Информация за "HOEDLMAYR LOGISTICS"
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 12:34:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Информация за "HOEDLMAYR LOGISTICS"  (Прочетена 11529 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SCHwabata
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 30
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« -: Петък, 29 Юли, 2016, 11:50:55 »
ОтговорОтговор

Здравейте колеги,

От известно време наблюдавам обявата на HOEDLMAYR LOGISTICS, за автовозни шофьори, като е упоменато, че набират хора и без опит.
Интересното в обявата е: "За международните шофьори без опит в автовозните превози, Hödlmayr осигурява високо професионално обучение (в Австрия) по стандартите и изискванията на водещите световни производители на автомобили, камиони и автовозно оборудване. Обучението се провежда под разпоредбите на българското законодателство след сключване на трудов договор и е изцяло за сметка на Hödlmayr."

След като прочетох темата на Бриги със съветите към навлизащите в професията, обявата хем ми звучи примамлива, хем като "ела вълчо изяж ме.."
Имал ли е някой взимане-даване с тази фирма или информация от други колеги и т.н.?
Всякаква информация би ми била от полза!

Поздрави  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги искаме, това което нямаме...
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 29 Юли, 2016, 11:50:55 »

 Активен
LightOff
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +84/-2
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 179
Теми: 15



Активност
0%

« Отговор #1 -: Събота, 30 Юли, 2016, 19:14:02 »
ОтговорОтговор

...  тези нямаха ли обява в jobs.bg. Ако е същата обява на фирмата, аз ми се стори, че говорят за друго нещо. Търсят човек с ОПИТ в шофирането, но без опит като шофьор на автовоз и предлагат безплатно обучение. И в този смисъл ми се струва, че тази обява не е за едва сега навлизащи в професията кандидати, без стаж  и шофьорски опит.

... но знам ли, може да грешно да я разбирам тази обява.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Събота, 30 Юли, 2016, 19:14:02 »

 Активен
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Събота, 30 Юли, 2016, 19:32:22 »
ОтговорОтговор

Колега, съвет от мен: Не се занимавай с автовози!
Ако не те влече специялно това, хич не се занимавай. Това не е просто шофьорлък! Това са си два отделни занаята, които вървят ръка за ръка, а единия в повечето случаи не е заплатен допълнително, а ако е - то е супер мизерно и не си заслужава.
Лично мнение, поздрави!  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SCHwabata
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 30
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #3 -: Понеделник, 01 Август, 2016, 10:08:52 »
ОтговорОтговор

Третият човек си, който ме предупреждава за "автовозната професия".
Остава като план Д, ако никъде другаде не се получи. Благодаря за съвета !!!

...  тези нямаха ли обява в jobs.bg. Ако е същата обява на фирмата, аз ми се стори, че говорят за друго нещо. Търсят човек с ОПИТ в шофирането, но без опит като шофьор на автовоз и предлагат безплатно обучение. И в този смисъл ми се струва, че тази обява не е за едва сега навлизащи в професията кандидати, без стаж  и шофьорски опит.

... но знам ли, може да грешно да я разбирам тази обява.

Сега като се замисля, може и да си прав. Ако се стигне до там, да ходя на интервю, ще пиша после, да има точна информация.

Ама явно няма колеги, които да работят там и да пишат тук  Нерешителен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги искаме, това което нямаме...
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Понеделник, 01 Август, 2016, 19:57:03 »
ОтговорОтговор

Само ще ти кажа, че днес за една драскулка над буксирната капачка на едно БМВ 7ма серия, която не е направил колегата, но не я е видял и вписал в документацията сега ще отнесе глоба от фирмата за щетата! Товарили са вечерта късно, аз на светло едва я видях, прави сметка за какво става въпрос!
Утре ще тръгвам със Х5, Х6 и 7мици за Армения, изрично бях предупреден да не правя никакви щети, абсолютно никакв, защото фирмата товародател е дала последно предупреждение на превозвача, че ако има още щети ще спре да дава товари. Това се пуска на плещите на човек без опит с 2курса до София и един до Велико Търново, като заплащането е великите 22стотинки на километър. И това не е само в конкретната фирма, за която говоря, в Тойота от скоро им давал 13евроцента на километър (гарантирам) и ги няма по 2месеца.
Само давам примери за да разбереш за какво става въпрос, че някой професионалист ще реши, че пак се оплаквам наляво - надясно Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SCHwabata
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 30
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #5 -: Понеделник, 01 Август, 2016, 20:46:48 »
ОтговорОтговор

Благодаря ти много за информацията !!!
Не бях запознат, за тези подробности.., определено ми отпада като вариант, поне за сега.
Дано не ми се стяга каишката около врата, за да прибегна до него. То ще си покаже

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Винаги искаме, това което нямаме...
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #6 -: Понеделник, 01 Август, 2016, 21:03:38 »
ОтговорОтговор

