СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???
Форум на българските шофьори
Събота, 27 Юли, 2024, 05:28:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Кое може да се счита за шофьорски стаж?
Само и единствено, управление на камион с ремарке или полуремарке, международно
Управление на всички камиони, автобуси и тролейбуси
Управление на всички колесни, включително трактори и комбайни, изключение МПС-та от категория "А" и "В"
Всякакъв допир с МПС-та от професионална категория, включително участие във форуми, трениране на симулатори, гледане на видеоклипове
Както Закона, времето от придобиване на съответната категория

Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???  (Прочетена 32639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2361/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2175
Теми: 140



Активност
1.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #45 -: Понеделник, 21 Януари, 2019, 00:15:44 »
ОтговорОтговор

... Мисля че беше Минко Илчев...

Та някой знае ли каква е съдбата на този човек?

     Благодаря, добре съм!


Нивото при тролейджиите е страшно ,,,,,, ама има вероятност да се повиши,,,, са още един чужд език ще изучаваме,,,, сръбски или хърватски не разбрах ,,,,,,,,,

      Няма и да разбереш. Периодично се появяват изявления, че съм бил длъжен да давам обяснения за това-онова. Отдавна съм заявил, че съм спрял да пиша, само се заяждам с амбреажи. И моето мнение не се променя често, както при ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, сутрин, обед, вечер 5-6 мнения за едно и също.

     Надявам се забеляза, че миналата събота загуби публика от над 40 000? Стана ли ти хубаво? Важното е, че се изказа в обичайният просташки стил!

     Интересно е, че ако някой пише пълни глупости или дори само символи, емотикони и препинателни знаци. Все ще се намери някои да кажат: Страшни истини пише!!!
     Така че моята цел е да се заяждам, нищо полезно да не пиша. Ако случайно напиша нещо полезно ще е пъти повече от поставената цел! Е, не точно пъти защото деление с 0 е невъзможно!

     Ето пример, три последователни публикации и не е на горния (при него е само понякога):

Цитат на:  link=topic=112.msg5236#msg5236 date=1307132175
Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен

Цитат на:  link=topic=530.msg5249#msg5249 date=1307134297
Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Намигване

Цитат на:  link=topic=112.msg5242#msg5242 date=1307132604
Шокиран Намигване Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен




Цитат от някакъв помощен форум:
"Гаро,,, извади твоя да го видим !!!!!!!!!!   
04.03.2017 14:39   начало
След 3 седмици стават 30 години откакто работя на камион,,, навъртял съм между 7 и 10 милиона километра и това, че съм обърнал камион не ме прави лош шофер а това, че ти не си обърнал не те прави добър шофер ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Л,ай,, ,,,,,нов 777
   00359879030213"

Какво си рекохте? - Ех, да имах поне на половината!?
Спокойно, произнеслият го това "скромно" твърдение също би се радвал на поне половината от обявеното. Ама уви, истината е доста различна. Твърдението е преди почти 2 години, вероятно сега би било: - Между 8 и 11 милиона км.

     
     Знаете бил съм от екипа на Основния Форум, не съм криел никога, че по граматика съм имал среден 3. Не е ставало на въпрос за образованието ми, ама като стана споделих, че трудно съм завършил 3-ти клас (по-точно ме хвана нов закон - да не се повтаря в началното училище - вечерно). Значи в ОФ (Основен Форум) ви е бил модератор някой с трети клас (аз)?! Дали и някои от ВЕЛИКИТЕ шофьори не е с "начално шофьорско образование"? Практиката досега при мен е, че винаги има огромна разлика. Приказки - реално!

     Начинаещите шофьори послъгвате ли когато питат колко е голям той? Вероятно и си казвате само да направя 2 или примерно 5 години и ще казвам истината. И в разглежданите случаи на нашите ВЕЛИКИТЕ шофьори има послъгване и лъжат за 5-10-15, дори 20 години и много милиони километри.


     За някой път ще повторя, не ме интересува тези с малък размер, ама със самочувствие, че им е огромен (стажът, нали?). Но тези които ми "обръщат" непоискано внимание. Ще извадя една ЕЛКА и ще смятам. И тези които, смятат че им е много голям, ама не занимават с мен - не ме интересуват. Но тези които си мислят, че им нараства по този начин, ще извадим измервателни и сметачни (например ЕЛКА) прибори и ще измерим и сметнем. 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Понеделник, 21 Януари, 2019, 00:15:44 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!