СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???
Форум на българските шофьори
Понеделник, 15 Август, 2022, 22:49:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Кое може да се счита за шофьорски стаж?
Само и единствено, управление на камион с ремарке или полуремарке, международно
Управление на всички камиони, автобуси и тролейбуси
Управление на всички колесни, включително трактори и комбайни, изключение МПС-та от категория "А" и "В"
Всякакъв допир с МПС-та от професионална категория, включително участие във форуми, трениране на симулатори, гледане на видеоклипове
Както Закона, времето от придобиване на съответната категория

Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???  (Прочетена 21618 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой

Рейтинг: +369/-1219
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34

Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f

Ел. поща
« Отговор #30 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 14:45:42 »
ОтговорОтговор

Нивото при тролейджиите е страшно ,,,,,, ама има вероятност да се повиши,,,, са още един чужд език ще изучаваме,,,, сръбски или хърватски не разбрах ,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
« Отговор #30 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 14:45:42 »

Активен
drago_pavlov
Старши потребител

Рейтинг: +62/-112
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11

Активност
0%

« Отговор #31 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 14:58:12 »
ОтговорОтговор

Явно е залегнал здраво над учебниците, не се е изявявал от половин година...

Активен
« Отговор #31 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 14:58:12 »

Активен
rider777
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #32 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 15:13:56 »
ОтговорОтговор

Дали е залегнал или него го налегат можем само да гадаем, ама се чудя защо не си караше тролея ами тръгнал да се прави на камионджия отново,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
briko
Потребител герой

Рейтинг: +105/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 701
Теми: 13

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #33 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 17:07:21 »
ОтговорОтговор

Ъ? Колеги, смело мога да обявя че, тази анкета/тема/ противоречи на нормалната работна/бизнес/ практика и е подходяща единствено за шофьорски форум и работодатели от същия бранш!
 До автора на темата : Защо във всички останали сектори на индустрията, услугите, търговията и като цяло на икономиката на държавата, кадрите се обучават от работодателите, въпреки образователния ценз на работника, а в транспортния бранш очакват от някъде да им доставят или да са появят служители с невероятна подготовка и СТАЖ за специалността, конкретно водач на ......тра ла ла ?
Е, който ми отговори на този въпрос, печели студена бира/1-2-3/ на паркинга на Метро, околовръстния път на Пловдив, след като ми пише на лични. Усмивчица

Активен
цецодебел
Потребител герой

Рейтинг: +73/-56
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 805
Теми: 17

Активност
0%

« Отговор #34 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 17:31:18 »
ОтговорОтговор

Аааа Брико, това е един от големите секрети и ако ти го кажа ще трябва после да те убия Ухилен

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
briko
Потребител герой

Рейтинг: +105/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 701
Теми: 13

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #35 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 17:36:58 »
ОтговорОтговор

Ухилен Ухилен ;Dпечелиш, живот и здраве като си идваш да се отбиеш през начертания маршрут за по бира, две......

Активен
ANIMAL
Пълноправен потребител

Рейтинг: +12/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #36 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 17:59:28 »
ОтговорОтговор

Аз като имам N на брой километри на почти всичко,което се движи гледам редовно когато мога Ice road trucker и тираджии в пустошта и подчертавам,че редовно следя клиповете на Райдъра,би трябвало да се причислявам към най-професионалните мисля.Ама не,защото почти всеки ден като изляза на пътя все се намира нещо да ме изненада и нещо ново,което мога да науча.Също така не мога да разбера,защо се разделят шофьорите на местни и международни,автобусни и тролейбусни и т.н.Според мен всеки си носи сериозна отговорност независимо какво кара.Незнам другите колеги какво мислят но за мен каквото и да караш на 3.5 тона си носи сериозни отговорности,а вече друг е въпроса кой какъв виртуоз е станал

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
динко
Пълноправен потребител

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #37 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 21:41:35 »
ОтговорОтговор

Да бе драшко.

Активен
rider777
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #38 -: Събота, 22 Октомври, 2016, 22:23:31 »
ОтговорОтговор

На Igen-bul  клиповете са далеч по-готини от моите и ако не сте ги гледали сте пропуснали,,, от моите няма какво да научите, само простотии ама иначе е от това клипче съм мнооо доволен,,, току що запълних тетрадката с фенки от него http://www.vbox7.com/play:126750fed5

Активен

ANIMAL
Пълноправен потребител

Рейтинг: +12/-8
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 126
Теми: 2

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #39 -: Неделя, 23 Октомври, 2016, 00:01:55 »
ОтговорОтговор

Райдъре,при всичкото ми уважение към теб искам да попитам,за отмятане на каки по паркингите пак ли към майките си да се обръщат кандидат-шофьорите за да се научат Ухилен.Има и много такива,които идея си нямат от готвене,но затова има консервирана храна.Знаеш хамериканците си умират за претоплени консерви

Активен

ЧОВЕКЪТ Е ЧОВЕК,КОГАТО Е НА ПЪТ
rider777
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #40 -: Неделя, 23 Октомври, 2016, 05:27:12 »
ОтговорОтговор

Сложен  казус,,,,,, тия където обикалят по паркингите са приносите на какви ли не вируси и силно препоръчвам да се отбягва всякакъв контакт тях,,,,,,,,,,,,,,,,,, виж самотните девойки и каки, които убиват времето си гледайки тъпи клипове са друго ,,,,,,,  А за консервите ,,,,,,,,,,,,,,,  бая хора си умират по тях и от тях ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Активен

цецодебел
Потребител герой

Рейтинг: +73/-56
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 805
Теми: 17

Активност
0%

« Отговор #41 -: Неделя, 23 Октомври, 2016, 10:22:21 »
ОтговорОтговор

.Има и много такива,които идея си нямат от готвене,но затова има консервирана храна.Знаеш хамериканците си умират за претоплени консерви
Най- доброто е да можеш да си сготвиш нещо сам ! Знам че има хора които и чай да правят ,ще го загорят Усмивчица И тъй като не сме си надвили на масрафа толкова , че да ядем все по ресторанти , другия вариант е следния !
Жената или Мама , при всяко готвене ( свинско с зеле, пиле с картофи, кюфтенца с доматен сос и т.н. и т.н. ) готви малко повече , затваря две бурканчета ( малки  350г да се изяжда на едно ядене ) и стерилизира !  Така папкаш домашно а не некакви странни вкусове , и не рупаш сандвичи  Ухилен Ухилен Щото след сухото едва момента дето трябва и разхлабително Ухилен Засрамен Ухилен

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
rider777
Потребител герой

Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #42 -: Неделя, 23 Октомври, 2016, 11:18:06 »
ОтговорОтговор

При този застоял начин на Живот и без да ядеш сухо пак не става без разхлабително,,,,,,,

Активен

gazibarev
Младши потребител
**

Рейтинг: +13/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 71
Теми: 4

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #43 -: Неделя, 23 Октомври, 2016, 16:03:14 »
ОтговорОтговор

Според мен карането е 20% от занаята.  Всичко друго е умение с документи с товарене укрепване оправяне по фирми и адреси техническата част по машината и ремаркето. Езикови бариери и много други.

Активен
ivopifeca
Потребител герой

Рейтинг: +196/-2492
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2182
Теми: 114

Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК

Ел. поща
« Отговор #44 -: Петък, 28 Октомври, 2016, 21:30:15 »
ОтговорОтговор

Според мен карането е 20% от занаята.  Всичко друго е умение с документи с товарене укрепване оправяне по фирми и адреси техническата част по машината и ремаркето. Езикови бариери и много други.
Така е.

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu