Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 07:08:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86571 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #90 -: Събота, 20 Октомври, 2018, 12:13:46 »
ОтговорОтговор

ТРАБВА ДА СЕ ЗНАЕ от всички които мислят да започват работа в Мега Тръкинг България ЕООД с управител Иван Инков.  Абсолютно НЕКОРЕКТЕН работодател Мега Тръкинг България ЕООД.
Моят случай е следният:.... Бях излъган и не ми беше платена остатъчната сума от 958евро за 52дена командировка от Иван Инков, като вместо да ми платят по 50евро на ден ми платиха по 30евро на ден за 52 дена, даже при отчета съм на минус -2евро, представяте ли си, за 52дена командировка аз дължа на Иван Инков 2евро ! , което е срам и позор. Обяснението на Инков е, че имам 4глоби наложени от холандците и бг-диспонента Мишо и че съм бил рисков шофьор, защото за 1г. и 2м. работа в фирмата съм ударил при паркиране 3 - 4ремаркета където най-голямата щета беше скъсан бризент на около 50см и 2скъсани катарами(козметични щети) и не съм си хванал 2-3 термина за 5те ми периода на каране т.е. за 1г. и 2м.  Еее питам го, като съм рисков шофьор защо ме праща да карам, отговаря ми, защото вече бил набрал хора за каране и сега търсел качество на работата, отговарям му, че само този който не кара - само той няма щети. След което ми беше казано, че трябва да напусна, вчера на 19.10.18г се регистрирах в бюрото по труда. Г-н Иван Инков ми е прекратил трудовия договор по чл.325, т.1 от КТ т.е. бюрото по труда ще ми плаща по 9лв на ден за месец безработица - това е най-ниската ставка за безработица по този член. Ето това представлява Иван Инков управител на Мега Тръкинг България ЕООД. Колегата ми Касов във по горния коментар също беше излъган и на него не му платиха, сметнаха му периода по 30евро на ден, но не знам точно с колко - нека той да си напише със колко е излъган с парите от Иван Инков. Колкото до.... Асен Пашанков - той беше най-голямото  "уше" на Инков във Бг-базата във Венло и за вярна служба към Инков, вече не кара камион, а работи в офиса на бюро. И друго , на 90% от бг-колегите във Венло са "ушета" на Инков, така че внимавайте кой -какво и пред кой - какво говори! И ЕТО ТОВА ПРЕДСТАВЛЯВА МЕГА ТРЪКИГ БЪЛГАРИЯ ЕООД със управител Иван Инков.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #90 -: Събота, 20 Октомври, 2018, 12:13:46 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!