Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Петък, 29 Март, 2024, 10:37:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 86578 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #105 -: Петък, 30 Ноември, 2018, 21:47:56 »
ОтговорОтговор

нека сички колеги да са предпазливи за тая фирма и некоректните им шефове. както аз так и много друго колеги са от скоро в таз професия, но всички знаем че много от нас не сме тръгнали да скитаме от хубаво. не сме шефове и с дипломи, но тва не значи такива началници като у евалс карго или с новото име мега тракинг българия да се гаврат с неопитни и опитни колеги и да си слагат глоби е така, да удържат пари е така. преди 2 дни говорих с други колеги, още напускат фирмата, некои ше чакат да мине коледа и да вземат бонуса понеже ше карат до януари.

бивш колега е напуснал фирмата преди 2 седмици и каза, че вече има караули секи уикенд в базата, които се водат отговорници и докладват оплакванията и кой какво говори за началниците  директно в софия, даже вече сбивания между шофьори които са глобени некоректно и доносниците. атмосферата е вражеска затова колеги ориентираите се към друга фирма та да не бачкате на ветъра....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Петък, 30 Ноември, 2018, 21:47:56 »

 Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #106 -: Неделя, 02 Декември, 2018, 17:28:10 »
ОтговорОтговор

Ти що не напусна като виде че те лъжат?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #106 -: Неделя, 02 Декември, 2018, 17:28:10 »

 Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #107 -: Неделя, 02 Декември, 2018, 21:21:31 »
ОтговорОтговор

Здравейте "бивши колеги".
 Казвам се Асен Пашанков, професионален шофьор от 2000г. и цял живот съм работил само шофьор.Един от първите ментори (шофьорите които обучават новобранци) в Мега Тракинг България.
 От доста време следя коментарите ви по темата и ЕВАЛА - забавлявате ме истински.
Мисля обаче, че е време да да се приземите.
 Вие момчета дето вчера взехте книжки защо решихте, че сте станали шофьори? Щото мина цяла седмица без да бутнете нищо?
Та първо за TzVelkov – не знам защо мислиш, че някой те е глобявал. Ти май забрави, че след ЕДНА ГОДИНА РАБОТА отиде да питаш Краси Айтоския как да си провериш маслото и кое е копчето на дистанционното да заключиш камиона  Ухилен Ти що реши, че трябва да взимаш пари колкото нормален шофьор? Сигурно защото беше единствения шофьор който не ходеше в Англия ( требва да е много трудно с това обратно движение бате  Ухилен). или щото беше първият на който фирмата му плати категорията? Или щото беше първият който успя да стигне от NL до  CZ за 4 дни Ухилен. даже Кирил Касов беше по– оправен от тебе, ама за него после Смотан. ВСИЧКИ ШОФЬОРИ казвахме на шефа " махни го тоя пич бе от него шофьор не става, тръгва когато райчо го събуди, спира в 16.00 да не би да се напълнят паркингите ( щото иначе нали знаеш катарами, брезентче   Намигване трудно нещо са маневрите пич  Ухилен )". Ама шефа вика " Ще стане шофьор от него некой ден" - е уви по някой път и шефовете бъркат. Ние ШОФЬОРИТЕ поискахме да те махнат, защото безхаберието ти беше гавра с труда ни.
Хайде сега да ви разкажа за kasov: новоизлюпил съм се аз в офиса и се уча на компютъра и ето го – иде Касов – а той е ударника на фирмата Ухилен ( за седем седмици работен период между 4 и 6 ПТП-та ), та иде той и вика "не мога да тръгна за седем седмици" питам го "що бе Кире кво става" а той ми вика "едно момиче ме кани на почивка" Шокиран Айде оправихме ги нещата качи се за 4 седмици. Да ама другите момчета питат "що Кирчо може да се прибере август а аз не?" Викам им "нека и той да види как е с момиче бе" . Та ти Кире кво си мислеше че това е некаква детска градина? Че ще си ходиш на работа когато ти е кеф? Що не виждам някъде да пишеш колко ПТП-та имаш и що те търсеше немската полция? Ти си ПАРОДИЯ на международен шофьор бе пич Ухилен
И накрая за rabotlivko85 - колега кажи ми при кой ментор се учеше преди да започнеш да си "свиркаш". Питам те не за друго, а защото мисля, че не си прекарал и една нощ в кабина по паркингите. когато изкараш С+Е и започнеш да практикуваш тази професия, тогава може да пишеш в шофьорски форум. Ти май забрави че първият ти пост от 20.09.2016г. сме го коментирали заедно във Венло. Да лъжеш е изкуство приятелю и не всеки го умее. Нищо малък си още с времето ще се научиш че лъжите и интригите не водят след себе си нищо добро. Да си "МЪЖКАР" както ти обичаш да казваш, значи да възприемаш грешките си да се учиш от тях и да се стремиш да не ги повтаряш. Желая ти попътен вятър! И още нещо мога да ти изброя учениците поименно в периода май – септември 2016г.