Само ще ти кажа, че днес за една драскулка над буксирната капачка на едно БМВ 7ма серия, която не е направил колегата, но не я е видял и вписал в документацията сега ще отнесе глоба от фирмата за щетата! Товарили са вечерта късно, аз на светло едва я видях, прави сметка за какво става въпрос!
Утре ще тръгвам със Х5, Х6 и 7мици за Армения, изрично бях предупреден да не правя никакви щети, абсолютно никакв, защото фирмата товародател е дала последно предупреждение на превозвача, че ако има още щети ще спре да дава товари. Това се пуска на плещите на човек без опит с 2курса до София и един до Велико Търново, като заплащането е великите 22стотинки на километър. И това не е само в конкретната фирма, за която говоря, в Тойота от скоро им давал 13евроцента на километър (гарантирам) и ги няма по 2месеца.
Само давам примери за да разбереш за какво става въпрос, че някой професионалист ще реши, че пак се оплаквам наляво - надясно Усмивчица
Абе човек,ти орева орталъка бе.Къде си тръгнал не мога да разбера,имаш ли представа къде е Армения,как са пътищата до там и т.н?Това че напълни форума с глупостите си не прави никой съпричастен с теб,когато не ти платят после заради не знам кво си,и пак дойдеш да ревеш тука

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #7 -: Понеделник, 01 Август, 2016, 21:41:00 »
ОтговорОтговор

Абе човек,ти орева орталъка бе.Къде си тръгнал не мога да разбера,имаш ли представа къде е Армения,как са пътищата до там и т.н?Това че напълни форума с глупостите си не прави никой съпричастен с теб,когато не ти платят после заради не знам кво си,и пак дойдеш да ревеш тука


Мдам, бях се застраховал именно от такива профита като теб отворко...жалко. После не се чудете защо колегите не ви казват даже и здравей, аз на такъв и храчка не бих дал, айде много здраве Намигване
Съжалявам, че темата на колегата се на*ра Усмивчица
ПС: вече ми платиха, не уцели Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
hunter_75
Старши потребител
****

Рейтинг: +96/-31
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 324
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #8 -: Вторник, 02 Август, 2016, 06:28:16 »
ОтговорОтговор

Ти още не си потеглил,и от всичко почна да разбираш,какво ли ще е след 1-2 курса? Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
krasisof
Младши потребител
**

Рейтинг: +23/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 88
Теми: 6



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #9 -: Петък, 05 Август, 2016, 22:59:24 »
ОтговорОтговор

Към момента фирмата е в топ 3  в бранша. Сериозни са.  Около 2000€.  има обучувие със схар шафьор ако не знйеш как са бючка с железата.  Работа и км има бол. Ама и отговорност с тию къли. Има много пенсионери от мата. Добре ми звучи за опитен колега с автовоз за тия пари. И фирмяна е яка, амй ако искаш и пара-Ивеко,и .... .Добри неща чух от колеги преди 1мес. Дйже и ас зе замислих ама това е рюбота за возаджии

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Събота, 06 Август, 2016, 00:18:45 »
ОтговорОтговор

Към момента фирмата е в топ 3  в бранша. Сериозни са.  Около 2000€.  има обучувие със схар шафьор ако не знйеш как са бючка с железата.  Работа и км има бол. Ама и отговорност с тию къли. Има много пенсионери от мата. Добре ми звучи за опитен колега с автовоз за тия пари. И фирмяна е яка, амй ако искаш и пара-Ивеко,и .... .Добри неща чух от колеги преди 1мес. Дйже и ас зе замислих ама това е рюбота за возаджии

Колега, направи нещо по въпроса с телефона. И ние пишем от телефони и таблети, но чак пък толкова не сме изпаднали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Dojogan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +14/-19
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 109
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #11 -: Четвъртък, 18 Август, 2016, 01:35:00 »
ОтговорОтговор

Тия 2к евро ако са на вътрешно са нищо, Беца карат на 2300евра с камион 2016год. МП3ка. Че и тия пари са малко за тоя тип работа е отделен въпрос. Лагермакс също е добра възможност за навитаците на този тип транспорт, нови машини и добро заплащане (колко точно не знам за тях)!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #12 -: Петък, 19 Април, 2019, 17:08:12 »
ОтговорОтговор

Има ли шофьори тук от фирмата?
Интересуват ме малко подробности за работата и фирмата като цяло.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
M.Traykov
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +43/-6
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 249
Теми: 1



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #13 -: Събота, 11 Май, 2019, 13:59:40 »
ОтговорОтговор

Към момента фирмата е в топ 3  в бранша. Сериозни са.  Около 2000€.  има обучувие със схар шафьор ако не знйеш как са бючка с железата.  Работа и км има бол. Ама и отговорност с тию къли. Има много пенсионери от мата. Добре ми звучи за опитен колега с автовоз за тия пари. И фирмяна е яка, амй ако искаш и пара-Ивеко,и .... .Добри неща чух от колеги преди 1мес. Дйже и ас зе замислих ама това е рюбота за возаджии
Топ 3 ама в заплащането са на дъното.Как 2000Е автовоз бре колега.Тия са полудяли,а който им кара трябва да се прегледа.
Автовоза трябва да е най-високо платения транспорт заедно с цистерните,а те 2000Е.
Това е подигравка.Толкова отговорна работа с новите коли.
Не случайно немска фирма,а е на друга регистрация и масово са поляци,литовци и българи.
Аз взимам 2300Е и отварям две врати не се излагай.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
micyri
Потребител герой
*****

Рейтинг: +66/-131
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Germany Germany

Публикации: 958
Теми: 19



Активност
0%


« Отговор #14 -: Сряда, 15 Май, 2019, 20:27:19 »
ОтговорОтговор

Съгласен съм с твърдението,че работата на автовоз трябва да е добре платена.
М.Traykov съмнявам се ,че отваряш и затваряш само две врати ! Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!