СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???
Форум на българските шофьори
Събота, 13 Април, 2024, 22:53:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Кое може да се счита за шофьорски стаж?
Само и единствено, управление на камион с ремарке или полуремарке, международно
Управление на всички камиони, автобуси и тролейбуси
Управление на всички колесни, включително трактори и комбайни, изключение МПС-та от категория "А" и "В"
Всякакъв допир с МПС-та от професионална категория, включително участие във форуми, трениране на симулатори, гледане на видеоклипове
Както Закона, времето от придобиване на съответната категория

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СТАЖЪТ – колко ни се иска и колко е???  (Прочетена 28304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой

Рейтинг: +2237/-323
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2119
Теми: 135

Активност
3.2%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно

« Отговор #60 -: Събота, 23 Март, 2024, 23:05:18 »
ОтговорОтговор

Тези които карат такива стоки за Декатлон-Италия знаят, че нямат право да спират за почивка, дори да надхвърлят 10 часа.

Търсих едно негово твърдение, че след натоварването, само и единствено шофьорът е отговорен за стоката. Записки си водя от близо 10 години, ама не намерих точния цитат. Но съм убеден, че съм го чел от него и честна евроатлантическа - вервайте ми. Обаче призивът да ме уреди с маратонки си остава неизпълнен. Което ме кара, да си мисля че този е наистина велик НЕКАДЪРНИК и е тръгнал с отворени врати на полуремаркето. Единствено се е изпикал на предна лява гума или в шише. И не е някаква постановка, да открадне маратонки. Аз изобщо не съм учуден, последователите да му мислят. Как е галено и "нежно" Педринчо1 или Пед1, а и Вал1 е доста френско?!

"Избори май месец 2019 година. Нещото си гласува за работодателите. Бюлетина 12 е за на Тиквата партията. Онзи дето е построил над половин милиард километра магистрала и нищо не е откраднал.

И аз така!   
23.05.2019 11:24   начало
Въпреки, че в петък, събота и неделя ще пътуваме, ще си направя така сметката, че да се върнем и стигнем навреме в консулството. Дори бабата в България е инструктирана и е под контрол! НОМЕР 12!
Валери Цветанов (Driver1)
   0034664687857

Здравейте, банда!   
25.05.2019 20:14   начало
Аз съм се записал за изборите утре. Ама се чидя - да одя ли, да не одя ли?... Ама сигурно ще одя. Не, че имат някакво значение за мен тези, а и каквито и да е избори в България. Просто за кеф - да гледам как се гърчат някакви ора, дет имат нахалството да определят кой имал право, кой бил българин, кой патриот и пр.
Не, че ми дреме за оценките им, но ей така - за спорта. Пък и за да продължи традицията...
Н'ъл тъй, човеко с прахосмукачката, ранчото и паркинга?... :-)))))
   0034664687857

Гласувахме!   
26.05.2019 16:29   начало
Учудващо добра избирателна активност в консулството във Валенсия. Добра организация, почти няма опашка - за десетина минути приключваш.
Присвоявам си заслугата за около 10-12 гласа от Испания и 4 от България.
   0034664687857

Да си честитим!   
27.05.2019 01:06   начало
Да оставим дрисъците да си облизват задниците. Не били гласували? Ами да сте гласували! Избори се правят за гласуващите. Останалите люпят семки и гледат мача.
Онуй нещо със smart-прахосмукачката па се нерви на Макрон? Ми нали трябва да отидат български депутати в Брюксел за да пробват да направят нещо!?
Ама на тоя прахосмукачката му наистина е по-smart от него...
   0034664687857"

П.П.: За последния цитат, професионално за задници говори. А този с прахосмукачката е много "голямо лайно - тъпо копеле" - Райбер 777.

Горното е доста дипломатично описание за сегашната му професия. Ето още едно по-близо до реалността.

"Влиза султанът в просторната баня и ляга чисто гол върху мраморна повърхност. Слугата започва да го масажира с длани и лакти по цялото тяло, като особено обръща внимание на седалищните мускули. След това вади хавлиена ръкавица, с която започва методично да търка всяка педя плът от тялото на султана, за да изкара всичката мъртва кожа и кир. След това слугата взима няколко торби, пълни със сапунена пяна, и ги излива върху тялото на султана. Отново започва да го масажира прилежно. След края на масажа взима специален метален съд, пълен догоре с топла вода, наречен ибрик, и започва с него да полива тялото на султана. Специално обръща внимание на ануса му, който да бъде добре подмит. Процедурата завършва с подсушаване с хавлиена кърпа и мазане със специални ароматни масла - отново със специален акцент върху задните части на султана. Накрая султанът релаксира в банята, а слугата му носи освежаваща напитка - лимонада с айрян".

Това горе е описание на дейността на ИБРИКЧИЯТА. Когато наричаме журналистите в националните ни телевизии "ибрикчии" на властта и Посолството, искам да си представяте точно това описание по-горе, искам да ви е пред очите. Защото смисълът на метафорите не е просто да предават някакво значение, а образ и картина. Сега повечето хора знаят, че "ибрикчия" е нещо лошо и обидно, някаква слуга - но не знаят какво точно е.
"

"... айберистия ще трябва да коригира офертата си...Може да предлага към прословутите си 1800евро и масаж на стъпалата, па що не и някоя свирка за изпускане на напрежението..."

Както виждате ТО е културно, тези великите ще се избият помежду си. Добре е, че понякога намират общ враг. Като мен например, само ме е най-яд понеже, смятат че нямам достатъчно количество простотия да им отвърна подобаващо. Имам, само частично съм взаимствал от тези ТИТАНИ на шофьорска професия.

Не ме гледай какво правя, а слушай какво ти говоря/пиша! Колкото повече не са шофьори и такъв нешофьоски стаж, повече ги разбират нещата.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

* ibrik.jpg (28.86 KB, 400x375 - видяно 32 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Форум на българските шофьори
« Отговор #60 -: Събота, 23 Март, 2024, 23:05:18 »

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu