Внимавайте с алкохола в Чехия!
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 13:50:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимавайте с алкохола в Чехия!  (Прочетена 10309 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #45 -: Събота, 03 Септември, 2016, 09:01:25 »
ОтговорОтговор

Тази табела е от времето, когато шоферите наистина бяха "Професионалисти" ,,,,,,, сега повечето са си обикновени пияници, които имат за голяма гордост това да се напие в хоремага като тАраба и да излезе на мегдана да се прави на мъж,,,,, тъпото е, че като се качат на камион и си мислят, че е "Естенствено да се разпищолим" ,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Събота, 03 Септември, 2016, 09:01:25 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2336/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #46 -: Събота, 03 Септември, 2016, 11:53:46 »
ОтговорОтговор

Тази табела е от времето, когато шоферите наистина бяха "Професионалисти" ,,,,,,, сега повечето са си обикновени пияници, които имат за голяма гордост това да се напие в хоремага като тАраба и да излезе на мегдана да се прави на мъж,,,,, тъпото е, че като се качат на камион и си мислят, че е "Естенствено да се разпищолим" ,,,,,,,,,,,,

Да пиеш една или две бири след края на работния ден, това го разбирам. Но да се наливаш с алкохол няколко часа преди тръгване на път, това не го разбирам. И то в чужда държава, в която законовите разпоредби е възможно да не са ти съвсем ясни!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Събота, 03 Септември, 2016, 11:53:46 »

 Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #47 -: Събота, 03 Септември, 2016, 12:09:43 »
ОтговорОтговор

Два пъти са ме хващали с по точно 51 стека и единият път беше на влизане в Чехия ,,,,,,,,,,  тогава ми върнаха цигарите и дадох САМО една кутия на митничаря и си заминах без глоба даже,,,, е верно другият път беше на влизане в Австрия и останах без цигари и с глоба от 800 Шилинга, която е почти символична за такова нарушение,,,,, ама мисълта ми е, че като тръгнеш да правиш нещо трябва да си наясно и със Закона и с последствията,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2216/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2109
Теми: 135



Активност
3.4%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #48 -: Неделя, 05 Юни, 2022, 00:37:05 »
ОтговорОтговор

    Как ме заинтригува тази тема, сега я прочетох за първи път. По времето което е писана, бях на "топло" място, но без Интернет. Като наблюдавам изявленията на някои (какво правят е обикновено е съвсем друго), съм доста по-толерантен към алкохола. А "най-твърдото" което употребявам е боза, ама само със захар. Какво показват уредите, как е точно и кой как му влияе са все различни неща. Доста осъдиха автора по показания (половината дрегери), а както често става, истината е малко, много или съвсем различна.


Не знам Семпер  Нерешителен Жандарма в Франция ми вика : зеро

     Правилно са ти казали, в случай че си с камион. С лека кола е много "по-лабаво".
     Добре е, че се появи, бях почнал да те издирвам и още малко щях да се обадя, ама засега вече не се налага.


Тази табела е от времето, когато шоферите наистина бяха "Професионалисти" ,,,,,,, сега повечето са си обикновени пияници, които имат за голяма гордост това да се напие в хоремага като тАраба и да излезе на мегдана да се прави на мъж,,,,, тъпото е, че като се качат на камион и си мислят, че е "Естенствено да се разпищолим" ,,,,,,,,,,,,

     Обикновено при теб е "слушайте ме какво ви говоря, а не какво правя", ама в случая е - "гледайте ме какво правя, а не какво говоря"! Не малко час от публикациите ти са: "аре наздраве" и ако добавим ",,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,," станаха половината. Да се срещнем на "по бира", явно бирата не е алкохол или само заблуда, инак си на вода и други препарати?

     Ще ти припомня за едновремешните "истински" шофьори, че обикновено старите категории "D" и "E" се взимаха на конвейер, масовка (популярна дума за онова време) и изобщо такова придобиване въобще не е за хвалби и не се изисква талант или неимоверни усилия. Сещам се, че не си споменавал как си изкарал "Е" или може би и "D" или имаш всичко и за тролей? Някак си "врътнал нещата" като всички останали случаи?! Онова време са оцелявали шофьори-монтьори, дори повече МОНТЬОРИ отколкото шофьори. Това че казваш (дали можеш?) двойно амбриране и междинна газ или че на празно място се справяш много добре (по твое мнение и ако няма ниски мостове) и освен да "завреш" камион под мост и друг да обърнеш - "не те прави лош шофьор". А правилата нито знаеш, нито спазваш, вероятно те прави поне докторант шофьор? А че си учил 4 години, какво ще рече? Имаш бакалавърска степен шофьор (защо ли нямаш магистърска и докторантура) или наместо да имаш общообразователни предмети си учил 4 години след средното образование за шофьор? Щом малко след навършване на 18 години си подкарал камион, значи си бил 3 годишен техникум, а твърдиш 4 години учене или си тръгнал една година преди връстниците, как не си се похвалил или да не разсъждаваме, а просто да вярваме?! Другите където са учили нормалните общообразователни, хем са тъпаци, хем не са шофьори - как са се минали! А и знаеш "повече от много професори по физика". Направо всестранно развита личност!


Карам камион от Април месец 1987 ама не претендирам с това,,,,,,

Да те светна , аз съм шофьор от 1991г и 23г стаж като международен а си мисля че ти си станал такъв в Испания.


     И по мои изчисления някъде там е започнал (след 2 000 година). Ама по неговите критерии не съм убеден, че биха му се събрал и няколко години стаж. Губи му се повече от десетилетие, ама като всеки работодател умее добре да лъже и не малко му вярват, дори безрезервно.


Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 05 Юни, 2022, 02:47:15 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!