакъв прогрес в тази посока. Нямам представа какво точно имате да делите, но наистина сте като деца в детската градина.

    Казват че една верига е толкова слаба колкото най-слабото звено. Аналогично една дискусия е толкова зряла на колкото е най-малкият участник. Нормално е да прилича на детската градина. Като единият участник доскоро правеше публикации само с емотикони и запетаи, но били заменени с запетаи и скоби.

     Да те питам какво стана с мечтата ти:
,,,,, ама големия мерак ми е да срещна тролейджията нейде,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Бих ти предложил, ще мине време ще завършиш детската градина, ще идеш на училище и евентуално ще изучавате Йордан Йовков „По жицата“ (7 клас). Направих ти „дебел“ намек, дадох ти голям жокер. Ама като си тъпо парче едва ли ще се сетиш! Въпреки че смятам твоята тъпота за придобита не вродена. Което не означава, че има обратимост, но поне може да остане на това ниво. На първо време кажи: Не на наркотиците!



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, само с някои екипажи става така ,,,,,,,,,,,,,, трябва да се казваш М ,,,,,   И ,,,,,, за да те изхвърлят от камиона ,,,,,,,,,,,,,,,,,

     Отново и отново показваш, че си голямо лайно, но не такова, че спира да смърди след няколко дена и засъхва. Не! Дори малко да го настъпиш, дори да заобиколиш отдалече, не то смърди и се размазва навсякъде с дни, седмици (мечтайте да е за толкова), за месеци и години. Евентуално силна водна струя и препарати биха го отстранили!



,,,,,,,,,,,,,,, сега новите шофери за двойно амбриране и междинна газ даже не са и чували,

     Аз пък знам за тримата амбреажа! Нежно се наричат помежду си Рос, Вал, Ив!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #67 -: Сряда, 22 Юни, 2016, 03:57:02 »
ОтговорОтговор

Отивай да се лекуваш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
BANDIT
Начинаещ
*

Рейтинг: +3/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #68 -: Четвъртък, 30 Юни, 2016, 21:33:36 »
ОтговорОтговор

Колеги,не се връзвайте на тази обява.Този Иво и ортака му Асен,въздух под налягане .Нека да не влизам в подробности .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +434/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 989
Теми: 35



Активност
0.4%


Ел. поща
« Отговор #69 -: Четвъртък, 30 Юни, 2016, 22:12:27 »
ОтговорОтговор

Колега кажи,ще ни бъде много интересно.Работил ли си във фирмата или имаш общи впечатления?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +100/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #70 -: Четвъртък, 30 Юни, 2016, 23:00:03 »
ОтговорОтговор

Колеги,не се връзвайте на тази обява.Този Иво и ортака му Асен,въздух под налягане .Нека да не влизам в подробности .
Напротив колега,влез,със сигурност ще стане доста интересно за аудиторията

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #71 -: Петък, 01 Юли, 2016, 06:33:58 »
ОтговорОтговор

Чак и на мен ми стана интересно ,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2304/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2148
Теми: 137



Активност
4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #72 -: Понеделник, 04 Юли, 2016, 21:30:22 »
ОтговорОтговор

Интересното там е, че тъпанари и бездарници биват толерирани и ще си изкарат там до пенсия,,

     От изброените по-горе качества, ти, притежаваш в изобилие. Та значи, ако не бе взел влекач с лекота би изкарал до пенсия там. За хората които нямат кой знае какви скрупули, били казал заплата 3 000 € и 1 500 € от кражбинка или 1 500 € заплата и 3 000 € от кражбинка. Инак нямаше да е:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, това е най-добрата фирма за Бг шофери.



     П.П. За Кокел БГ иде реч, ама да сме в раздел "Празни приказки"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #73 -: Понеделник, 04 Юли, 2016, 22:17:37 »
ОтговорОтговор

Пак ли ви пуснаха в Карлуково интернет Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
hodor123
Начинаещ
*

Рейтинг: +8/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%

« Отговор #74 -: Вторник, 05 Юли, 2016, 21:27:06 »
ОтговорОтговор

Привет на всички!
Първо да кажа, че не съм шофьор... за сега, но с интерес следя форума, заради полезната информация, работата ми свързана с тази дейност, както и поради многото приятели и роднини, които се занимават с тази уважавана от мен професия.
Защо пиша конкретно под тази публикация? Съвсем наскоро разбрах, че въпросното лице "7777 запетайки.ком" всъщност е и г-н "соломон777", член на сайт за спедиция и превозвачи.
Също така попаднах на една дискусия, повдигната от това лице тук, а именно: http://www.driver-bg.eu/index.php?topic=2963.10

Та ето какво пише съвсем наскоро въпросния г-н соломон777:

Забавления бол,,,,
Ивайло.Стефанов@''Соломон 777'' ЕООД
01.07.16 07:00 | 6
Когато ти доскучее влизаш в поредния шоферски форум,,,, зареждаш се с простотия и негативизъм и после можеш няколко месеца да си бачкаш спокойно ,,,,,,

 Весело е да се чати със шофери ,,,
Ивайло.Стефанов@''Соломон 777'' ЕООД
30.06.16 06:00 | 7
Ако нещо имате нужда от акъл или съвети се допитайте в някой шоферски форум и веднага ще се излеят връз главите ви тонове от квот съ сйетите ,,,, туй нашенскио шофер е уникален вид с който би се гордял Дарвин ,,,,,

От благороден защитник на шофьорите се превърна в чорбаджия гледащ "от високо" шофьорите, така ли? Потупваш ги по рамото твоите двама, където си намерил именно тук, а всъщност ги смяташ за по-нисши, въпреки че и ти си шофьор? Авто обида ли е това или шизофрения?
Зашо обиждаш хора, които ти носят хляба? Толкова ли си неблагодарен или просто си една хлебарка живееща за парите и да си снима таралясника по френските национали?
Толкова си жалък, че ако имаше поне някаква остатъчна мисловна дейност щеше да се засрамиш и извиниш, ама нейсе.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!