НЕ ЗАНИМАВАЙТЕ останалите колеги от форума с глупости.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #108 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 06:48:26 »
ОтговорОтговор

Всеки тъпанар повярвал си, че от него ще излезе камионджия не спира да реве по форумите как тази и онази фирма били видиш ли некоректни с него великият професионалист. От няколко години твърдя, че некоректна фирма в този глад за шофьори НЯМА. Когато чета писанията на разни такива ревльовци само се скъсвам от смях ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #109 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 22:13:32 »
ОтговорОтговор

Първо: Авее, Асен Пашанков ти първо си професионален ДОНОСНИК и УШЕ на Инков докато беше във Бг - базата във Венло , където само се вътреше около нас и слухтеше и снасяше на Инкови всичко и за всички Бг колеги...…. ииии чак след това си професионален шофьор. За което за вярна служба към Инков те и повишиха - вече не караш камион, а работиш в офиса и се учиш да работиш на компютъра. Поздравления напреднал си - вече си успял да си направиш профил в сайта, евЪлЪ пАШАНКОВ Ухилен , надявам се сам , без чужда помощ Смотан
2-ро: след края 4тя ми период отидох при Инков и му казах, че повече Англия няма да я карам или напускам, Инков ми каза да остана без Англия за 50Е на ден, вместо 54Е както трябваше да бъде! т.е. аз работих без Англия , но за по малко пари на ден, смятай Пашанков - 52дена X  -4=208Евро, което въобще не е малко, т.е. аз работя за 208Евро на месец по-малко отколкото другите колеги, които карат Англия!
3-то: да, фирмата ми плати категорията при положение ,че подписвам трудов договора за една година и веднага след края на 1ия ми период ми бяха удържани 800лв за курса, каквато ми беше и уговорката със Инков.
4-то: първо проверявай информацията за мен, питай Инков и чак тогава пиши!
5-то: да, и аз "ИЗГОРЯХ" със 958евро, където вместо по 50Е на ден за 52дена командировка, отчета ми беше сметнат на 30Е на ден, защо - защото не съм слушал диспонентите и съм бил рисков шофьор, е питах Инков като съм рисков шофьор защо ме праща да карам, отговаря ми, вече бил набрал хора за каране и сега търсел качество на работа т.е. докато нямаше шофьри при мен всичко беше добре, изведнъж дойдоха много шофьори и вече съм рисков шофьор!
6-то Асен Пашанков, всички който пишеме във форума сме ИЗГОРЯЛИ със пари от Иван Инков.
Аз ИЗГОРЯХ със 958Евро.


Един съвет, каквто и да пишеш, първо проверявай информацията и след това пиши, а не пиши глупости, без да знаеш какъв точно е случаят както при мен.
Пашанков, сега сигурно Инков ти плаща някой друг лев за да пишеш тука, да лъскаш имиджа на фирмата, ти и без това си лъскач - това ти е ресора Ухилен.
Всички които ни наричаш "ДРАСКАЧИ" сме ИЗГОРЯЛИ със пари от Иван Инков и тука споделяме - нали затова е форум, за да предпазим други колеги ЕТУСИАСТИ които мислят да започват в МЕГА ТРЪКИНГ БЪЛГАРИЯ с управител Иван Инков.

Ееей, забравих че си Асен Пашанков със "ДОЛНА" черта, а аз съм те писал само Асен Пашанков Ухилен
Май така беше Смотан




Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #110 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 22:48:34 »
ОтговорОтговор

Бате аз като гледам ти си изгорел още кога вашит
е са се запознали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
shisho
Младши потребител
**

Рейтинг: +8/-246
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 67
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #111 -: Понеделник, 03 Декември, 2018, 23:53:18 »
ОтговорОтговор

Тук модератор или администратор няма ли да вземе отношение?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Boroman21
Потребител герой
*****

Рейтинг: +144/-32
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1088
Теми: 13



Активност
0%

for Life


borqn_bogdanov
Ел. поща
« Отговор #112 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 09:10:52 »
ОтговорОтговор

Може ли да поясните какво означава термина “рисков шофьор” че не схванах  Намигване

Колега 200евра не си заслужават главоболията в Англия . Лично аз за под 500евро надплащане не доближавам острова.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
briko
Потребител герой
*****

Рейтинг: +108/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 707
Теми: 13



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #113 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 09:25:21 »
ОтговорОтговор

Бате аз като гледам ти си изгорел още кога вашит
е са се запознали.
" ВСИЧКИ ШОФЬОРИ казвахме на шефа " махни го тоя пич бе от него шофьор не става, тръгва когато райчо го събуди, спира в 16.00 да не би да се напълнят паркингите ( щото иначе нали знаеш катарами, брезентче   Намигване трудно нещо са маневрите пич  Ухилен )". Ама шефа вика " Ще стане шофьор от него некой ден" - е уви по някой път и шефовете бъркат. Ние ШОФЬОРИТЕ поискахме да те махнат, защото безхаберието ти беше гавра с труда ни."

Цитирам тези два абзаца, защото те ме накараха да повярвам на колегите TzVelkov и rabotlivko85.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
TzVelkov
Начинаещ
*

Рейтинг: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #114 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 12:57:54 »
ОтговорОтговор

Асен ДОЛНЪЪ черта Пашанков'

Първо си оправи ПРАВОПИСА и ИЗКАЗА и след това пиши, че не ти се разбира НИЩО!
Той Инков, вярно те прати на компютърни курсове(поне си успял да се регистрираш в форума, надявам се сам да си го направил, без чужда помощ), но сега трябва да те прати и на курс по български език и академично есе - дЪ оправиш малко правописа, изказа и дикцията, ще ти е само от полза.

И не е твоя работа мойте родители кога и как са се запознали !


Много си жалък, и правилно си написал във профила си - Асен ДОЛНЪЪ черта Пашанков- това напълно те характеризира!

И повече не пиши, освен ако няма нещо което найстина си заслужава, че само СПАМИШ сайта излишно !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
shisho
Младши потребител
**

Рейтинг: +8/-246
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 67
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #115 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 13:55:46 »
ОтговорОтговор

" ВСИЧКИ ШОФЬОРИ казвахме на шефа "

Всички шофьори - бизнес консултанти на шефа. На това се казва хубава работа, ама българска.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
imter
Потребител герой
*****

Рейтинг: +357/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 986
Теми: 35



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #116 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 19:35:40 »
ОтговорОтговор

Като се сетя,че за малко щях да започна във въпросната фирма,направо тръпки ме побиват Ухилен.Тоя Инков още на интервюто ми направи лошо впечатление и ги отрязах,спестил съм си доста нерви и главоболия Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1849
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #117 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 20:46:49 »
ОтговорОтговор

Имтер,,,,, няма лоша фирма брато,,,,,, не чЕти кво си пишат някои,,,,,,,, знаеш ли точно в тази фирма колко много народ има и си бачкат от години и са доволни и не ревят като ощипани девойки,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #118 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 21:36:47 »
ОтговорОтговор

Когато ти си бил в час по български език и си писал академични есета, аз съм  бил в час по механика т.е. ремонтирали сме камионите в "Ботушев". Аз съм искал да бъда шофьор и съм учил за тази професия. Не я практикувам защото имам финансови проблеми, а защото винаги съм искал. Ти си единствения който тъка и не разбра, че моята работа не е да работя в офиса, а да помагам с обучението на новите шофьори.
Има много мъже които започват да практикуват тази професия за да изхранват семействата си, и не виждам защо трябва да се  учат по трудния начин – посредством глоби и лишения.


ПОРЕДНИ ПУБЛИКАЦИИ - редактирано

« Отговор #119 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 21:56:46 »

Колега както твоя така и моя шеф няма нужда от консултации. Но ако уважаваш работата си и колегите си не смятам за нормално да подминаваш и да се правиш, че не забелязваш прищявките, лигавщините и непрестанните мрънкакия на някой колега. Мисля, че правилата трябва да са едни за всички, както и парите които получават. Защо когато видиш по паркингите някой шофьор от Евалс България не го попиташ какво мисли за Цецо кремчето? И после ни сподели. Ако съм сбъркал ще се извиня.

« Отговор #120 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 22:11:17

Колега както твоя така и моя шеф няма нужда от консултации. Но ако уважаваш работата си и колегите си не смятам за нормално да подминаваш и да се правиш, че не забелязваш прищявките, лигавщините и непрестанните мрънкакия на някой колега. Мисля, че правилата трябва да са едни за всички, както и парите които получават. Защо когато видиш по паркингите някой шофьор от Евалс България не го попиташ какво мисли за Цецо кремчето? И после ни сподели. Ако съм сбъркал ще се извиня.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 17:07:41 от SOLAR » Активен
Asen_Pashankov
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #119 -: Вторник, 04 Декември, 2018, 21:56:46 »
ОтговорОтговор

Правила на форума


8. Забранено е публикуването на две и повече поредни публикации в една и съща тема и в един и същи ден. Публикации, в които няма снимки и видео, се редактират и се добавя необходимото или премахва излишното съдържание! Нова публикация е възможна след отговор на друг потребител. Допускат се до 3 поредни публикации в една и съща тема и в един и същи ден, ако при публикуването им се налага вмъкване на снимки и видео.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 05 Декември, 2018, 17:03:02 от SOLAR » Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!